FunKy

CT na OLD jb i na gangach

Rekomendowane odpowiedzi

Przejdę odrazu do rzeczy w ct na jb jest żle gdy nie ma admina (nie zawsze ale zazwyczaj).

Chciałbym żeby Dziewczyny z piskliwym głosem  nie wchodziły do CT. Dlaczego?

Dzisiaj byla sytuacja że wbiła 12-letnia dziewczyna do CT na oldzie miała starasznie piskliwy głos oraz nie za dobry mikrofon praktycznie jej się zrozumieć nie dało :P (Nie pierwszy raz)

4.2. Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna, mieć chęć prowadzenia oraz znać regulamin.

Moja propozycja jest taka żeby zmienić to na:

4.2 Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację,gdy jest dziewczyną nie mieć piskliwego głosu,  mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna, mieć chęć prowadzenia oraz znać regulamin

Albo poprostu zmienić na wiek +16 i odrazu będzie pól ct mniej (Mam 14 lat jakby ktoś się czepiał że mam więcej niż 16 xD)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powodzenia w sprawdzianu wieku osób. 

Jest dobrze i nie ma sensu zmieniać, jeśli nie da się jej zrozumieć polecam napisać skargę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, prodigy napisał:

Powodzenia w sprawdzianu wieku osób. 

Jest dobrze i nie ma sensu zmieniać, jeśli nie da się jej zrozumieć polecam napisać skargę. 

Może z tym wiekiem przesadziłem ale czy jakaś dziewczyna ma piskliwy głos czy nie to da się sprawdzić :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, prodigy napisał:

Oj tam ja też często piszcze :x

Ah widzę że muszę to co nagrałem na yt wrzucić i ci wysłać xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dziewczyny też przechodzą mutacje, ale nie jest ona tak intensywna jak u chłopaków. Natomiast u pewnych dziewcznyn można stwierdzić że nie posiadają tej mutacji i rowniez uwazam ze takie osoby powinny byc zbanowane na CT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z @LiSeKK są takie przypadki dziewczyn z strasznie piskliwym głosem/zjebanym mikrofonem i nic im się nie dzieje ale jak jakiś chłopka ma zjebany mikro to natychmiast problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko jedno pytanie jak wiek sprawdzisz? 

A po drugie to nie oszukujmy się ale dziewczyn gra na gangach tylko kilka

Nwm jak jest na oldzie ale myśle że podobnie. 

Więc według mnie nie trafiona propozycja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na nie. Po pierwsze taki powód że jak będzie coś takiego zawarte w regu iż nie może wchodzić dziewczyna z piskliwym głosem do ct to Timor będzie banować każdą nawet 40latke xd. A po drugie nie gra dużo dziewczyn na serwerze i moim zdaniem każdy szanuje lub powinien szanować dziewczynki. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, TheKnifer napisał:

Ja jestem na nie. Po pierwsze taki powód że jak będzie coś takiego zawarte w regu iż nie może wchodzić dziewczyna z piskliwym głosem do ct to Timor będzie banować każdą nawet 40latke xd. A po drugie nie gra dużo dziewczyn na serwerze i moim zdaniem każdy szanuje lub powinien szanować dziewczynki. :)

@LiSeKK wyjaśnił

A odnośnie Ciebie knifer weź idź się napij bo głupoty piszesz :fail:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, TheKnifer napisał:

Rozumiem że ludzie szanujmy się itp. xD ale na oldzie ostatnio jest sporo dziewczyny i właśnie większość z piskliwym głosikiem ( takim jaki ja mialem 3 lata temu :kappa: )

2 godziny temu, Michsul napisał:

Tylko jedno pytanie jak wiek sprawdzisz? 

A po drugie to nie oszukujmy się ale dziewczyn gra na gangach tylko kilka

Nwm jak jest na oldzie ale myśle że podobnie. 

Więc według mnie nie trafiona propozycja

Jak już pisałem to z wiekiem to może nie za bardzo przemyślana propozycja ale chyba każdy admin wie jaki jest piskliwy głos a jaki nie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi tam głosy dziewczynek nie przeszkadzają (kids come to my van)

+jeśli byłoby ct +16 to 80%  serwa by wyleciało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
37 minut temu, Eryczo napisał:

To od razu zbanowac Wikusie i Rainbow :v

i Clemcie :kappa: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie jak asłyszalni mężczyźni są banowani to kobiety również powinny być banowane jak nie da się słuchać ich głosu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej zgadzam się z Liskiem, w regulaminie nie ma przecież nic wyszczególnione, że punkt o mutacji nie dotyczy dziewczyn.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie wiem. Z jednej strony rzadko na serwie grają dziewczyny i chyba każdy wie że powinno się je szanować aczkolwiek z drugiej strony faktycznie są i takie które gdyby były facetami (tak wiem że głupie porównanie ) to bana dostały by po 5 minutach. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet nie wiedziałem, że dziewczyny też przechodzą mutację, ale już wujek google mnie uświadomił. Czyli wszystko jasne. Z dziewczynami bądźcie jednak bardziej elastyczni. A timor niech najlepiej nie banuje w ogóle :)

Moim zdaniem regulaminu nie trzeba zmieniać, no chyba że S-ADM uważacie, że trzeba to zmieńcie :)

Podsumowując: od tej pory banujemy dziewczyny za brak mutacji (tylko jeśli mają bardzo piskliwy głos).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.