Frim100

Potrzebujesz grafiki? Zajrzyj tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Ostatnio postanowilem zalozyc firme zajmujaca sie tworzeniem grafiki. Jako ze musze to jakos rozkrecic,  to specjalnie dla graczy serwerowni "cs-placzabaw.pl" postanowilem stworzyc kilka prac calkowicie za darmo! Oczywiscie milo by bylo gdybys zostawili like na Fanpage oraz polecil nas innym. Jezeli potrzebujesz baneru, avatara czy czegokolwiek innego napisz na maila "[email protected]". Postaramy sie odpowiedziec jak najszybciej!

Edytowane przez Frim100

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tematy: Titanic, life is strange 

Napis: ProDigy. <-- Kropka też!

Kolorystyka: Zajebista 

Pozdrawiam :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tamatyka: Wiedźmin 3 - Ciri/Geralt

Kolorki: Wybierz jakieś ładne :P 

Napis: Hutsza 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O nje Frim tak sie nie bawie

Tematy: Animczak 

Napis: Eryczo

Kolorystyka: Jasna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tematyka : attack on titan 

Napis : Wójcik

Kolorystyka : obojętnie

Ciekawe co wymyślisz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prodigy., Hutsza, Eryczo, Wójcik. Wasze zamówienia zostały przyjęte do realizacji. Najpóźniejszy termin ich wykonania to poniedziałek godzina 20:00. Została sprawa przesłania waszych zleceń, prosiłbym o napisanie do mnie na maila ([email protected]) w sprawie omówienia sposobu odbioru tych grafik. Jeżeli nie odezwiecie się do poniedziałku, godziny 20:00 wstawię je w tym temacie za pośrednictwem imgura.

Dziękuje i pozdrawiam w imieniu całej ekipy the100studios.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, Bobik XDD, SayO. Wasze zamowienia zostały przyjęte do realizacji. Najpóźniejszy termin ich zrealizowania to 17.05 godzina 17:00.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wstawiam tutaj ostatnie grafiki które wykonałem. Te są z watermarkiem, osoby dla których są te avatary otrzymają prace bez watermarka w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam w imieniu całej ekipy the100studios. :D

Edytowane przez Frim100

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Baner na forum

Tematy: Wiedźmin 3 (najlepiej by była na nim Ciri a reszta dowolna, byle nie było tam Jaskra :P)

Napis: BellatorDeMorte

Kolorystyka: obojętne.

Edytowane przez BellatorDeMorte

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z przykroscia musze poinformowac wszystkich moich klientow ze moze pojawic sie maly poslizg. Postaram sie wyrobic do 17.05, godziny 17:00, ale moze sie to przedluzyc o kilka godzin. Za utrudnienia bardzo przepraszam!

Pozdrawiam w imieni calej ekipy the100studios.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Baner na forum

Tematyka PATRIOTYCZNA :P

Napis: Michsul

Kolorystyka: wiadomo  biały i czerwony :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za duze opoznienie, ale grafiki ktore przyjalem sa juz gotowe. Jak poprzednio, avatar bez watermarka otrzymacie na wiadomosc prywatna.

Bellator, Michsul. Wasze banery sa juz w przygotowaniu. Spodziewajcie sie ich w wiadomosci prywatnej na dniach.

Pozdrawiam w imieniu ekipy the100studios.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yy firma? powodzenia z ZUSem i US ;) bo prace 3/10 takie naciągane bo nie widzę w tym żadnych  własnej pracy oprócz kopiuj wklej.  Dobór czcionki jak i efekty za nią bardzo niskie, kolorystyka mdła w niektórych pracach, proponuje poczytać o kole kolorów (color wheel).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Szatan napisał:

yy firma? powodzenia z ZUSem i US ;) bo prace 3/10 takie naciągane bo nie widzę w tym żadnych  własnej pracy oprócz kopiuj wklej.  Dobór czcionki jak i efekty za nią bardzo niskie, kolorystyka mdła w niektórych pracach, proponuje poczytać o kole kolorów (color wheel).

Masz rację, ale też są to grafiki za darmo. Chyba, że takie też wyglądają za pieniądze :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz robię nie raz komuś grafikę za darmo i robiąc ja staram się tak jak za pieniądze bo to jest moja reklama. Nie lubię ludzi którzy robią coś na odpierdol albo robisz to dobrze albo wcale ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Szatan napisał:

Wiesz robię nie raz komuś grafikę za darmo i robiąc ja staram się tak jak za pieniądze bo to jest moja reklama. Nie lubię ludzi którzy robią coś na odpierdol albo robisz to dobrze albo wcale ;)

Za darmo wersja demo 1/9 grafiki, każdy kolejny kawałek 2 złote :P

A poważniej, to zgadzam się z szatanem albo się starasz albo lepiej nic nie rób. Efekty przyjdą z czasem, ale nie jak się opieprzasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Szatan napisał:

Szatan ty to umiesz zmotywować niektórych  XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta