Skocz do zawartości
n3lly

SICK MOVEMENT

Rekomendowane odpowiedzi

Poskakał, poumierał, jakieś kolroki porobił, wrzucił piosenkę przemieloną milion razy i to w zasadzie tyle.

Mnie to nie kręci, nie wiem co miało to pokazać, ale z tego co widziałem na telefonie(nie ma opcji spowolnienia) akcja 2.32-2.35 wyskakiwanie z okna na ct, wygląda jak skrypty. Z tego co widziałem podskoczyłeś pod tym, a na scrollu nie widziałem jeszcze nikogo kto na tak małym odcinku robił bha. Za to ze skryptem nie ma najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Merxy. napisał:

Poskakał, poumierał, jakieś kolroki porobił, wrzucił piosenkę przemieloną milion razy i to w zasadzie tyle.

Mnie to nie kręci, nie wiem co miało to pokazać, ale z tego co widziałem na telefonie(nie ma opcji spowolnienia) akcja 2.32-2.35 wyskakiwanie z okna na ct, wygląda jak skrypty. Z tego co widziałem podskoczyłeś pod tym, a na scrollu nie widziałem jeszcze nikogo kto na tak małym odcinku robił bha. Za to ze skryptem nie ma najmniejszego problemu.

10 lat na HNS + Easyblock ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kezzy napisał:

3:08 i 1:49 XDDDDD

W 3:08 mało osób zauważa, że przeskoczyłem nad dwoma typami xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.