Revins

Teleturniej "Jeden z dziesięciu"!

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszamy teleturniej "Jeden z dziesięciu"

na serwerze TS3!


Dnia 06.05.2017 roku o godzinie 10:30 odbędzie się kolejny na naszej serwerowni teleturniej o nazwie  "Jeden z dziesięciu".


Zasady eventu będą polegały na bardzo podobnych zasadach, jak znany polski teleturniej "Jeden z dziesięciu".
Etapy teleturnieju:
1) Eliminacje

Odbędą się eliminacje przeprowadzone wśród wszystkich osób, które przyjdą przynajmniej 5 minut przed czasem rozpoczęcia: każdy gracz dostanie 15 pytań i dziesięć osób z najlepszym wynikiem zostanie zakwalifikowanych do I etapu (mogą zostać przeprowadzone dogrywki w przypadku takiej samej ilości punktów u kilku osób).


2) I etap - rozpoczęcie gry
Gracze mają po trzy szanse. Każdemu graczowi prowadzący zadaje po dwa pytania. Za jedną złą odpowiedź lub brak odpowiedzi zawodnik traci jedną szansę. Jeżeli gracz dwa razy odpowie źle - odpada, a Ci, którzy odpowiedzieli na co najmniej jedno pytanie przechodzą do kolejnego etapu.


3) II etap
W tym etapie każdy z graczy ma tyle szans, ile pozostało mu z poprzedniego etapu. Gracze, po udzieleniu poprawnej odpowiedzi, wskazują zawodnika do kolejnego pytania. Prowadzący rozpoczyna zadawanie pytań od pierwszego w kolejności zawodnika. Jeśli nie udzielił on poprawnej odpowiedzi, traci jedną szansę, a prowadzący zadaje kolejno pytania następnym graczom tak długo, aż padnie poprawna odpowiedź. Jeżeli wskazany gracz nie odpowie poprawnie - traci jedną szansę, a wskazuje nadal gracz, który jako ostatni udzielił poprawnej odpowiedzi. II etap trwa do chwili, kiedy pozostanie trzech graczy.


4) III etap - finał
Każdy z trzech pozostałych graczy otrzymuje po trzy nowe szanse oraz dostaje tyle punktów, ile szans zachował po dwóch etapach (maksymalnie trzy punkty). W tym etapie w puli jest czterdzieści pytań.
I część: Prowadzący zadaje pytania wszystkim graczom. Kto pierwszy się zgłosi pisząc na czacie "x" i poprawnie odpowie na pytanie otrzymuje dziesięć punktów. Zła odpowiedź lub jej brak to strata jednej szansy. Gracz, który pierwszy odpowie dobrze na trzy pytania, rozpoczyna drugą część tego etapu.
II część: Gracz, który udzielił poprawnej odpowiedzi może wskazać innego gracza lub sam odpowiadać na kolejne pytanie. Za poprawną odpowiedź gracz otrzymuje dziesięć punktów, a przy wskazaniu na siebie - dwadzieścia punktów. Za błędną odpowiedź lub jej brak w ustalonym czasie - gracz traci jedną szansę i kolejnego pytanego wskazuje zawodnik, który uprzednio udzielił dobrej odpowiedzi.

Zakończenie: Wygrywa osoba, która zostanie jako ostatnia po stracie przez pozostałych uczestników wszystkich szans bez względu na liczbę uzyskanych punktów.

W przypadku, gdy skończy się pula pytań wygrywa gracz, który posiada najwięcej punktów (każdemu graczowi dolicza się po dziesięć punktów za każdą zachowaną szansę).

 

Regulamin konkursu i zasady ogólne:

- Wszystkie pytania będą dotyczyły serwerowni;

- Czas do namysłu i rozpoczęcia poprawnej odpowiedzi wynosi 3 sekundy;

- Po zadaniu pytania i w momencie jego zadawania używać mikrofonu może jedynie gracz, do którego to pytanie zostało skierowane;

- W II i III etapie po poprawnej odpowiedzi następne pytanie przekazuje się do wybranej przez siebie osoby poprzez formułkę "Wybieram pana/panią numer x";

- W przypadku przeszkadzania podczas konkursu gracz może zostać zdyskwalifikowany bez wcześniejszego uprzedzenia;

- Zakaz pisania na czacie TS3 bez pozwolenia prowadzącego;

- Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez uprzedzenia.

 

Nagrody:

- I miejsce: 30 dni VIP + klucz do skrzyni w CS:GO

- II miejsce: 30 dni VIP

- III miejsce: 15 dni VIP

 

Prowadzący: Super Timor
Event odbędzie się na naszym serwerze TS3: ts3.cs-placzabaw.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że już jutro o godzinie 10:30 odbędzie się teleturniej 1z10 na ts3.cs-placzabaw.pl!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie konkursu:

 

I miejsce: Bers

II miejsce: BellatorDeMorte

III miejsce: Wiesiek

 

Gratulujemy!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.