SUPER TIMOR

Brak bana w sourcebansach

Rekomendowane odpowiedzi

SUPER TIMOR    582

1. Opis błędu:

Gracz, który zostanie zbanowany przez vote, komendą !voteban nick powód nie może kupić UB przez sklep, a jego ban nie widnieje w sourcebansach.

2. Okoliczności i powtarzalność:

Błąd występuje prawdopodobnie za każdym razem, gdy zrobi się coś takiego. Chciałem to przetestować, gracz @Mushroom^^ cs-placzabaw.pl teraz musi "odsiedzieć" swoją "karę". Proponuję, aby wynagrodzić mu to 50 kapslami, albo po prostu go olać.

3. Godzina:

Ostatnim razem błąd pojawił mi się 19.05.2017 o godzinie ~19:35

4. Komunikaty i konsola

Brak błędów i komunikatów w konsoli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LiSeKK    429

Błąd występuje prawdopodobnie za każdym razem, gdy zrobi się coś takiego. Chciałem to przetestować, gracz @Mushroom^^ cs-placzabaw.pl teraz musi "odsiedzieć" swoją "karę". Proponuję, aby wynagrodzić mu to 50 kapslami, albo po prostu go olać.

Na sobie takie rzeczy testuj a nie wykorzystujesz do tego innych xD W takim przypadku to ty musisz mu jakoś odpłacić za tego banika xDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUPER TIMOR    582

Tak, 30 minut.

/ umówiłem się z Mushroomem na wyjście do restauracji, będziemy jeść owoce morza i oglądać fejsbukowe zdjęcia @LiSeKK. Mam nadzieję, że zrekompensuje mu to w 110% wyrządzone krzywdy.

// dodam, że ban tyczy się tylko wybranego serwera.. reszty nie dotyka.

Edytowane przez SUPER TIMOR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4LiveTVツ    120

Do komendy !voteban mają dostęp J-ADM i wyżej (wywoluje glosowanie za zabanowaniem gracza w takim okienku co się mapy wybiera tak samo !votekick etc.) natomiast komendą voteban jest zupelnie inną komenda która każdy gracz może uzywac i powoduje ona rowniez glosowanie za zbanowaniem grqvza ale do tego jest potrzebne wiecej % i kazdy gracz musi "ręcznie " zagłosować wpisując voteban i klikając np.1

Mozilwe są bugi związane z tą komendą jeśli nie połączy się jej z sourcebans - tak samo jak z menu głosowania w menu po wciśnięciu escape wybierzemy opcje wyrzuć gracza i głosowanie się powiedzie wtedy ten gracz dostaje bana na 15 minut na steamid który jest zapisywany do pliku banned[cos tam xd].cfg tak jest pewnie też z !voteban

@kezzy

Edytowane przez ╚»「 4LiveTV」«╝

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adi    576

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.