Skocz do zawartości
SUPER TIMOR

Brak bana w sourcebansach

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu:

Gracz, który zostanie zbanowany przez vote, komendą !voteban nick powód nie może kupić UB przez sklep, a jego ban nie widnieje w sourcebansach.

2. Okoliczności i powtarzalność:

Błąd występuje prawdopodobnie za każdym razem, gdy zrobi się coś takiego. Chciałem to przetestować, gracz @Mushroom^^ cs-placzabaw.pl teraz musi "odsiedzieć" swoją "karę". Proponuję, aby wynagrodzić mu to 50 kapslami, albo po prostu go olać.

3. Godzina:

Ostatnim razem błąd pojawił mi się 19.05.2017 o godzinie ~19:35

4. Komunikaty i konsola

Brak błędów i komunikatów w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd występuje prawdopodobnie za każdym razem, gdy zrobi się coś takiego. Chciałem to przetestować, gracz @Mushroom^^ cs-placzabaw.pl teraz musi "odsiedzieć" swoją "karę". Proponuję, aby wynagrodzić mu to 50 kapslami, albo po prostu go olać.

Na sobie takie rzeczy testuj a nie wykorzystujesz do tego innych xD W takim przypadku to ty musisz mu jakoś odpłacić za tego banika xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez vote są chyba na 30 min ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, 30 minut.

/ umówiłem się z Mushroomem na wyjście do restauracji, będziemy jeść owoce morza i oglądać fejsbukowe zdjęcia @LiSeKK. Mam nadzieję, że zrekompensuje mu to w 110% wyrządzone krzywdy.

// dodam, że ban tyczy się tylko wybranego serwera.. reszty nie dotyka.

Edytowane przez SUPER TIMOR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To głosowanie to tylko admini mogą odpalić vote?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o !voteban więc może to zrobić każdy gracz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do komendy !voteban mają dostęp J-ADM i wyżej (wywoluje glosowanie za zabanowaniem gracza w takim okienku co się mapy wybiera tak samo !votekick etc.) natomiast komendą voteban jest zupelnie inną komenda która każdy gracz może uzywac i powoduje ona rowniez glosowanie za zbanowaniem grqvza ale do tego jest potrzebne wiecej % i kazdy gracz musi "ręcznie " zagłosować wpisując voteban i klikając np.1

Mozilwe są bugi związane z tą komendą jeśli nie połączy się jej z sourcebans - tak samo jak z menu głosowania w menu po wciśnięciu escape wybierzemy opcje wyrzuć gracza i głosowanie się powiedzie wtedy ten gracz dostaje bana na 15 minut na steamid który jest zapisywany do pliku banned[cos tam xd].cfg tak jest pewnie też z !voteban

@kezzy

Edytowane przez ╚»「 4LiveTV」«╝

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.