Czy mam zostać adminem ZE   30 głosów

1. 1. Czy mam zostać adminem ZE

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

20 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Starałem się nie rozpisywać więc docenńcie to i nie piszcie, że za mało napisałem, bo jeśli chcecie to anpiszę taki wywód w każdym podpunkcie, że nikt tego nie przeczyta.

Ponadto mam prośbę, żeby wypowiadali się ludzie którzy już kiedyś mieli ze mną do czynienia i wypowiadali szczerze swoją opinię, bo każdy głos negatywny niewważne jaki jest podpowiedzią na przyszłość i daje do myślenia. Na peno się nei pogniewam;)

1. Imię, Nick, Steam ID.

Paweł, Delight Raider(jeśli się dostanę to zmienię na podobny do tego co na forum), STEAM_0:0:112240955

2. Wiek i coś o sobie.

Mam 18 lat,  uczęszczam  do liceum w Katowicach, w zasadzie do nie będę tutaj za wiele pisał, bo większość mnei zna

3. Jakim dysponujesz czasem?

Bywa różnie, czasem nie dam rady wejść ani na moment, a czasem mam go całkiem sporo. Mogę jednak zapewnić, że większość czasu w CSie spędzam na serwerze

4. Doświadczenie w administracji serwerem.

Brak

5. Czy posiadasz mikrofon?

Tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Postaram się, nie będzie to najprostsze, ale już wiem jak skombinować vipa na pierwszy miesiąc

7. Twoja ranga w CS:GO.

g4

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*

w nowych brak, w starych miałem 3 albo 4 od automatycznego-nie-wyzywacza3000, ostatni był an tydzień po 2 czy 3 dniach został zdjęty

9. Link do banów ze strony sourcebans.*

https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:112240955&advType=steam

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

1329

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link

Tak jak podałem w podpunkcie 4, nigdy nie byłem adminem więc i menu admina nigdy nie widziałem, więc daję 2. 

12. Dlaczego ty?

Serwer się od nowa obudził, więc chciałbym ukształtować kulturę od początku tak by nie zrażać niektórych ludzi do serwera tak jak to się dzieje teraz. Nie uważam siebie za osobę, która powinna być adminem, bo jest to sprzeczne z moją wizją admina dostępnego zawsze kiedy jest potrzebny, a nawet częściej i wiem, że będą ludzie którzy nadają się do tego bardziej, lecz na razie ich nie ma a do tego czasu serwer musi dożyć. Kiedy już nie będę tam potrzebny i poradzą sobie beze mnie to mam zamiar zrezygnować ze stanowiska. Czemu nic nie piszę o tym jak to będę pomagał innym? Ano dlatego, że pomagać może każdy a admin jest od pilnowania porządku i jest to jego jedynym wyróżnieniem ponad resztą graczy. Więc jeśli ktoś liczy, że będę pomagał bardziej niż teraz no to raczje się pomyli bo musiałbym pomagać będąc offline;P

13. Znajomość języka angielskiego.

Jak jest potrzeba to się dogadam nawet z chińczykiem, jeśli tylko mówi po polsku. A poważniej to dam sobie radę

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=226344

Edytowane przez Merxy.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK, daj ankiete inoo!!!1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na nie. Jestes specyficznym graczem :v Dodaj ankiete 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię twoje poczucie humoru i dystans do Siebie. Wydaję mi się, że będziesz dobrym kandydatem na zięcia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No okej, wszystko fajnie admini są potrzebni, jesteś jedynym chętnym więc jestem na TAK.

ALE : 

18 minut temu, Merxy. napisał:

Nie uważam siebie za osobę, która powinna być adminem,

18 minut temu, Merxy. napisał:

Kiedy już nie będę tam potrzebny i poradzą sobie beze mnie to mam zamiar zrezygnować ze stanowiska.

no co ? Troszkę to się mija z celem chyba, chociaż czekaj, nie wiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK. Dobrze się z nim gra i nie mam co do nie go wątpliwości. Ponadto jest jako 1pierwszy w topce ;) A ja 3 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do ankiety to przepraszam, że o niej zapomniałem i mam nadzieję, że dodałem ją tak jak należy. Timor wiedziałem, że będzie z tym problem. Starałem się to wytłumaczyć już na początku, ale nie wyszło więc postaram się to wytłumaczyć raz jeszcze. Chodzi o to, że nie sądzę bym miał powołanie do bycia adminem. Nie spełniam własnych standardów bycia adminem. Nie jestem w stanie siedzieć 24/7 i wchodzić w każdej chwili. Z powodu tego, że mam życie poza internetem oraz tym, że nie zarządzam całym światem nie jestem w stanie być na serwerze codzienni, bo nie wejde tam z telefonu. Ponadto wiem, że będą chętni na admina, którzy będą mieli znacznie więcej czasu i ostatecznie będę na serwerze tylko wtedy kiedy będzie inny admin. Nie chce być adminem dla rangi, a dla dobra serwera więc wtedy będę już tylko pasożytem, więc zrezygnuję. Dla ułatwienia zrozumienia mej myśli, powiem ci, że jak powstawł serwer awp to byłem najaktywniejszy i pomagałem, ale przychodzą momenty kiedy nie ma się czasu na granie. I mimo, że dopiero niedawno ludzie nabijają tam więcej godzin niż ja mam, to teraz praktycznie nikt o mnie nie słyszał. Tu zapewne będzie podobnie. Zrobię co do mnie należy, a jak nie będę potrzebny zniknę i później pomogę gdzie indziej. Może się mylę, ale obecnie myślę, że tak to będzie wyglądać. I do jasnej ciasnej, nie mów na tak jak masz jakiś problem co do mojej wypowiedzi!

Eryczo, mógłbyś powiedzieć czym zasłużyłem sobie na głos na nie? Bo nie kojarzę żadnej wspólnej rozmowy a chciałbym się móc wytłumaczyć i ew. poprawić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda ze nie mam możliwości sprawdzenia obecnej sytuacji na serwerze. Ale skoro serwer jak to wspomniałeś wstał na nowo to wiadomo admin zawsze sie przyda u nie wierze w cos takiego ze serwer sam sobie poradzi ni chyba ze adi jakiegoś bota do banowania stworzy. czasani jak czytam twoje wypowiedzi to naprawdę mi sie słabo robi ... ale fajnie ze walisz prosto z mostu a nie pierdolisz farmazony.  A i od tego jest ankieta żeby ludzio głosowali nie kazdy musi sie wypowiadać. Jeżu ale chujowa sie pisze bez możliwości robienia cytatów .... co jak co zawsze można spróbować mam tylko nadzieje ze nie bedzie z poprzednimi adminami. 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak,często widzę jak zapraszasz ludzi na ten serwer :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak, on ten serw traktuje prawie jak swój :3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, LiSeKK napisał:

Szkoda ze nie mam możliwości sprawdzenia obecnej sytuacji na serwerze. Ale skoro serwer jak to wspomniałeś wstał na nowo to wiadomo admin zawsze sie przyda u nie wierze w cos takiego ze serwer sam sobie poradzi ni chyba ze adi jakiegoś bota do banowania stworzy. czasani jak czytam twoje wypowiedzi to naprawdę mi sie słabo robi ... ale fajnie ze walisz prosto z mostu a nie pierdolisz farmazony.  A i od tego jest ankieta żeby ludzio głosowali nie kazdy musi sie wypowiadać. Jeżu ale chujowa sie pisze bez możliwości robienia cytatów .... co jak co zawsze można spróbować mam tylko nadzieje ze nie bedzie z poprzednimi adminami. 

Mi się też czasem słabo robi, jak czytam niektóre wypowiedzi, ale nierzadko jest to winą tego, że mając to samo na myśli wypowiada się to inaczej i dochodzi do nieporozumień. Zdażają się oczywiście sytuacje z różnicą zdań, ale wtedy należy o tym rozmawiać i tak właśnie staram się robić zamiast powtarzać ciągle ro samo i na nic nie reagować. Zgadzam się z tym co mówisz o ankicie, ale dla mnie jako dla kandydata ważniejsze są wypowiedzi niż głosy w ankiecie, ponieważ można wtedy przedyskutować dany problem i zdziałać tak, żeby go wyeliminować, a sam głos nie wnosi nic w stawaniu się lepszym dla społeczności.

Końcówka jest torche nieskładna, ale jak sądzę chodziło o to bym nie skończył jak jowisch i talanar. Też mam taką nadzieję, ale to nie będzie zależne tylko ode mnie,  ale również od tego jak serwer będzie się rozwijał. Osobiście staram się znaleźć jak najwięcej osób i przywiązać ich jakoś do serwera bo stała ekipa jest gwarantem przetrwania i właśnie tego brakowało, poprzednim razem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Merxy. napisał:

Nie jestem w stanie siedzieć 24/7 i wchodzić w każdej chwili.

mordko, ale nikt nie każe Ci siedzieć tyle czasu przed komputerem.

Przecież nic się nie stanie, jak nie wejdziesz nawet w ogóle na serwer któregoś dnia czy dwa. Nikt Cię nie wyrzuci, nie opieprzy.

Robimy to "charytatywnie" ze względu na własne potrzeby + jeszcze opłacasz składkę jako admin, kto ma się do czegoś przyczepić?

Dopóki jesteś i grasz to jest okej - tam chodziło o ZEROWĄ aktywność z Talanarem.

Zresztą trochę im się nie dziwię, ja też na CTF'a nie wchodzę, jak nie ma z kim grać - co mam sam siedzieć z GOTV na serwerze? : D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

mordko, ale nikt nie każe Ci siedzieć tyle czasu przed komputerem.

Przecież nic się nie stanie, jak nie wejdziesz nawet w ogóle na serwer któregoś dnia czy dwa. Nikt Cię nie wyrzuci, nie opieprzy.

Robimy to "charytatywnie" ze względu na własne potrzeby + jeszcze opłacasz składkę jako admin, kto ma się do czegoś przyczepić?

Dopóki jesteś i grasz to jest okej - tam chodziło o ZEROWĄ aktywność z Talanarem.

Zresztą trochę im się nie dziwię, ja też na CTF'a nie wchodzę, jak nie ma z kim grać - co mam sam siedzieć z GOTV na serwerze? : D

Wiem, że nie muszę być aktywny 24/7, ale chodzi mi o to, że jak na admina nie będę dysponował ogromem czasu, który w mojej opinii jest bardzo ważny. Bycie adminem jest obowiązkiem i to, że nikt nie będzie miał o coś pretensji nie jest tu wyznacznikiem. Jestem adminem, żeby pracować a spróbuj przyjść do roboty, żeby popatrzeć jak robią inni, a potem pójść. Ciekawe jak długo tam będziesz pracował. Jeśli pracujesz tak, że pojawiasz się tylko wtedy, gdy jest inny admin to znaczy, że jesteś zbędny i sam z siebie powinieneś ustąpić, bo wykonujesz powierzonego sobie zadania. A an twoje miejsce może przyjść ktoś inny, który będzie robił . Aktywność Talanara wcale nie była zerowa i na pewno znał się na zombie escape bardziej niż ja, lecz on nie chciał czekać na graczy i wyszło tak, że praktycznie nikt tam nie grał, więc tak jak sam wspomniałeś nie grał bo nie miał z kim grać.

I ponawiam swoją prośbę do panów, którzy dali na nie by podali powód, co im tak przeszkadza, albo napisali, że dają nie bo nie. Dla mnie takie coś jest ważne bo może uda mi się was przekonać do mojej osoby, albo poprawić się tak, by wasz zarzut już więcej nie miał znaczenia.

@Eryczonapisałeś, że jestem specyficzny. To jest twoje zdanie i szanuję to, ale czy to nie jest przypadkiem tak, że każdy jest specyficzny, czyli inny? Nie am 2 takich samych osób, mogę się zgodzić z tym, że różnię się bardziej od tej sztucznie przyjętej normy niż większość społeczeństwa, ale może napisałbyś dokładnie gdzie leży ten problem w mojej specyficzności? Może jest coś czego nie wiem a niektórym to przeszkadza w mojej osobie?

@Jery w życiu nie zamieniłem z tobą słowa, widziałem cię tylko kilka razy na awp i było to bardzo dawno, także również byłbym wdzięczny za podanie przyczyny.

@Dajmax z tobą już czasem zdarzyło mi się rozmawiać an serwerze awp, ale również nie przypominam sobie sytuacji kiedy mógłbym jakoś zawinić, także jeśli możesz to napisz o co chodzi. Jeśli nie chcesz tutaj to chociażby w prywatnej wiadomości, ale zawsze to będzie dla mnie jakaś informacja.

I dodam od razu, że najbliższy tydzień (czyt. dzisiaj - przyszły piątek) będzie ciężko mnie złamać na serwerze, bo mam bardzo napięty grafik i wyjazd zagraniczny. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego to mogę podać bardziej szczegółową rozpiskę jak będzie wyglądać przyszły tydzień.

EDIT:

@LiSeKK byłby zapomniał. Co do sytuacji na serwerze to regularnie przebijamy liczbę 20 osób na serwerze, a w szczytowym momencie było bodajże 30 osób.

Edytowane przez Merxy.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden z lepszych ziomków na serwerze. Grałem z nim nawet sporo. Jestem w 100% na tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem na TAK , za czasów kiedy byłem tam adminem Shagy zawsze pomagał nowym graczom , zawsze interesował się tym trybem , dawał jakieś pomysły na serwer i chciał żeby serwer się rozwijał. Co do samej twojej osoby to nie mam zarzutów byłeś spoko graczem , tłumaczyłeś zasady itd. 

Admin się tam z pewnością przyda , bo wchodzą różni ludzie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, Talanar napisał:

Ja jestem na TAK , za czasów kiedy byłem tam adminem Shagy zawsze pomagał nowym graczom , zawsze interesował się tym trybem , dawał jakieś pomysły na serwer i chciał żeby serwer się rozwijał. Co do samej twojej osoby to nie mam zarzutów byłeś spoko graczem , tłumaczyłeś zasady itd. 

Admin się tam z pewnością przyda , bo wchodzą różni ludzie ;)

Dzięki, za słowa wsparcia i mam nadzieję, że zawitasz jeszcze na tym serwerze, bo jednak jesteś jedną z osób które wiedzą o ZE więcej niż większość:)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ZE brakuje adminów myślę że się przydasz :D na TAK

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK aktywny gracz + Pomaga każdemu kto pomocy potrzebuje, a takich osób jest całkiem sporo. Myślę, że będzie dobrym adminem. (Prawilna mordeczka) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogarnia ten tryb bardzo jest też pomocnym i miłym graczem.

Jestem na TAK:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-/+ Podanie 

+ Pomocny

+Wiek 

Jestem na Tak

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta