Skocz do zawartości
cs-placzabaw.pl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: STEAM_1:0:178904597
2. Nick i steamID osoby na którą piszesz skargę: STEAM_0:0:195242328

3. Data i godzina zdarzenia:Około 2017-03-16. Około 20;30

4. Mapa:bb_minecraft_2016

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane.  Zakaz blokowania klockami innych graczy.

6. Opis sytuacji: Chciałem bazę zbudować w dobrym miejscu i byłem 1 w tym miejscu ale graczowi Msvc nie spodobało mu się więc zblokował mnie blokiem

7. Proponowana kara: Tyle ile admin da tyle będzie.

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo, bez dowodu w postaci screena lub filmu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia)
https://zapodaj.net/abf12e75ea2bd.jpg.html
https://zapodaj.net/d8b150f002595.jpg.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dowód moim zdaniem nie jest zbyt potwierdzający winnym gracza msvc. Na tym dowodzie widać tylko jak Cię tam blokuje (prawda, lecz nie wiadomo przez jaki czas i czy przez przypadek czy bez, albo zabrał może odrazu) dużo jest do tego scenariuszy :). Po drugie nie widać czy ty byłeś tam pierwszy czy on.

Jak dla mnie małe dowody, plus to że napisałeś skargę w złym dziale (Jak by co w Temacie "Odwołania" :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja Ci mogę na słowo uwierzyć lecz muszę mieć podważalne dowody, w postaci np. filmu że to akurat prawda iż całą rundę tam siedziałeś i Cię blokował lub przez jakiś krótki czas.  To jest taka sama sytuacja jak bym napisał skargę za to że gracz mnie wyzywał na chacie głosowym a dałem jako dowód screena xd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.