Ruseł

Pierwszy cross?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam takie pytanko jaki byście polecali pierwszy cross? Gdzieś tak do 5k zł i żeby za mocnego kopa nie miało.

158cm jak coś. Biegi obczajone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mało tego wzrostu masz ;/  Aktualnie mam na sprzedaż jednego krosika 50 tylko nie wiem czy nie byłby za duży... No a na początek to coś taniego w utrzymaniu jakieś derbi albo rieju 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

158 to trochę mało na takie poważniejsze, ale tez za dużo na pocket bike. Napisz na forum typowo motocyklowym/crossowym, a nie serwerowni csgo ;D Tam napewno znajdą jakieś moto dla twojego wzrostu. Jako pierwsze stawiam na 50/80ccm na pewno, jeśli nie chcesz kopa prawie żadnego. Tak na sezon, może dwa i później wymiana na 125, ono Ci starczy na trochę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty masz 12 lat - Zabijesz się na nim

Weź sobie samochodzika jakiegoś kup co się nogami odpycha 

Zawsze się takim czymś bawiłem XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, matiszef10 napisał:

Ty masz 12 lat - Zabijesz się na nim

Weź sobie samochodzika jakiegoś kup co się nogami odpycha 

Zawsze się takim czymś bawiłem XD

12 to dobry wiek na moto 50/80ccm, jeśli dzieciak ogarnia życie. Powiem tak, nie miałby 5k na moto sam z siebie, nie zarobiłby. A jeśli jego opiekun (który go bardzo dobrze zna) zgadza się na moto, to wie, ze jest ogarnięty i nic nie zrobi. A jak się nie wyjebiesz, nie przeszlifujesz po asfalcie, to się nie nauczysz jeździć ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, ZiemniaK napisał:

12 to dobry wiek na moto 50/80ccm, jeśli dzieciak ogarnia życie. Powiem tak, nie miałby 5k na moto sam z siebie, nie zarobiłby. A jeśli jego opiekun (który go bardzo dobrze zna) zgadza się na moto, to wie, ze jest ogarnięty i nic nie zrobi. A jak się nie wyjebiesz, nie przeszlifujesz po asfalcie, to się nie nauczysz jeździć ;) 

Polać ;D

Mam jeszcze jedno pytanie czy coś w stylu KTM 50ccm pasowało by??

Czy może coś innego? Bo jak na razie to znam parę modeli crossów i to bardzo popularnych,

wisz KTM, Yamaha itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to za podróbka? Zmieniaj ten nick albo zablokuje Ci płyte główną. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Rusek napisał:

Co to za podróbka? Zmieniaj ten nick albo zablokuje Ci płyte główną. 

Żadna podróbka, wiesz ile taki rusków jak my jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta