9 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Nick, steam id: STEAM_0:1:122086216 「‘Λri’ ツ」cs-placzabaw

2. Data i godzina otrzymania bana: 2017-05-18 ok. 17

3. Serwer: Jail

4. Długość Bana: 35 rund

5. Typ bana: (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki) CT ban

5. Powód bana: Przeszkadzanie w prowadzeniu / zabwa

6. Admin banujący: Dac00

7. Na jakiej podstawie chcesz UB: pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie

przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny 

8. Opis sytuacji: Zaczne od początku. Warden (Novusek) dał zabawe w laserki przed rozpoczęciem zabawy zademonstrowałem jak można to zrobić najszybciej bez śmierci, czyli po prostu przebiegając przez nie. Wkrótce potem do mojego pokoju weszła mama i prosiła żebym jej w tej chwili pomógł, więc ja bez zastanawiania się rzuciłem się w laserki (warden tą zabawę skończył i prowadził TT na inną) zginałem pod ich koniec po czym opuściłem serwer na ok. 30 minut. Po pomocy wszedłem znowu na serwer. Po mnie wszedł admin Dac00 i dostałem bana na 35 rund.

Proszę Cię Dac00 o trochę wyrozumiałości w tej sprawie. Jestem człowiekiem który jak dotąd żyje jeszcze z rodzicami więc po prostu pomaga się tej najbliższej osobie ponieważ gra nie jest najważniejsza prawda? :)

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans

https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=ctban

10. Dowód*

PS Nie napisałem że ide na czacie ponieważ nie miałem czasu. Po mojej śmierci i po wyjściu z serwera napisałem wardenowi (Novusek) ,że ide. Jak bym miał wtedy Dac00 w znajomych to bym go powiadomił.

//EDIT: To nie była ucieczka. Broń cie Panie Boże!

Edytowane przez ╚»「 4LiveTV」«╝
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To skoro tak Ci się spieszyło  to mogłeś wpisać disconnecta a nie wbiegać na zabawe. Często się bawisz więc myśle że to może być wymówka tylko ta "pomoc mamie".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak bym tam od razu wpisał disconnect czy tam quit to bym ze mnie karabin wyleciał który by podniósł terrorysta który albo by grzecznie wyrzucił albo zabił CT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę to samo co napisałem Tobie na pw.

Dacc00: napisałem ci w 3 podpunktach. musisz wyjsc to wychodzisz disconnect quit demos uninstall whatever. Zabawa w ct i smierc na niej potem nagle wyjscie gdy wpisuje !admin

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jak widzisz na filmie wtedy kiedy wyszedłem nie mówiłeś nic ,że mnie zbanujesz ani żadnego !admin na czacie nie było. Myślałem ,że uszanujesz tą nagła sytuacje zwłaszcza ,że napisałem wardenowi wiadomość którą Ci przekazał.

Dlatego wole mieć adminów w znajomych bo wychodzą takie komplikacje.

No ale cóż jeżeli taka jest twoja wola nie będe się spierać.

//EDIT

Nie jestem przecież taki głupi żeby uciekać od bana. Pewien admin powiedział że mi da bana na CT i czekałem 15 minut na tego bana i dopiero wtedy wyszedłem z serwera. To było dosyc niedawno. W poprzednich banach też cierpliwie czekałem aż dostane kare. Dlaczego tutaj miałoby być inaczej?

//EDIT2

@down Dziękuje za zrozumienie i postaram się więcej do takich sytuacji nie dopuścić :)

Edytowane przez ╚»「 4LiveTV」«╝
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech dostanie ub ale wpisuj quit czy cos a nie wbijasz na zavawe i zostawiasz tam bron i wychodzisz bez slowa 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ehh.. to tak jakby nas nie interesuje, co tam się dzieje - czy nie daj Boże pali Ci się dom, czy zdechł Ci kot.

Mogłeś stanąć w miejscu i się nie ruszać, odejść od komputera, a uwierz mi że warden zanim wpuściłby tam terrorystów przemyślałby to 2 razy, ewentualnie dostałbyś slaya, zabraliby broń i dopiero by lecieli, a nie szarżujesz na zabawę. Zresztą - co to za pokazywanie, jak się przechodzi zabawę? To jest dla terrorystów - ty masz pilnować, by się nie buntowali. Celem rozgrywki jest wyeliminowanie na zabawach wszystkich prócz jednego, a Ty próbowałeś pokazać im, jak nie zginąć.. no fuck logic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka poleciałeś na  te laserki xD. Ale no popieram tutaj wersję @SUPER TIMOR i ewentualnie jestem za skruceniem bana. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odwołanie zostało zaakceptowana. Kara została skrócona lub całkowicie zniesiona. 

Zapoznaj się z regulaminem, aby uniknąć dalszych kar!

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.