Skocz do zawartości
Talanar

Odwiedziny u Beziego

Rekomendowane odpowiedzi

Dzielnie walczyliśmy o dobra opinie serwera z Dziubuchem , Hutszą , Sasuke

Niestety nie nagrało się do końca :(

Ale sprawa wyjaśniona i jak widać można sie dogadać bez wulgaryzmów , Bezi ucz sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota Talanar Dziubuch Hutsza, że z własnych chęci poszliście tam i pogadaliście jak normalni ludzie, może Bezi się ogarnie w końcu.

A co do zachowania Beziego, to raczej nawet w piwnicy nie znajdziemy jego poziomu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow Dziubuch ciągle per pan. Jaka kulturka no jestem dumny. A do mnie to nikt nie mówi Panie Killua :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko sałatko co ja pacze! Masz u mnie propsa Dziubuch ;-)

I jeszcze z tym "Proszę Pana" kurdee...

Chłopak godnie zreprezentował dobre imię serwerowni - Polać mu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać Bezi się nic nie zmienił, wciąż z poważnych spraw robi sobie beke, to jest zachowanie i tutaj bardzo przepraszam za wyzwisko no ale ułoma (może trochę przesadziłem) który nie zdaję sobie sprawy z sytuacji no co tu dalej mówić, ale bądźmy dobrej myśli koledzy i koleżanki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka administracja jak na Dżumpie powinna być też tu łącznie z Bezim adminem AWP. Pozdrawiam gorąco bo się robi coraz zimniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta bezi adminem z czubkiem zjebisem to tu rozpierdol by był lolz

Chociaż ci właściciele na ogarniętych się wydaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jerremy no co ja mogę Ci powiedzieć patrząc na to co napisałeś to się zastanawiam na tym kto dał tobie jakąkolwiek rangę właśnie go obrażasz może nie jest to jazda bez trzymanki ale jednak obraza zaokrąglę słowo zjebisem to chyba chodzi o zjebusem aczkolwiek po tym co napisałeś można spodziewać się wszystkiego. Dodatkowo gratuluję cechy przewidywania przyszłości MODYFIKUJĄC co napisałeś Ta bezi adminem to tu rozpierdol by był lolz w tym zdaniu można zauważyć również słowo "lolz" wyczytałem w internecie że jest to niby liczba mnoga od "lol" wiec szybka defnicja "Akronim od nazwy popularnej gry sieciowej League of Legends stworzonej przez Riot Games" albo poważna obraza "Według dzieci NEO zwrot poważnie obrażający inną osobę"

( http://www.miejski.pl/slowo-LOL ) wiec nie wiem co to ma znaczyć z kontekstu zdania wynika że obraza ale jak napisałem wszystkiego można się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.