Major,, na ADMINA???  

53 użytkowników zagłosowało

1. 1. Major,, Na ADMINA?

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania

1. Mutacja. 

2. Obowiązkowa znajomość i przestrzeganie regulaminu.  

3. Aktywność na serwerze.  

4. Posiadanie mikrofonu.  

5. Posiadanie VIPa lub opłacenie składki administratorskiej (5 zł przelew / 6,25 zł PSC / 12,3 zł SMS  / 1,75 € skiny). 

6. Dobra opinia wśród graczy na serwerze, bezkonfliktowy charakter. 

7. Ogarnianie i udzielanie się na forum  

8. Połączenie konta steam z kontem forum oraz ustawienie aby pokazywał się czas gry na naszych serwerach 

9. Ogarnianie roli detektywa i zdrajcy 

10. Umiejętność wytłumaczenia nowemu graczowi o co chodzi, jakie są komendy itp. 

11. Ogarnianie rzeczy dostępnych w !shop i !store 

1. Imię, Nick, Steam ID. 

Marek, Major,, , STEAM_1:0:145919781

2. Wiek i coś o sobie.

Mam 13 lat i pochodzę z Gliwic. Lubię jeździć na motorze i mam spore osiągnięcia w pływaniu.

3. Jakim dysponujesz czasem?

W dni szkolne około 2 godziny a w weekend i dni wolne od szkoły 3-5 godziny.

4. Doświadczenie w administracji serwerem.

Brak

5. Czy posiadasz mikrofon?

Oczywiście

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Tak

7. Twoja ranga w CS:GO.

Silver 1

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*

1 ale to był bo go poprosiłem ale był

9. Link do banów ze strony sourcebans.*

https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:145919781&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

980 

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link

2

12. Dlaczego ty?

Myślę że przyda się osoba do pomocy  która dużo przebywa na serwerze i jest pozytywnie nastawiona do ludzi. 

13. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=385986

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Majora znam już jakiś czas z naszych rozmów na tsie nigdy bym nie pomyślał że jest taki młody, marek ma mutację i jest bardzo dojrzały jak na swój wiek Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic do ciebie nie mam, ale jestem na NIE WIEM

+podanie

-source mod

+potrzeba na admina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ten wiek mnie zniechęca ( chociaż tez mam 13 lat xd ) ale skoro wiesiek tak dobrze o Tobie mówi to jestem na TAK :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE

Serwer dopiero wystartowal a juz ktos chce admina. Poza tym jesli grasz na serwie od 2 dni to nie wiesz cxy za miesiac ci sie nie znudzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE WIEM, z tego względu iż serwer ma 2 dni i nie wiadomo czy przetrwa i czy nie będzie jak z ctfem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
59 minut temu, Mirai napisał:

Jestem na NIE

Serwer dopiero wystartowal a juz ktos chce admina. Poza tym jesli grasz na serwie od 2 dni to nie wiesz cxy za miesiac ci sie nie znudzi.

Dlatego podanie nie jest rozpatrywane odrazu po jego napisaniu. Adi weryfikuje, czy dana osoba nadal gra itd - przykład? Hutsza.

59 minut temu, Mr Rooster napisał:

Jestem na NIE WIEM, z tego względu iż serwer ma 2 dni i nie wiadomo czy przetrwa i czy nie będzie jak z ctfem

No i co ? Jeżeli coś takiego by się stało, to modernizacja serwera mogłaby przynieść jakieś skutki, albo reklama, albo po prostu czas.

Jeżeli serwer zostałby usunięty ze względu na bycie chujowym, to jego admin razem z tym serwerem, więc bezpodstawny argument moim zdaniem.

Ja osobiście jestem na NIE. Sory, ale nie chciałbym, żeby 13-latek strzelił mi bana. Czułbym się upokorzony :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dawanie minusa ze względu na to że serwer jest nowy, co za głupota >.<'

Jestem na nie wiem, ponieważ moim zdaniem nie nadajesz się na admina, jesteś za młody i nie podolasz wyzwania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak jestem na NIE , jako gracz nie chcialbym by 13 latek mną zarządzał i chyba nikt by tak nie chciał.

@Major,,napisz do mnie na steam to może zmienie zdanie

Edytowane przez Mr Rooster

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na tak gadający z nim nigdy bym się nie domyslil że ma 13 lat ma już zakończoną mutacje. A takie gadania, patrzac tylko na wiek, ludzi którzy nawet z nim zdania nie zamienili rozśnieszają mnie. Kolega jest inteligentny i potrafi się zachowywać lepiej niż niektórzy "dorośli" na jb. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawiałem z nim na team speaku i do teraz nie mogę uwierzyć że ma 13 lat, brzmi jakby mial 18-19 minimum .

Wracając pytałem go troszeczkę z regulaminu oraz z samego trybu i na około 10 pytań nie mial ani jednego źle , co świadczy że lubi i zna tryb . Jak dla mnie dobry kandydat na administratora. 

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK.

Co z tego ze ma taki wiek?! Przecież to jest na plus... Ma on więcej czasu na serwer i więcej checi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba nie muszę sie bardziej wypowiadać po tym co napisali inni grace na jego teamt

-kulturalny

-miły

-odpowiedzialny

FunKy mówi TAK 

xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.