Mr Rooster

[Propozycja][serwer] nowy serwer na PZ

21 postów w tym temacie

Moją propozycją jest mod zwany Poke Mode a oto krótkie przedstwanienie

Co to jest PokeMod? 
--- Jest to mod który opiera się na słynnym filmie, serialu, grze - Pokemon. 
Gracze wybierają na starcie pokemona, zdobywają doświadczenie i łapią inne pokemony. 
Gdy gracz zdobywa level, umiejętności jego pokemona stają się także lepsze, groźniejsze, bardziej śmiercionośne. 
Jeżeli zaś pokemon gracza ewoluuje, dostaje on nowe umiejętności od jego poprzedników. 
Jednak gracz może mieć tylko jednego pokemona w jednym czasie. Nie oznacza to że można mieć tylko jednego 
pokemona ogółem. Może mieć ich dużo i zmieniać za pomocą komendy /go 
Niektóre pokemony są oznaczone jako "globalne" czyli jak będzie u ciebie to też zdobywa doświadczenie nawet jeżeli go nie używasz 
--- Istnieje również unikalny system przedmiotów, gdzie właściciele mogą zarządzać i tworzyć nowe elementy oparte na prostym pliku (items.cfg). Ten element systemu może być wykorzystany do stworzenia prawie nieskończoną ilość przedmiotów, które można sobie wyobrazić. 
--- Dodatkowo w PokeMod istnieje "PokeRank", gdzie level pokemona zapisuje się. Również zapisują się inne rzeczy. Rank działa indywidualnie ale także działa podstawowy rank serwera. 
--- Inną cechą w PokeMod jest "Wild (Dziki)" i "Trainer (Trener)" mod. Gracze są trenerami, ale mogą się przełączyć na tryb dziki mówiąc /wild. W trybie Wild, zostanie przydzielony losowy pokemon z losowym doświadczeniem. Dziki pokemon zdobywa doświadczenie dwa razy szybciej, od trenerów, ale po śmierci, dostajesz nowego pokemona. 
--- W PokeMod jest powszechnie stosowany tryb "Safari". Ten tryb pozwala na wybór dowolnego pokemona, jeżeli serwer ma włączony tryb Safari. Nie można zdobywać doświadczenia i gracze są w stanie zmienić swobodnie pokemona. Pokemon może być wyłączony, tylko przez administratora lub gdy jest ustawiony jakiś level. 

Tutaj link do stworzenia takiego serwera

http://skserv.pl/tutorial-jak-zrobic-wlasny-serwer-pokemod-vt12985.htm

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet fajne, mi się podoba jestem na tak :P.

Ps. pierwszy xd

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grałem sporo na tym modzie za czasów 1.6 i przyznam, że serwery WTEDY były mega zapełnione a mod był jednym z lepszych, zresztą również jednym z lepiej dopracowanych.

Znajdę jakiś serwer dziś i sprawdzę, czy w ogóle jest sens i jak te pokemody na silniku source wyglądają

pomysł na +

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super sprawa, gralbym

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

Grałem sporo na tym modzie za czasów 1.6 i przyznam, że serwery WTEDY były mega zapełnione a mod był jednym z lepszych, zresztą również jednym z lepiej dopracowanych.

Znajdę jakiś serwer dziś i sprawdzę, czy w ogóle jest sens i jak te pokemody na silniku source wyglądają

pomysł na +

Jak by działały to postarałbym się w weekend z drobną pomocą jerremiego postawić serwer

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grałem na podobnym. Bardzo ciekawa opcja c:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
35 minut temu, Mr Rooster napisał:

Jak by działały to postarałbym się w weekend z drobną pomocą jerremiego postawić serwer

Nie będzie mnie przez większość weekendu więc wątpię :P 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gral bym <3 <3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś ogarnie plugin na sourcemoda to by powstał w niedługim czasie bo to co wysłałem jest na amxx :( mod fajny tylko gorzej jak narazie z pluginem na sourca

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ogarniecie konfigurację, to jestem za.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebisty pomysł Grzesiu tylko trzeba plugin na sourca znalezc

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby można było postawić serwa na amxx to można odrazu to zrobić tylko nwm czy da rade by część serwów była na Sourcemodzie a ten na amxx'ie to zależy też od Adiego i Jeremiego , od Adiego czy postawiłby serwa na bzie amxx i dodał do PZ a Jerremy by tam pluginy powgrywał , jak nie on to ja bym postarał się powrzucać. Instrukcja jest na podanej stronie , więc większego problemu nie ma

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Amxx jest tylko do CS 1.6, więc na naszej serwerowni tamten plugin nie ma prawa bytu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przygotujecie, to jestem na tak :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy plugin trzeba mieć , widziałem 1 serwerownie z tym pluginem ale nwm czy zgodzi się udostępnić , należałoby z nimi porozmawiać a serwer to http://infinitycore.pl najbardziej odpowiednią osobą do takiej rozmowy jest nasz [email protected]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie udostępni swoich prywatnych pluginów, nawet nie ma co próbować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to lipa bo to co wcześniej wysłałem jest na amxx a z tego co @Jerremypisał jest to na 1.6 :/ chyba że @adigame postara się coś wykombinować , jest w sumie najlepszy ze wszystkich w sourcemodzie i mógłby stworzyć taki plugin jakby miał czas

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli mam rozumieć, że nie będziesz tego przygotowywać? Można zamknąć?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wgranie nie jest problemem tylko gorzej z samym pluginem , jeśli działało by na amxx to by było mega albo @adigameby się zajął pluginem na sourcemoda . Jakby miał czas to mógłby stworzyć taki plugin dla nas.

Ale jeśli chodzi na chwile obecną to nie będe przygotowywać z tego względu że nie ma tekiego pluginu.Przy okazji proszę zobaczyć na 2 propozycje którą zaoferowałem pod nazwą nowy serwer PZ v2, bo tam plugin znalazłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

adigame też nie ma czasu, pisał o tym na forum adminów. Napisanie takiego pluginu to kilka tysięcy lini kodu i nikt za darmo czegoś takiego nie napisze i nie odda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przedmiot wątku NIE został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.