4LiveTVツ

Duch na Jailu :P

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to odnowiona wersja wątku 

Została wypuszczona nowa wersja pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=248194 niestety najprawdopodobniej został on anulowany gdyż 

Originally Posted by 4LiveTV 

Can you do anything with stopping knife damage Pyro?
Thanks 

I can't sorry, I looked into it a bit when I was actively developing this plugin, but couldn't find anything helpful; but that was around a year ago or more, so I don't even remember the specifics.

Lecz większość błędów występujących wtedy już nie występuje. Może warto by było przetestować plugin jeszcze raz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problemem było chyba tam, że mógł odpalać niektóre zabawy. Z tego co widzę, to w opisie nic nie ma, że to zostało naprawione. No i to nie taka nowa wersja, ostatnia aktualizacja była ponad rok temu. Ale myślę, że na nowy serwer się to może przydać:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za dodaniem tego jednak na jaila dla adminów. Daje to bardzo dobre możliwości obserwowania graczy a nie tylko patrzenie na kogoś z 1-os :x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tej strony nie pomyślałem bloodi, rzeczywiście kozak pomysł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli miałoby działać w 100% poprawnie, moim zdaniem można dodać.

Jeżeli duch mógłby odpalać zabawy itp, to moim zdaniem można dodać dla adminów (zresztą wcześniej też to było dla adminów).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Bloodziak napisał:

Ja jestem za dodaniem tego jednak na jaila dla adminów. Daje to bardzo dobre możliwości obserwowania graczy a nie tylko patrzenie na kogoś z 1-os :x

Zaawansowany poziom stalkingu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli zostałyby naprawione bugi takie jak blokowanie dmg z kosy (kiedy duch stoi kolo 2 osob) i  będzie możliwy respawn ducha na po zetknięciu z trigger_hurt (Jak duch blokuje drzwi respawnuje go) czy byście chcieli tak coś na Jail? Ducha trzeba wyłączyć jedynie na jb minecraft beta v4-2 (na pozostałych mapach nie zetknąłem  się żeby duch mógł odpalać zabawy :) )

Czekam na wypowiedzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo, że wszyscy by chcieli, ale jest z tym zbyt dużo problemów, więc nie będzie tego na serwerze JB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.