Skocz do zawartości
Mr Rooster

Początki edytowania

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się tworzyć w miare moich umiejętności

Wzór

Rodzaj : 

Rozmiary :

Napis :

Grafika, którą chciałbyś, żebym użył :

To, o czym zapomniałem we wzorze :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rodzaj: Miniaturka

Rozmiary: Zwykłe

Grafika, którą chciałbyś, żebym użył : licze na kreatywność

To, o czym zapomniałem we wzorze: chciałbym aby pojawił się superman gdzieś oraz napis "Serwery Społecznościowe"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem jakimś specem od grafiki, ale proszę Cie jak bierzesz już jakiś render to spójrz jak on wygląda. Przecież ta peleryna jest ucięta z obu stron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Killua napisał:

Nie jestem jakimś specem od grafiki, ale proszę Cie jak bierzesz już jakiś render to spójrz jak on wygląda. Przecież ta peleryna jest ucięta z obu stron

Nie znasz się to wiatr :kappa: a tak na poważnie postaram się jakoś dużo bardziej zwracać na to uwagę. Dopiero zaczynam  edytowanie więc każda rada ma bardzo dużą wartość , dzięki :) 

Edytowane przez Mr Rooster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rooster początki grafiki to powinieneś w podstawówce mieć a nie teraz mordo. Ale jak się mówi lepiej późno niż wcale :D.

Ja osobiście to gimpa pierwszy raz użyłem w 3 klasie podstawówki i wtedy już zaczynałem grafiki robić. Jakiś może wybitny w tym nie jestem ale robie coś, żeby jakoś to wyglądało. Tak jak napisał Killua bierz jakieś postacie nie ucięte. Ode mnie powiem, żebyś dodawał do napisu najlepiej białe obramowanie i co najważniejsze moim zdaniem to cień (wtedy wszystko jest bardziej przejrzyste i kolory się nie zlewają). Staraj się używać jakieś prostej czcionki do napisów a inną czcionke do innej tematyki (jak coś z krwią to czcionka jakaś straszniejsza itp). Nie wiem co tu mogę jeszcze napisać, możesz uzywać też ''flary''. Dodają też troche światła i poprawia to lekko grafikę. 

Nie wiem czy kogoś to interesuje ale np. na moim kanale całą grafikę robię ja. 

To tyle ode mnie Rooserze powodzonka życzę! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, AdamQQu napisał:

Rooster początki grafiki to powinieneś w podstawówce mieć a nie teraz mordo. Ale jak się mówi lepiej późno niż wcale :D.

Ja osobiście to gimpa pierwszy raz użyłem w 3 klasie podstawówki i wtedy już zaczynałem grafiki robić. Jakiś może wybitny w tym nie jestem ale robie coś, żeby jakoś to wyglądało. Tak jak napisał Killua bierz jakieś postacie nie ucięte. Ode mnie powiem, żebyś dodawał do napisu najlepiej białe obramowanie i co najważniejsze moim zdaniem to cień (wtedy wszystko jest bardziej przejrzyste i kolory się nie zlewają). Staraj się używać jakieś prostej czcionki do napisów a inną czcionke do innej tematyki (jak coś z krwią to czcionka jakaś straszniejsza itp). Nie wiem co tu mogę jeszcze napisać, możesz uzywać też ''flary''. Dodają też troche światła i poprawia to lekko grafikę. 

Nie wiem czy kogoś to interesuje ale np. na moim kanale całą grafikę robię ja. 

To tyle ode mnie Rooserze powodzonka życzę! :)

Dzięki za super porady na pewno na nich skorzystam :) , co do programu używam PicsArta i jest on na urządzenia typu android, czasami z róż orodnością czcionek na ten program btakuje ale postaram się zmieniać,co do opcji "flary" czy jak tam napisałeś nie mam :/ , od początku podstawówki nie miałem zajęć z edytowania a niedawno tym się zainteresowałem , więc żadnych podstaw nie mam GIMP'a raczej nie będe używać bo to dla mnie kosmos , najwyżwej za jakiś czas podejme się tego programu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rooster dla mnie kosmosem jest photoshop którego nawet nie chcę się nauczyć. GIMP moim zdaniem jest bardzo dobrym edytorem grafiki więc lepiej żebyś powoli zaczął uczyć się go. W podstawówce też nie miałem gimpa, używalismy tylko painta ale gimpa poznalem przypadkowo i zaczalem w domu z niego korzystac. Mysle ze kilka poradnikow z gimpa i juz podstawy byś miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazdy uczy się na błędach, trochę wprawy i będą piękne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rodzaj: Avatar steam 

Rozmiary: Standardowe 

Grafika, którą chciałbyś, żebym użył : Grafika z Life is Strange, wybierz sam która. 

To, o czym zapomniałem we wzorze: napis ProDigy. Napis ma mieć czarne kontury i ma być widoczny. 

Kolorystyka jasne żywe kolory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, prodigy napisał:

Napis ma mieć czarne kontury i ma być widoczny. 

to żeś @Mr Rooster zrobił widoczny napis :kappa: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rodzaj : Tło na forum
Rozmiary : nw, ale chyba do sprawdzenia ;p
Napis : niżej
Grafika, którą chciałbyś, żebym użył : none
To, o czym zapomniałem we wzorze : 

Ano jasne zrób 1 albo 2 albo 0 (1 i 2) ;p

-Tematyka cos science fiction np.star wars, czcionka  też starwars (nick+ jakas grafika)

-Tematyka cs go, jakąś fajną czciunka

(Nick+grafika)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MiSzCzU, w sumie to Rooster miał robić pracę, ale postanowiłem coś dać od siebie. 

Miałem małą przerwę od Photoshopa, więc... ;_; 
Mam nadzieję, że się podoba. :v 

Tu masz link do zapodaj (whatever, może ktoś bd chciał, nah):

https://zapodaj.net/c1b743d3d5693.png.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@HappyPlayGames @Mr Rooster Jak wy kozaki ^_^... Bym se te 3 na raz wrzucil 

//edit: no kurdi i ktore teraz wstawic o.O

Edytowane przez MiSzCzU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rodzaj : Avatar

Rozmiary :Avek na steam

Napis : Hutsza

Grafika, którą chciałbyś, żebym użył :Jakąś z wiedźmina 3 najlepiej Yenefer, Yenefer z Grealtem bądź Ciri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.