Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Choi cs-placzabaw.pl napisał:

Jest takie cos ja tab i myszka i zablokowanie komunikacji jeżeli ci sie nie podoba to nie mój problem. A co do degrada napisałem wyraźnie : DEGRAD ALBO UPOMNIENIE wiec sie nie czepiaj dobrze ? :

;)

Po prostu mnie irytujesz i tyle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nieźle się bawi WNB na Jail Gangi zapraszamy. A co do skargi to słuszna, chłopaki co wam odbija ? XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Sasuke napisał:

No nieźle się bawi WNB na Jail Gangi zapraszamy. A co do skargi to słuszna, chłopaki co wam odbija ? XD

HAHAHAHAH

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No skarga słuszna ale co do kary to ten degrad to za mocna kara a może odrazu perma dać mu?? Nie no wiadome upomnienie wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I tak wszyscy wiedza ze te upomnienia nic nie zmieniaja to po co sie oszukiwac xD? Najlepiej by bylo jakby admin musial to jakos odpracowac cos na wzor prac spolecznych, jakos zadosc uczynic graczom serwera to co zrobil. I to mowie ja. Bez kappy i bez odbioru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie onu powinien zostać zawieszony na tydzień/dwa .osobiście nic do niego nie mam ale ostatnimi czasy już zaczął mnie i innych graczy denerwować swoim zachowaniem , nadużywaniem admina i ustalanie swojego regulaminu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, xBielik napisał:

Według mnie onu powinien zostać zawieszony na tydzień/dwa .osobiście nic do niego nie mam ale ostatnimi czasy już zaczął mnie i innych graczy denerwować swoim zachowaniem , nadużywaniem admina i ustalanie swojego regulaminu .

I tą wypowiedź szanuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Choi, napisałeś skargę, więc nie rozumiem po co ciągle komentujesz wypowiedzi innych graczy. Daj im się wypowiedzieć a nie piszesz w kółko to samo bez większego sensu.

Skarga oczywiście słuszna, zdarza się. Nawet najlepszym.

Dobrze, że jestem wciągnięty w zamieszanie, pozdrawiam wszystkich fanów :D

#freeWnB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem skąd te negatywne opinie na mój temat, nikt mi nigdy nic takiego osobiście nie powiedział, że go denerwuje albo, że mi odbija. Serio mindfuck ogromny mnie ogarnia jacy ludzie potrafią być dwulicowi. Płaci wam ktoś za to? XD

Choi zgadzam się z tobą w jednym, slay był niesłuszny. Na moje pytanie czy kampisz w sikrecie odpowiedziałeś cwaniacko "No jasne" gdzie potem wywiązała się gadka czego końcem był ten slay. Wprowadziłeś mnie w błąd, trzeba było siedzieć cicho albo jakoś to odwrócić. Szkoda, że nie wrzuciłeś dalszej części gdzie Wilku przyznał się, że to był jednak on więc Cie przeprosiłem i oferowałem freeday'a. Ty obudzony powiedziałeś, że nie i temat się zakończył.

Jednak okazało się, że jest inaczej bo patrząc z twojej perspektywy straciłeś okazję na tą cudowną sytuację którą nazywamy "OSTATNIE ŻYCZENIE". Obraziłeś się na mnie śmiertelnie czego się w sumie nie dziwię bo masz w końcu 13 lat i przelałeś to w formie tej żałosnej skargi.

Cieszę się jednak, że jest paru ludzi którzy potrafią wyciągnąć coś więcej z gry niż tylko fajki, fajki i spojrzeli na tą sytuację trzeźwo za co szanuje. Dziękuję za miłe słowa bo jednak prawda jest taka, że staram się być przykładnym adminem i trzymać porządek na serwerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, onu trstc napisał:

Nie wiem skąd te negatywne opinie na mój temat, nikt mi nigdy nic takiego osobiście nie powiedział, że go denerwuje albo, że mi odbija. Serio mindfuck ogromny mnie ogarnia jacy ludzie potrafią być dwulicowi. Płaci wam ktoś za to? XD

Choi zgadzam się z tobą w jednym, slay był niesłuszny. Na moje pytanie czy kampisz w sikrecie odpowiedziałeś cwaniacko "No jasne" gdzie potem wywiązała się gadka czego końcem był ten slay. Wprowadziłeś mnie w błąd, trzeba było siedzieć cicho albo jakoś to odwrócić. Szkoda, że nie wrzuciłeś dalszej części gdzie Wilku przyznał się, że to był jednak on więc Cie przeprosiłem i oferowałem freeday'a. Ty obudzony powiedziałeś, że nie i temat się zakończył.

Jednak okazało się, że jest inaczej bo patrząc z twojej perspektywy straciłeś okazję na tą cudowną sytuację którą nazywamy "OSTATNIE ŻYCZENIE". Obraziłeś się na mnie śmiertelnie czego się w sumie nie dziwię bo masz w końcu 13 lat i przelałeś to w formie tej żałosnej skargi.

