Skocz do zawartości
Gość Thooorek

Turniej 1v1 czy 2v2 na AWP?

Turniej 1v1? czy 2v2?   

25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Turniej 1v1? czy 2v2?

• 1v1
      15
    • 2v2
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Thooorek

Będę organizować turniej 1v1 lub 2v2 na AWP ( głosować w ankiecie co wolicie ) poprzedni turniej wypadł bardzo fajnie 32 osoby tu macie link do drabinki http://challonge.com/1v1v86 do wygrania za pierwsze miejsce były 4 klucze czyli około 9 euro tutaj myślę że będzie podobnie :) planuje go zrobić w następną Niedziele 19.04. Wpisowe jeszcze do ustalenia ale prawdopodobnie będzie to około 50 centów OD OSOBY . Jest to spowodowane tym że za całą kwotę którą uzbieram za wpisowe kupuje nagrody w postaci kluczy lub skin o wartości kluczy za dane miejsce czyli przykładowo zgłosi się około 50 osób ja z tego będę mieć 25 euro i za to kupuje klucze na pierwsze drugie i trzecie miejsce :) serwer już jest praktycznie gotowy jeżeli ktoś chce więcej informacji to nich pyta na forum lub PW Thorek ( będzie też live na twichu ) myślę że 50 centów od osoby to nie jest dużo a wygrać będzie można dużo dużo dużo więcej.. Jeżeli chodzi o serwer czy mapę to informacje będę podawał w najbliższym czasie .. No to co wolicie? 1v1? Czy 2v2? na awp

Zapisy do Thorka na steamie ( http://steamcommunity.com/profiles/76561198125523501 ) lub na forum :D

Zainteresowanych proszę o steamcommunity na wypadek gdyby ktoś chciałby się podszywać

UWAGA!!!

No i z przykrością muszę poinformować że termin turnieju znowu musi zostać przesunięty :/ wiem i przepraszam ale nie dam rady zebrać jakieś 32 osoby bez mikrofonu aktualnie będę próbował zlutować kable a jeżeli to nie pomoże to zakupie nowe ale no niestety do soboty się z wszystkim nie wyrobie a więc turniej muszę przełożyć jak na ten moment jeszcze nie wiem na kiedy już obiecuje że jak wszystko naprawię to podam termin i wtedy na 1000% się odbędzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słaby pomysł, ogolnie nie polecam , no takie 2/10

gjn81wvxqsq6yzcwubok.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie lepsze by było 1vs1, bo każdy by mógł wziąć udział, a nie tylko ci co mają tu znajomych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i tak na tym zarobisz ;) Thorek

Nie zarobi, całą kasę jaką dostanie z wpisowych przeznaczy na nagrody...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thooorek

Chyba niestety będę musiał zmienić termin odbycia się AWP 1v1 z przyczyny korepetycji ( matura :( ) jeszcze nie podaje dokładnej daty ale myślę że prawdopodobnie będzie to 26.04.2015 Niedziela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thooorek

Powiem wam że mam problem z czasem ostatnio a chciałbym żeby to wypadło zajebiście a do matury mam codziennie korki więc wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie przesunięcie terminu do po maturze dokładnej daty jeszcze nie podaje bo sam nie jestem pewny ale na 100% taki turniej zorganizuje bo to fajna zabawa pytanie kiedy znajdę więcej czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umarł jak matura Thorka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thorek ma dziś ustny polski. Mówił, że po tym egzaminie już będzie miał luz i wolne, więc pewnie się za to weźmie :) Cierpliwości, wyczekane lepiej smakuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thooorek

Dobra jutro podam dokładny termin na turniej i zacznę zbierać ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jutro podam dokładny termin na turniej i zacznę zbierać ludzi :)

jeszcze polecam Ci się ze mną skontaktować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thooorek

a więc prawdopodobnie 23 maja 2015 (godzina do ustalenia) pewnie około 17:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a więc prawdopodobnie 23 maja 2015 (godzina do ustalenia) pewnie około 17:00

To dobrze bo mam bana do niedzieli i myślałem, że w tym tygodniu :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na spokojnie ziomek :) Godzina treningu przed samym turniejem i nagroda jest moja, aż się postaram być, żeby Ci udowodnić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.