Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl
Merxy.

Roundsoundy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Merxy.   

Jak za pewne już większość z Was wie robiłem RSy na serwer AWP. Razem z Adim uznaliśmy, że najlepiej będzie wybrać takie, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W takiej sytuacji jest jednak problem, gdyż ludzie z bardzo wąskimi horyzontami muzycznymi dosyć rzadko dostają piosenkę, która jest dla nich sprecyzowana. Dlatego też razem z Adim uznaliśmy iż można dodać trochę roundsoundów, żeby zmienić te proporcje.

Temat ten jest stworzony byście dawali komentarze jakie piosenki chcecie mieć jako RSy. Piszcie gatunki, jakieś cechy, tytuły lub nawet same fragmenty piosenek.

Jeden RS trwa dokładnie 10 sekund i ani milisekundy dłużej.

Mam też trochę roundsoundów przygotowanych więc mógłbym wrzucić tutaj 19(żeby w sumie było 50) i po ocenie ich oraz zmianach tych które się nie spodobają zaimplementujemy je by częściej były grane te RSy, które kręcą większość społeczeństwa.

Jak dla mnie każdy gatunek będzie dobry od biesiada po najgorsze odmiany metalu.

Z tym, że proszę nie sugerować fragmentów z darciem gęby ile fabryka dała, że słów i tak zrozumieć się nie da;P

No i jakichś "kebabnawinde" czy innych "waców to on" sugerowałbym oszczędzić bo to jest dość słaby materiał na RS...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Merxy.   

Co do tego co jest gorsze to jest kwestia gustu;)

Ale takie jest moje zdanie a propos RS'ów. Zmieścisz coś z polskiego rapu w 10 sekund? Ciężko znaleźć dobry fragment. Do tego prawda jest taka, że polski rap jest słaby:<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja slyszalem rozne komentarze, w wiekszosci ze chujowa muza i mogliby dac lepsza. Na kazdym serwerze awp na jakim gram sa te rsy. I chociazby mnie to obchodzi, a na pewno nie jestem jedyna taka osoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Merxy.   

Dobra ludzie jak macie jakieś życzenia co do tematu to piszcie co byście chcieli znaleźć w RSach. Jeśli podać dokładnie fragment i link do nagrania do w ogóle byłoby świetnie. Pamiętajcie, że nagranie odtwarza się równa 10 sekund więc miejcie to an uwadze dając jakąś propozycję. A jak nic nie dacie to nie narzekać tylko grać!

Cheers ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mirai   

Temat pewnie nie żyje ale napisze piosenke którą chciałbym w rsach

Blue Stahli- ULTAnumb

fragment: 0:50-1:00

:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Merxy.   

Poczytaj pierwszą linijkę to się dowiesz, ale mogę ci pomóc bez przewijania strony. it's me.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mirai   
4 godziny temu, Merxy. napisał:

Poczytaj pierwszą linijkę to się dowiesz, ale mogę ci pomóc bez przewijania strony. it's me.

Ślepota doskwiera na stare lata :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Merxy.   
1 minutę temu, Mirai8 napisał:

Ślepota doskwiera na stare lata :D

Nie ma problemu:)

A jak chcesz pomóc to nie ma problemu dodaj mnie na steam albo napisz do mnie pw na forum i się dogadamy;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta