Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl
Rusek

Brak rezerwacji slota

Rekomendowane odpowiedzi

Rusek   

Dlaczego VIP na arenkach, nie posiada rezerwacji slota tak jak na np jailu? Serwer jest full (16v16)  i siedze w kolejce i musze czekać aż ktoś wyjdzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kezzy   

Zdaje mi się, że działa to tak, że masz rezerwację slota na serwerze, ale nie areny. Przykładowo - jest 15 aren = 30 grających graczy, a 32 sloty na serwie. 2 osoby mogą wbić na rezerwę. Później wbicie na serwa jest zablokowane. Jako VIP możesz wbić, ale musisz czekać w kolejce. (Chociaż w sumie nie jestem pewien czy tak to działa)

Właściwie, jeżeli to możliwe, można zrobić dla VIPów rezerwację areny zamiast slota, może zachęciłoby to więcej osób do zakupu VIP'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adi   

To tam jest limit aren? Myślałem, że aren jest tyle ile potrzeba - im więcej graczy, tym więcej aren.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rusek   

Inaczej.

Domyślna liczba osób na serwerze to 32 > 16 aren. Jeżeli serwer jest obciążony to zmniejsza liczbę slotów tak jak na innych serwerach. Jeżeli osoby dołączają, a serwer ma domyślną liczbe osób czyt. 32 to areny się zwiększąją 1>2>3>4 itp. 

Ogólnie to spekt jest useless i najlepiej to go Adi wypierdol bo może on też jest przyczyną lagów. Ogólnie to jestem za zmniejszeniem slotów do 24 > 12 aren, ponieważ jak jest full to ludzie którzy sa na niskich aren i np drą się są niemożliwi do zmutowania bo nie widac ich na tabie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kezzy   

Jak jest dużo graczy to osoby, które dopiero wbiły na serwer są w kolejce na areny i czekają aż ktoś wyjdzie. Tak więc aren jest mniej niż slotów. W sumie też jestem za zmniejszeniu slotów, szczególnie, że jak jest dużo ludzi serwer częściej lagguje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
xlatern   
2 godziny temu, Rusek napisał:

Inaczej.

Domyślna liczba osób na serwerze to 32 > 16 aren. Jeżeli serwer jest obciążony to zmniejsza liczbę slotów tak jak na innych serwerach. Jeżeli osoby dołączają, a serwer ma domyślną liczbe osób czyt. 32 to areny się zwiększąją 1>2>3>4 itp. 

Ogólnie to spekt jest useless i najlepiej to go Adi wypierdol bo może on też jest przyczyną lagów. Ogólnie to jestem za zmniejszeniem slotów do 24 > 12 aren, ponieważ jak jest full to ludzie którzy sa na niskich aren i np drą się są niemożliwi do zmutowania bo nie widac ich na tabie.

Tak jak Rusek napisał. To jest najlepsze rozwiązanie moim zdaniem i w tej kwestii zgadzam się z ruskiem jak najbardziej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adi   

Dlatego dalej nie rozumiem, w jaki sposób na 32 slotowym serwerze może być 10 aren zamiast 16?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rusek   
7 godzin temu, Adi napisał:

Dlatego dalej nie rozumiem, w jaki sposób na 32 slotowym serwerze może być 10 aren zamiast 16?

Liczba aren zalezy od liczby graczy.

Serwer maksymalnie może zmieścić 32 osoby > 16 aren, jeżeli jest FULL.

Jeżeli na serwerze jest 16/32 (16 graczy na 32 sloty) to aren będzie 8. Arena 9 utworzy się jak dołączy jeden, bądź dwóch graczy. 

Jeżeli serwer jest obciążony to automatycznie zmniejsza liczbę slotów z np 32 >16.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta