Polarny na admina?  

96 użytkowników zagłosowało

1. 1. Polarny na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Na nie ten gracz był przez chwile w naszym gangu i wiem jak się zachowuję, chcę dostać admina tylko po to by mieć wyższość nad niektórymi graczami z którymi sobie nie daję rady kappa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Spun cs-placzabaw.pl napisał:

Większość osób co daly na tak to im kazales+ grales ze mną na info

To dobrze że się przyznałeś to jakiś info ban albo banik na miesiąc :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Spun cs-placzabaw.pl napisał:

Większość osób co daly na tak to im kazales+ grales ze mną na info

To za to, że dzisiaj Ci powiedzieliśmy że wleci na Ciebie skarga i po moim przemówieniu że się za Ciebie wezmę? 

Jeśli myślisz że dam się sprowokować to się grubo mylisz.

Demko incoming

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na nie. Zachowujesz się tak jakby wszyscy byli od ciebie gorsi. Nie raz grałeś z kimś na info albo faworyzowałeś graczy z twojego gangu, po co taki Admin?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak zmieniłem zdanie nie ma już takiej prowokacji 

Edytowane przez MichaX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na Tak dobra morda trochę za dużo wulgarnyzmów używa ale jest miły dla innych graczy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozmawialiśmy ze sobą praktycznie, tylko 1-2 razy siedzieliśmy na kanale w trakcie "śmiesznych rozmów telefonicznych".

Trochę mi się nie klei to jak piszesz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko oraz jak to bardzo dobrze znasz regulamin, kiedy wcześniej napisałeś o swoich banach, które wynikły właśnie z nieznajomości regulaminu.

Jestem na Nie.

Edytowane przez Kusiaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 31.05.2017 o 23:24, Bloodziak napisał:

Nie nadajesz sie na Admina.

Któtko i na temat.

Jestem na NIE

BOSZ BLODZIK PANTOFEL XDXD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka mała informacja - Dzisiaj w nocy wyjeżdżam, będę dopiero w domu w sobotę, więc przez te dni nie będę aktywny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.05.2017 o 23:37, Sasuke napisał:

Jestem na nie ostatnio stałeś się ogromnym prowokatorem i jak dla mnie nie nadajesz się na admina. 

Prawda, jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.05.2017 o 23:37, Sasuke napisał:

Jestem na nie ostatnio stałeś się ogromnym prowokatorem i jak dla mnie nie nadajesz się na admina. 

Wtedy może i tak, ale teraz misiu  zmienił się na lepsze :)

Edytowane przez Michsul

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie. Zachowuje się jak osoba upośledzona, polecam sprawdzić kilka demek z serwera surf + klasy. Do każdego pyskuje i prowokuje dyskusje, obraża i jest niekulturalny. Większość tych komentarzy i głosów na "Tak" działa na zasadzie koleżeństwa, o którym już ktoś kiedyś wspominał w jakimś podaniu z rok temu. Polecam przemyśleć komu chcecie powierzyć rolę admina, aby pilnował graczy i zachęcał ich do dalszego grania. Jestem pewny, że w tym przypadku owy gracz jedynie zniechęci swoimi odzywkami jak i komentarzami oraz wielokrotnymi bluzgami skierowanymi w stronę graczy. O ile pamiętam admin ma świecić przykładem, sam idealny nie byłem i miewałem swoje humorki, przez to też zawieszałem swojego admina jak i zrezygnowałem, ale nadal mam w głowie obraz idealnego admina. Bezstronny, miły, uprzejmy, pomocny, ale i konsekwentny. Po wcześniejszych komentarzach wywnioskować można, że ów gracz nagminnie łamie regulamin, czego sam byłem świadkiem. Podam dzisiejszy przykład dosłownie sprzed 20 minut "zamknij już mordę dzieciaku", zamiast grzecznie wytłumaczyć, aby dana osoba go nie nadużywała. Zaobserwować również można, że "miś polarny" szykanuje innych graczy wiecznymi docinkami. 

Naprawdę polecam przemyśleć tą decyzję, bo mi osobiście przez taką osobę odechciewa się grać. 

Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.