xMatief

zaakceptowane  Zostałem oszukany przez ム$H✪|cs-placzabaw.pl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: xMatief

STEAM_1:1:128804178

2. Nick i steamID osoby na którą piszesz skargę:ム$H✪|cs-placzabaw.pl 

STEAM_0:1:169745268

3. Data i godzina zdarzenia: 11luty 2017 godzina nad ranem ~10

4. Mapa:----------- jak będzie potrzebne mogę po wyglądzie mapy rozpoznać

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane.:

• Działanie na szkodę serwera oraz naszej społeczności.
  • No i chyba oszukiwanie wyłudzanie też jest zabronione 

6. Opis sytuacji:Ponieważ uzyskałem już max fajek i byłem zdesperowany to zaczęłam szukać miłego przyjaznego gangu, znalazłem pełno ciekawych i przyjaznych ale nie chcieli mnie ;( Ale był też gang ,,Kozy" napisałem do rekrutatora którym był ム$H✪|cs-placzabaw.pl 

No i po dogadania się między sobą pozwolił mi dołączyć jak będę wypłacał fajki do gangu ale na start mam mu przelać 10000fajek wiec nie widziałem przeszkód no i mu przesłałem mam zdj gdzie jest wszytko ukazane no ale kolega nie odpisywał wyszedł z serwera zablokował na steam więc już było pewne że okradł mnie wiem to tylko10k fajek ale takie rzeczy nie powinny dziać się na takim fajnym serwerze jakim jest ten  pewien miły, szlachetny, przyjemny, fajny, pomocny, ulubiony, przyszły administrator mi powiedział żebym złożył skargę na forum i dlatego właśnie tutaj jestem. No i wyszło na to że zostałem bez fajek i bez gangu pisałem z właścicielem gangu Wieśkiem ale powiedział żebym to dogadał z nim i podobno go wczoraj wyrzucił z rekrutatorem mimo że pod !Gangi pisze przy nich gangu że nim jest mam nadzieję że Szanowna Administracja wciągnie wnioski i pomoże. I tak wgl w tamtej chwili ASH był w ct jak się nie mylę zawsze demko można zgrać! :)

7. Proponowana kara:Ban na serwer 2tygodnie i oddanie fajek albo permanentny ban na posiadanie gangu albo w nim uczestniczenie; ta kara jest tylko proponowana przezemnie 

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi:

Dowód przelania fajek, całą sytuację widział choi

Ss-https://zapodaj.net/b4936bfa073e4.jpg.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby nic ale oszustwa nie powinny być tolerowane a ty przede wszystkim powinieneś wiedzieć co robić i nie wysyłać fajek byle komu :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, NBreakDance napisał:

Niby nic ale oszustwa nie powinny być tolerowane a ty przede wszystkim powinieneś wiedzieć co robić i nie wysyłać fajek byle komu :) 

Wkońcu jest rekrutatorem gangowy więc trzeba :/

Edytowane przez xMatief

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na takim jednym serwerze MTA (nie cs) żadna kradzież nie była tolerowana, co mnie bardzo zdziwiło. 

Działało to w taki sposób, że ktoś wstawiał skargę, jeżeli była słuszna to oskarżony dostał perma BMA do czasu, aż odda skradzione przedmioty/pieniądze 

Myślę, że to dobre rozwiązanie i tutaj ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja myślę że tu nie chodzi nawet że odda te fajki powinien na 100%ponieść większą karę niż 10kfajek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta, dodasz kogos do gangu, wplaci 10k chcesz go wyrzucić, żeby zrobić miejsce dla przyjaciela or innego randoma i dostajesz perma, GL...

A tera żem przeczytał, ja za takie oszustwo proponuję kastracje, albo oddanie 10k z konta Asha i dowalenie mu z 20k na minus xD

Edytowane przez prodigy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja nawet do tego gangu się nie dostałem i tutaj zapewne nawet o miejsce nie chodziło tylko z premedytacją chciał mnie oszukać co według mnie jest niedopuszczalne ponieważ nikogo nie oszukalem jeszcze temu człowiekowi zrobiłem przypadkiem fk i oddałem fajka które mu się należały bezproblemowo 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie chodzi o to prodigy, o jakieś miejsce etc i w ogóle gangi, ale to szeroko rozumiana kradzież po prostu.

Niby to że "tt może kłamać" mogłoby go usprawiedliwić, gdyby był w TT wtedy? <-- Nie.. to powinno być zakazane. Oszukiwanie i wyłudzanie fajek to działanie z premedytacją na szkodę użytkownika. Jak wiadomo sieć składa się z użytkowników.. więc dedukcja.

Działanie na szkodę sieci serwerów i społeczności.

Powinny zostać wyciągnięte konsekwencje.

Proponuję 300% wyłudzonej kwoty.

Z Ashem rozmawiałem, i mi się przyznał.. Prosił o płatności w ratach :D 

@ edit

Sytuacja.

Wchodzi jakiś małolat na serwer. Załóżmy to Patryś i ma 10 latek. Gra sobie 2 tygodnie, świetnie się bawi. Przychodzi Pan X i mówi mu, że doda go do najlepszego gangu za 10k fajek. No to Patryś zbiera i na nic nie wydaje, przelewa mu fajki a ten go robi jak chce i blokuje wszędzie. Patrysiowi smutno, nie chce mu się grać, prawdopodobnie płacze teraz w kącie.

Jak się czujemy my, starsi? Ja przykładowo źle patrząc na to. Powinien zostać dodany podpunkt do regulaminu który mówi o tym, że kradzieże i wyłudzenia fajek są surowo zakazane, a ewentualne wyłudzenie karane jest (propozycja) 2 tygodniowym banem + 300% skradzionej kwoty.

Edytowane przez SUPER TIMOR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz rację, a jak już jest tutaj temat na temat gangów to może jakiś gang przyjemnie miłego xMatiefa? :) Oczywiście fajeczki będę oddawał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
53 minuty temu, Jerremy napisał:

Na takim jednym serwerze MTA (nie cs) żadna kradzież nie była tolerowana, co mnie bardzo zdziwiło. 

Działało to w taki sposób, że ktoś wstawiał skargę, jeżeli była słuszna to oskarżony dostał perma BMA do czasu, aż odda skradzione przedmioty/pieniądze 

Myślę, że to dobre rozwiązanie i tutaj ;)

jaki serwer?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
53 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

Z Ashem rozmawiałem, i mi się przyznał.. Prosił o płatności w ratach :D 

Jako, że się przyznał, to bana nie będzie. Zabrałem mu 10k i przekazałem xMatief. Dodatkowo obciążyłem papierosami gang, którego jest on rekrutatorem, ponieważ wykorzystał on do oszustwa swoją pozycję w tym gangu. Odjąłem 10% wartości gangu z puli papierosów tego gangu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona.

Temat został zamknięty przez moderatora, 

jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.