Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl
VeroX1920

Mutacja VeroXa

Czy mam mutacje?  

30 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy mam mutacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Z tej strony VeroX.

Chciałbym "poruszyć" jeden temat. Jako iż gramarrow-10x10.png już na tym serwerze bardzo długo (jakby kogoś interesowało mam równe 9 lub 10 dni na serwerze) I znudziło mi się siedzenie w TT, i postanowiłem zapytać się paru adminów (2) czy mam mutacje i czy mogę iść do CT. Pierw poszedłem do Bellatora, powiedział że zdecydowanie nie, potem do TheKnifera, który powiedział że mam. I nie wiem do końca czy mogę wchodzić do tego CT czy też nie. Tutaj wam podaje linka do mojego głosu. (Nie pobieracie, tylko niżej macie do przesłuchania) http://www93.zippyshare.com/v/LKkzGIzI/file.html

Z góry dziekuję, VeroX:)

Edytowane przez VeroX1920

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jerremy   

Z tym głosem to zawsze jest problem ;_; Na oldzie często ludzie siedzą z tzw. nie pełną mutacją ale graczom z olda to nie przeszkadza (admini ładnie wychowali serwer ;v)

Co do Twojego głosu to jeżeli brzmi on jak na demku to jak najbardziej wbijaj do CT ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mówiłem że ma pełną nawet mutację. Moim zdaniem w 100% możesz być w CT. Powodzenia. Nie którzy admini strasznie przesadzają z tą mutacją, nie będę się o tym rozpisywał.

Jerremy ktoś musiał poprowadzić OLDa na dobrą drogę ;) Staramy się jak możemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.