Skocz do zawartości

Czy powinienem zostać Administratorem CTF'a?  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy powinienem zostać Administratorem CTF'a?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bartosz, SUPER TIMORSTEAM_1:0:42400529

2. 21 lat; Jestem od niedawna certyfikowanym spawaczem, dodatkowo wspólnie z moim Tatą prowadzę firmę zajmującą się produkcją zniczy jak i ogrodnictwem. Z wykształcenia jestem mechatronikiem i w tym kierunku również kształcę się na studiach zaocznych. Z zamiłowania jestem humanistą, a świadczy o tym moja miłość do języków i zabawy słowem.

3. Czas, który mam do rozdysponowania jest ostatnio ograniczony, jednakże mimo wszystko spędzam kilka godzin dziennie przed komputerem. Wynika to z zajęć, które mam do wykonania, oraz ze zwykłej chęci rozerwania się w domowej niszy :) .

4. Moje doświadczenie w administracji serwerem poprawiło się znacznie, ponieważ od 8 lutego zaufaliście mi, i daliście szansę rozwoju w tym kierunku na serwerze JB z Gangami.

5. Posiadam mikrofon, również pojemnościowy (studyjny).

6. Jestem w stanie przedłużać VIP'a co miesiąc, jak zresztą robię. Sumiennie opłacam S-VIP'a co miesiąc.

7. Moja ranga w CS:GO waha się między MG2 a DMG. Teraz rzadziej gram na trybie turniejowym, ze względu na to, że musiałbym przeznaczać mniej czasu na Plac-Zabaw.

8. 1 ban, oraz łącznie 19 banów na komunikację.

9. https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1%3A0%3A42400529&Submit=Search

10. W CS:GO aktualnie mam przegranych 1960 godzin.

11. Znajomość sourcemoda wg skali - 6.

12. Jestem już administratorem na jednym z serwerów Placu-Zabaw. Wypełniam swoje obowiązki w 100%. Nie znoszę niesprawiedliwości; poniżania/umniejszania komuś;  natręctwa jak i arogancji. Mówię, słucham i chcę być słuchany. Szanuję ludzi i chcę być szanowany. Zawsze daję tyle, ile sam dostaję i potrafię się uczyć i przyjmować na klatę, jeśli coś spieprzę. Poza tym, a co chyba najważniejsze, rozumiem jedną ważną rzecz. To co się tu dzieje jest w internecie, a często zapominamy, że wszyscy jesteśmy ludźmi. Każdy z osobna przed komputerem, i każdemu może powinąć się noga raz, czy dwa razy. Mamy swoje humory i odpały, dlatego w kwestii tej "elastyczności" twierdzę, że na serwerze CTF również spełniałbym swoje obowiązki "na pełnej". Cóż mogę więcej napisać - znacie mnie, wiecie jaki jestem i mam nadzieję, że mimo wszystko zauważyliście moją zmianę w odniesieniu do Was wszystkich, od momentu, w którym pojawiłem się tutaj po raz pierwszy. Dlatego piszę te podanie, żeby mieć więcej werwy na zostanie z Wami, bo ta "metamorfoza" podoba się również mi.

Zdaję sobię sprawę z tego, że zbyt wiele na serwerze nie przesiedziałem - ale biorąc pod uwagę to, że serwer istnieje stosunkowo od kilkudziesięciu godzin to i tak wyczerpałem z niego sporo frajdy. Poza tym, sądzę, że jeśli otrzymałbym uprawnienia administratorskie na CTF'ie, poświęcałbym dla niego więcej skupienia i uwagi tak jak dla Jaila, oraz rozwijałbym się w naszej "wspólnocie" :) 

13. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=332372

Z góry, przyjaciele, chciałbym zaznaczyć, że nie chciałbym widzieć tutaj takiej burdy, jak pod moim poprzednim podaniem. Mimo tego, że zostało zaakceptowane - moim zdaniem dużo lepiej prezentowałoby się bez negatywnych komentarzy - których, mam nadzieję oszczędzicie mi ze względu na moją poprawę. Przynajmniej wydaje mi się, że mój wizerunek zyskał od ostatniego czasu. 

Wszystkich czytających pozdrawiam, oraz proszę o oddanie głosu zgodnie z myślą, bez nacisku osób trzecich :) 

Pozdro!

Edytowane przez SUPER TIMOR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK  + za fajne podanie

Edytowane przez ♔ MrSpiXel ♔cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, na jb spełnia swoje obowiązki dobrze, to na ctf też będzie dobrym adminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Humanista? 

Róże są czerwone, 

Fiołki są niebieskie.

Yyy...

Dobra, jestem na tak. ;_;

Myślę, że nim Twoje (i @Hutsza) podanie trochę poczeka, więc pograj (z wyżej wymienionym osobnikiem :P) na tym serwerze, nabij kilka(naście, tudzież dziesiąt) godzin... Trzymam za Waszą dwójkę kciuki! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Timor zawsze spoko. A co do podania jestem na TAK, gracz ten jest ogarniety i bezkonfliktowy. Znam go dużo w JB gdzy mialem dluuuuuuuga przerwe na JB i wracam do gry a tutaj timor jako admin. Myślę ze się nadajesz. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najobane kolorów od groma.. o_O

Ale teść ładna ;-)

APELACJA ZOSTAŁA ODRZUCONA

Jestem na tik-tak.

Edytowane przez FurajChirashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Timor jest strasznie pozytywną osobą i potrafi rozweselić wiele osób:)

Doświadczenie z administracją ma, więc czemu nie? 

Oczywiście, że TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Az sie dziwie ze jeszcze LowDigy nie dał Ci na NIE xDD
Dobra osóbka polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram tam, więc jestem na tak. 

Eryczo nie prowokuj, bo skończysz jak Aw3nix. ;) Ahh w nerwie jestem teraz i Cie zaraz normalnie pocisne, nie prowokuj mnie!!!!!!! >.<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.