╚»「 4LiveTV」«╝

Duch na Jailu :P

6 postów w tym temacie

Jest to odnowiona wersja wątku 

Została wypuszczona nowa wersja pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=248194 niestety najprawdopodobniej został on anulowany gdyż 

Originally Posted by 4LiveTV 

Can you do anything with stopping knife damage Pyro?
Thanks 

I can't sorry, I looked into it a bit when I was actively developing this plugin, but couldn't find anything helpful; but that was around a year ago or more, so I don't even remember the specifics.

Lecz większość błędów występujących wtedy już nie występuje. Może warto by było przetestować plugin jeszcze raz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problemem było chyba tam, że mógł odpalać niektóre zabawy. Z tego co widzę, to w opisie nic nie ma, że to zostało naprawione. No i to nie taka nowa wersja, ostatnia aktualizacja była ponad rok temu. Ale myślę, że na nowy serwer się to może przydać:)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem za dodaniem tego jednak na jaila dla adminów. Daje to bardzo dobre możliwości obserwowania graczy a nie tylko patrzenie na kogoś z 1-os :x

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tej strony nie pomyślałem bloodi, rzeczywiście kozak pomysł

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli miałoby działać w 100% poprawnie, moim zdaniem można dodać.

Jeżeli duch mógłby odpalać zabawy itp, to moim zdaniem można dodać dla adminów (zresztą wcześniej też to było dla adminów).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Bloodziak napisał:

Ja jestem za dodaniem tego jednak na jaila dla adminów. Daje to bardzo dobre możliwości obserwowania graczy a nie tylko patrzenie na kogoś z 1-os :x

Zaawansowany poziom stalkingu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach