Rekomendowane odpowiedzi

1.  ProDigy. STEAM_1:0:114382391

2. 04-01-17 20:48

3. Jailbreak gang mode szop 

4. Tydzień

5. prowokowanie, rozkrecanie afer

6. Adi

7. Trochę  się przyznaje do błędu i obiecuje, że postaram się nie prowokować żadnego admina. A jeśli admin będzie mnie prowokować to go oleje albo zareaguje w sposób stosowny, czyli skarga w temacie SKARGI.

8. Prowokowałem ponoć timora przez co timorowi rosła siła +10 i się stawał bardzo nerwowy chociaż ja nic takiego nie robiłem, ale teraz zupełnie postaram się nic nie robić co ma związek z nim, jedynie skargi. :c

9. Łoczywiście bardzo proszę: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText= STEAM_1%3A0%3A114382391&Submit=Search

10. Dowód nie potrzebny, bo się przyznaje. 

Jeszcze tak w miarę przeprosin przygotowałem coś:

Niech będzie dzień dobry wieczór. Ostatni raz na jailu byłem 3 dni temu, timora nie prowokowałem, popełniłem błąd następującymi rzeczami: Prowokowałem, rozkręcałem afery. Więcej błędów nie pamiętam, za wszystkie złe rzeczy bardzo żałuje, proszę o nauke, jaila i unbana. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nasz Youtuber <3 powinien dostać skróconą troche kare bo dla niego oprócz youtuba najważniejsze jest ganie właśnie na jailu. Skrócić kare do 12h

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No można mu skrócić jednak tego bana. Stoczył się chłopak na jakiś czas :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prowokowałem ponoć timora przez co timorowi rosła siła +10 i się stawał bardzo nerwowy chociaż ja nic takiego nie robiłem, [...]

Niech będzie dzień dobry wieczór. Ostatni raz na jailu byłem 3 dni temu, timora nie prowokowałem, popełniłem błąd następującymi rzeczami: Prowokowałem, rozkręcałem afery. Więcej błędów nie pamiętam, za wszystkie złe rzeczy bardzo żałuje, proszę o nauke, jaila i unbana. 

Wątpię abyś przestał prowokować jak i nie wierze w cudowną przemianę twoją. Jeszcze parę dni i bana nie będziesz miał :)

+ ktoś podobnie kiedyś odwołanie pisał coś typu "+10" czegoś tam i wgl i nie dostał UB bo było widać że nie traktuje tutaj nic na serio a jego słowa to tylko puste słowa :)

Edytowane przez Dziubuch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak dziubuch, zapomniałem że trzeba być 24/7 poważnym w każdym wątku, bo jeśli ktoś zażartuje to już mu na niczym nie zależy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W prośbie o UB raczej trzeba skruchę pokazać a nie beczke :)

wypadałoby*

Edytowane przez Dziubuch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no easy, ja nie byłbym sobą gdybym nie wypowiedział się tutaj.

Ok, możesz mieć UB, ale :

-to nie zależy ode mnie xD

________

Chodzi o to, że dostałeś bana za nakrecanie afery głównie tymi skargami raczej, coś na zasadzie jak czegoś nie wstawisz to nic się nie stanie, ale wstawiłeś byleby rozpętać dalszy ciąg jakiejś Twojej wojny. Teraz w odwołaniu obiecujesz robić to samo. No nie wiem. :)

Ale co ja mogę wiedzieć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skargi chyba są po to żeby je pisać jak ktoś łamie regulamin, a za same pisanie skarg bana nie dostanę? 

Adiemu chyba bardziej chodziło o to że podkrecalem kłótnie itp.

Dziubuch a co do Twojej wypowiedzi to po co okazywać fałszywe uczucie? Obiecałem że postaram się nie prowokować i to chyba wystarczy. Jeszcze może mam ballade jailowa napisać żeby pokazać jaki smutny jestem?

Edytowane przez prodigy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za nabiciem kolejnego nic nie znaczącego postu. 

Następnym razem @prodigy zrób ankietę, a nie robisz dodatkową robotę moderatorom :D 

Za pisanie skarg nie dostaniesz bana, tylko tu o zupełnie coś innego chodziło..

Człowieku, wbijamy sobie - prawie każdy z nas - na csa nie po to, żeby się wkurwiać czy szukać zaczepki a znajdują się tacy jak Ty i potem są właśnie odwołania tego typu.

Tu nie chodzi o to czy mam ból dupy bo ja nadal będę miał zawieszonego admina czy coś, co Ty.

Jestem za unbanem, nie ma sprawy, koło dupy mi to lata ale daję Ci słowo, że nawet kosztem utraty admina wyjebię Ci perma przy kolejnej awanturze :P 

Graj i daj grać innym :) 

@edit

I sobie jeszcze pomyślałem - daj tez spokój @onu trstc. My na serio na chillku wbijamy sobie na serwer, sam wiesz jaki regulamin jest spory, często mam bekę z onu że nie ogarnia jakiegoś tam punktu no ale przecież głowa nikomu przez to nie spada, nikt nie umiera, człowiek wszystkiego się uczy z czasem a nawet jeśli nie to idzie go nauczyć pasem. Podśmiechujki na forumkach to najgłupsze co możesz robić, więc apeluję, żebyś zaprzestał. Ta - apeluję xD

Edytowane przez SUPER TIMOR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwolnić digiego

P.S. A  myślałem że podanie piszesz xd 

Edytowane przez Stypek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Toś już tyle przecierpiałem to chętnie bym całego unbana przyjął, taki smutny bez ludzi z jaila jestem :C A na podwórko nie mam z kim wyjść :( Adiii prooooszeeee,  Nawet bers tęskni za mną :c

Jeszcze takiego ładnego wiersza żem ułożył że hej!

To może jeszcze jednego dam:

Na górze fajki, na dole fajki, prodigy chyba z innej bajki. A propo fajki, to prodigy żąda walki!

Fajki tu fajki tam,a unban wiecznie sam, więc przytulę chętnie go, bo on nie lubi być solo. :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki krótki banik i prośba o UB. Rozumiem taką prośbę, gdybym dał taką długość jaka powinna być (6 czy tam 12 m). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odwołanie zostało odrzucone.

Możliwe powody:

-brak dowodu w postaci screena lub filmu na youtube

-dowód nie potwierdza niewinności

-kara jest odpowiednia

Dowód musi być w postaci filmu na youtube lub screen. Dowodem nie może być potwierdzenie przez świadka lub link do profilu z demem

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.