Cieszę się jednak, że jest paru ludzi którzy potrafią wyciągnąć coś więcej z gry niż tylko fajki, fajki i spojrzeli na tą sytuację trzeźwo za co szanuje. Dziękuję za miłe słowa bo jednak prawda jest taka, że staram się być przykładnym adminem i trzymać porządek na serwerze :)

Panie adminie nikt im za to nie placi po 1. druga rzecz nie znałem mapy i nie wiedziałem czy siedze wkoncu w secrecie czy cie bo latalem gdzie po nie wiem jakim miejscu powiedziałem "Chyba". Trzecia rzecz Jeżeli admin sie mnie coś pyta to mam nie odpowiadać tak ? Okej. Czwarta rzecz nie obraziłem się na ciebie lecz to co sie dzieje teraz na tym serwerze to jest SYF.   Ty, a szczególnie z timorem przyzwyczajacie sie do władzy w sensie że : "Heh, mam admina więc mnie nie obrażaj bo dostaniesz zaraz bana" :)  Tak jak napisałeś "Ty obudzony powiedziałeś, że nie i temat się zakończył." "Cieszę się jednak, że jest paru ludzi którzy potrafią wyciągnąć coś więcej z gry niż tylko fajki" Własnie nie chodziło mi o fajki ani o nic :) Tylko żebyś sobie przemyślał czy to jest słuszne co robisz czy nie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Choi cs-placzabaw.pl napisał:

"Heh, mam admina więc mnie nie obrażaj bo dostaniesz zaraz bana

• Obrażanie admina: kick - 6 miesięcy bana/silence do perma

Wiesz, dlaczego ta kara może pociągnąć się do perma?

Bo na serwerze nie można obrażać graczy i to wynika z regulaminu, a admin jest trochę częściej niż Ty, graczu, więc mija się z różnymi ludźmi, często nowymi i chwilowymi, dlatego nie może dać sobie nawrzucać tym bardziej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:
  • Obrażanie admina: kick - 6 miesięcy bana/silence do perma

Wiesz, dlaczego ta kara może pociągnąć się do perma?

Bo na serwerze nie można obrażać graczy i to wynika z regulaminu, a admin jest trochę częściej niż Ty, graczu, więc mija się z różnymi ludźmi, często nowymi i chwilowymi, dlatego nie może dać sobie nawrzucać tym bardziej :)

33 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

Choi, napisałeś skargę, więc nie rozumiem po co ciągle komentujesz wypowiedzi innych graczy. Daj im się wypowiedzieć a nie piszesz w kółko to samo bez większego sensu.

Skarga oczywiście słuszna, zdarza się. Nawet najlepszym.

Dobrze, że jestem wciągnięty w zamieszanie, pozdrawiam wszystkich fanów :D

#freeWnB

To jest dla przykładu. "Nie rozumiem Po ciagle komentujesz wypowiedzi innych graczy" rownież przestań komentować 

Edytowane przez Choi cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, onu trstc napisał:

Co jak co onu teraz narzekasz ze nikt Ci nic nie mówi a ja do dziś pamietam jak mnie zbanowales o to ze ni doprowadziłem żadnego tt do  życzenia powiedziałem wtedy tylko" co ty masz za regulamin swój własny "  czy cos w tym stylu i juz mutem mi zacząłeś grozić . i jak ludzie Ci maja mówić ze ich wkurwiasz czy coś jak późnej za najmniejsze przewinienie wylecą z banem na 1 mies od ciebie.Onu zacznij tez patrzeć co ty robisz źle .

Edytowane przez xBielik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wy chyba jesteście serio przewrażliwieni i mi wmawiacie, że ja wam jakieś bany nawkładam za to, że powiecie mi w twarz co o mnie sądzicie... Ludzie ja mam 23 lata i jak ktoś mi mówi "chuj Ci w dupe pedale leje na Ciebie huehue" to ja się jeszcze bardziej śmieje z niego niż on ze mnie... Jestem dojrzała i poważną osobą i w CHUJU MAM co mi tam jakiś dzieciak powie przez kabel... Wiadomo, że inaczej patrzy się na jakiś randomów co przyszli typowo na serwer potrolować a inaczej na stałych graczy...

Z resztą Ci bardziej ogarnięci świetnie mnie znają i wiedzą jaką jestem osobą, wiedzą, że mam dystans do siebie i lubię żarty. Wiadomo wszystko ma swoje granice ale to serio musiałby ktoś się postarać żeby wyłapać bana na miesiąc... W ogóle dostał ktoś ode mnie takiego bana? Bo ja sobie nie przypominam :)

A ty Bielik widzę jesteś jedną z tych dwulicowych osób o których pisałem wyżej. Kolega byłeś, "mordeczka", "ziomeczek" jak złożyłeś podanie na admina i prosiłeś o głos na tak a na serwerze jak graliśmy to śmieszkowaliśmy razem... Teraz już wszystko wiem i nie ma wybaczenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zadymka Fiu Fiu 
Nwm Onu sie naprawde zmienil odkad otrzymal admina
Skarga sluszna :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skarga słuszna ale bez przesady. Ogarnijcie się. Myślicie że dacie skargę na admina i będziecie fajni czy co? Bo tego nie rozumiem. Onu jest jednym z najlepszych Adminów a wy chcecie mu dać degradację za parę DROBNYCH  pomyłek. Nie fajnie z waszej strony :/ .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, Milo#trader napisał:

Skarga słuszna ale bez przesady. Ogarnijcie się. Myślicie że dacie skargę na admina i będziecie fajni czy co? Bo tego nie rozumiem. Onu jest jednym z najlepszych Adminów a wy chcecie mu dać degradację za parę DROBNYCH  pomyłek. Nie fajnie z waszej strony :/ .

Milo i ponownie powtarzam. Degradacja/upomnienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, Choi cs-placzabaw.pl napisał:

https://scr.hu/ZLvO1P. Nie mam szacunku tak ? Tylko że do nikogo z innych adminów nie mam i ich szanuje. Ale po tym slayu i po tym co robicie teraz z Timorem to jest już malutka przesada. 

Pokaż całego SS :) Tutaj nawet nie wiadom oczy to prawdziwy Onu :) też moge ustawić taki nick i pisać do cb o jajkach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.