Rusek

Brak panelu sterowania nvidia - windows 10

6 postów w tym temacie

Nieraz przy odpalaniu komputera klikając ppm na pulpit nie mam panelu od nvidia. Panel pokazuje się po ponownym uruchomieniu komputera - sterowniki mam najnowsze i inne duperele. Wie ktoś jak to naprawić? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może zapomniałeś odinstalować display driver przed zainstalowaniem  nowego sterownika?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po nowej aktualizacji windowsa występują takie dziwne błędy, że niektóre elementy nie ładują się razem ze startem systemu,

mojemu koledze nie pokazuje kursora, musi za każdym razem reset kompa robić...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, M4c!3k z Kl4nu napisał:

Może zapomniałeś odinstalować display driver przed zainstalowaniem  nowego sterownika?

Nie, bo robiłem formata (zmieniałem system)

23 minuty temu, TENiKOO napisał:

Po nowej aktualizacji windowsa występują takie dziwne błędy, że niektóre elementy nie ładują się razem ze startem systemu,

mojemu koledze nie pokazuje kursora, musi za każdym razem reset kompa robić...

Boże... jebany windows 10. Jakby kolega znalazł jakiś fix na to to napisz do mnie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Rusek napisał:

Boże... jebany windows 10. Jakby kolega znalazł jakiś fix na to to napisz do mnie :)

fixem bedzie pewnie nastepna nakladka :kappa: 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Z tym w10  to same problemy widzę w internecie, cieszę się że mam niezawodna  7. Poszperam coś jeszcze to podeślę. 

Edit:

1 Odinstalowanie aplikacji, usunięcie karty graficznej z systemu, restart, instalacja nowych sterowników pod Win10

2 Czystą instalację sterownika (opcja w instalatorze Nvidii)

+ tutaj link do artykułu o problemach Nvidii z Win10

http://m.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2015/31/sterowniki-nvidii-z-windows-update-dla-windows-10-moga-narobic-ci-problemow.aspx

Edytowane przez M4c!3k z Kl4nu
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach