Skocz do zawartości
kezzy

[BŁĄD] Kontrola

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli weźmiemy kontrolę, użyjemy menu !kontrola, po wybraniu dowolnej komendy i szybkim naciśnięciu 8 (przewinięcie strony w menu) odpala się następna strona, lecz menu !w a nie menu !kontrola, przez co możemy odpalić (chyba, nie sprawdzałem, żeby nic nie zbugować) np. mini zabawę.

Błąd występuje za każdym razem, ostatnio zauważyłem kilka minut temu.

Brak błędów w konsoli.

Jeszcze się nie spotkałem, aby ktoś tego użył. Pewnie mało osób o tym wie, dlatego piszę na tym forum. 

Obraz sytuacji - 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sprawdź czy można coś uruchomić.

PS. Używaj tagów i prefixów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, minizabaw nie da się odpalić.

Da się leczyć TT, dawać dragi dla TT, losować TT, dzielić TT na drużyny, ogólnie używać wszystkich komend z menu wardena oprócz minizabaw ( [cs-placzabaw.pl] You are not allowed to perform this command since you're not a prison guard.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to w zasadzie w niczym nie przeszkadza. Jak jakiś TT chce dac sobie drugi na życzeniu, to czemu nie. Ale mimo wszystko, lepiej niech zostanie to na forum adminów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.