Rusek

Brak rezerwacji slota

11 postów w tym temacie

Dlaczego VIP na arenkach, nie posiada rezerwacji slota tak jak na np jailu? Serwer jest full (16v16)  i siedze w kolejce i musze czekać aż ktoś wyjdzie. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jest 10 aren czyli max 20 graczy gra w jednym czasie 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdaje mi się, że działa to tak, że masz rezerwację slota na serwerze, ale nie areny. Przykładowo - jest 15 aren = 30 grających graczy, a 32 sloty na serwie. 2 osoby mogą wbić na rezerwę. Później wbicie na serwa jest zablokowane. Jako VIP możesz wbić, ale musisz czekać w kolejce. (Chociaż w sumie nie jestem pewien czy tak to działa)

Właściwie, jeżeli to możliwe, można zrobić dla VIPów rezerwację areny zamiast slota, może zachęciłoby to więcej osób do zakupu VIP'a.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tam jest limit aren? Myślałem, że aren jest tyle ile potrzeba - im więcej graczy, tym więcej aren.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Inaczej.

Domyślna liczba osób na serwerze to 32 > 16 aren. Jeżeli serwer jest obciążony to zmniejsza liczbę slotów tak jak na innych serwerach. Jeżeli osoby dołączają, a serwer ma domyślną liczbe osób czyt. 32 to areny się zwiększąją 1>2>3>4 itp. 

Ogólnie to spekt jest useless i najlepiej to go Adi wypierdol bo może on też jest przyczyną lagów. Ogólnie to jestem za zmniejszeniem slotów do 24 > 12 aren, ponieważ jak jest full to ludzie którzy sa na niskich aren i np drą się są niemożliwi do zmutowania bo nie widac ich na tabie.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jest dużo graczy to osoby, które dopiero wbiły na serwer są w kolejce na areny i czekają aż ktoś wyjdzie. Tak więc aren jest mniej niż slotów. W sumie też jestem za zmniejszeniu slotów, szczególnie, że jak jest dużo ludzi serwer częściej lagguje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Rusek napisał:

Inaczej.

Domyślna liczba osób na serwerze to 32 > 16 aren. Jeżeli serwer jest obciążony to zmniejsza liczbę slotów tak jak na innych serwerach. Jeżeli osoby dołączają, a serwer ma domyślną liczbe osób czyt. 32 to areny się zwiększąją 1>2>3>4 itp. 

Ogólnie to spekt jest useless i najlepiej to go Adi wypierdol bo może on też jest przyczyną lagów. Ogólnie to jestem za zmniejszeniem slotów do 24 > 12 aren, ponieważ jak jest full to ludzie którzy sa na niskich aren i np drą się są niemożliwi do zmutowania bo nie widac ich na tabie.

Tak jak Rusek napisał. To jest najlepsze rozwiązanie moim zdaniem i w tej kwestii zgadzam się z ruskiem jak najbardziej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam że istnieje komendą !sm która mozesz sobie zmutowaćdowolną osobę. 

Ja dzisiabyłem 12 w kolejecie xdem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego dalej nie rozumiem, w jaki sposób na 32 slotowym serwerze może być 10 aren zamiast 16?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki plugin

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Adi napisał:

Dlatego dalej nie rozumiem, w jaki sposób na 32 slotowym serwerze może być 10 aren zamiast 16?

Liczba aren zalezy od liczby graczy.

Serwer maksymalnie może zmieścić 32 osoby > 16 aren, jeżeli jest FULL.

Jeżeli na serwerze jest 16/32 (16 graczy na 32 sloty) to aren będzie 8. Arena 9 utworzy się jak dołączy jeden, bądź dwóch graczy. 

Jeżeli serwer jest obciążony to automatycznie zmniejsza liczbę slotów z np 32 >16.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach