Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kolejny mod? Co proponujecie i czy jest ktoś chętny do postawienia takiego serwera? O COD nie piszcie, bo takiego otwieramy już wkrótce!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje Skyrim mod - polegały ze mamy 3/4 klasy:

- Mag

- Ninja

- Tank

- Łucznik.

Każda miałaby własne perki i lvl.

Np czary, perski, useitemy.

Jako drugi serwer proponuje Only Parkour Mod. Polegały ze byłyby tam tylko parkoury/runy. Można byłoby bić tam rekordy czasowe i zdobywać pieniądze za przejście np na modele traile

// Jestem gotowy do testów :D

Edytowane przez Bers

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja proponuję PropHunt polega on na tym że na początku rundy zamieniamy się w jakiś model i się chowamy na mapach a szukający muszą nas znaleść i zabić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Deathmatch, z wszystkimi broniami i kazdy na kazdego. Poprostu trening map. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam druga propozycje którą by było only mirage które by było an tej samej zasadzie co teraz only dd2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również jestem za prophuntem, chętnie pomogę w przygotowywaniu serwera :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może by tak takie tryby jak nagrywał ZWG (dobra wiem że scamował itd ale tryby miał fajne :D) np

1000hp

inna grawitka

giniesz tylko strzałem w głowe

itp

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, Wójcik napisał:

Ja bym zrobił tak jak napisał @BOT Janusz takie mini gierki :

-Losowe "haxy"

-losowy speed

ITP

Dobre tylko to nowy plugin trzeb zrobic bo oni mieli tego swojego typka co im to pisal, ale pomysl fajny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za otwarciem drugiego serwera 4FUN

Znajdowal by się na nim plugin FUN ROUNDS (wpiszcie fun rounds alliedmodders i wam wyskoczy ) polega on na tym że na początku losuje różne ciekawe urozmaicenia do gry. Można też dodać inne tryby tak jak teraz na YouTube jest tego pełno (Jacob wcześniej  był jeszcze ZWG) + dodanie map na np. Noscope z AWP, 

Moglbym taki serwer postawic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym narazie nic nie otwierał tylko starał się ulepszyć serwery by przyciągnąć jak najwięcej osób

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postawcie zwyklego Deathcha kazdy na kazdego, bo narazie jest to jedyny tryb w ktory gram na innych serwerowniach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja tam jeśli diablo mod nie przejdzie, widzę, że nikt oprócz mnie nie jest aktualnie za tym modem, to byłbym za Metin2 MOD, na czym by miał polegać? Coś w stylu coda, byłyby 4 klasy, tak jak za dawnych czasów na klasycznym metinie. Widziałem kiedyś, a nawet miałem okazję grać na takim modzie na cs 1.6, lecz to co tutaj opiszę to jest moja praktyka związana z wieloletnią grą w metina, jak i sporym stażem w CS:GO

Maxymalnym poziomem byłby poziom 99.

Każda klasa będzie posiadała możliwość zdobycia po dwa itemki z jednej profesji, każda klasa ma dwie profesje, więc będą 4 itemki + 1 wspólny item dla każdej klasy.

Itemy by się zdobywało za zabijanie, lecz przy zabiciu mielibyśmy 30% na drop losowego itemku z tych 5.

Itemy byłyby dla danej klasy, czyli wojownik miał by do zdobycia itemy dla wojownika, ninja dla ninjy, szaman dla szamana, sura dla sury.

Za każdy poziom dana klasa by dostawała 2 punkty do rozdania w statystyki:

1. PŻ ( zdrowie ) - każdy punkt dodatkowe 2 hp  |  Możliwość do rozdania punktów w tą statystykę: [ Zależne od klasy - do ustalenia ]

2. Siła ( dodatkowe dmg ) - każdy punkt dodatkowe 2 DMG  |    [ Zależne od klasy - do ustalenia ]

3. Inteligencja ( dodatkowe obrażenia z itemów, czarów klasy )  |    [ Zależne od klasy - do ustalenia ]

4. Obrona ( redukcja obrażeń ) - każdy punkt dodatkowe 2 dmg redukcji     | [ Zależne od klasy - do ustalenia ]

Klasy:

Wojownik 1-99

Itemy:

1. Aura Miecza - dodatkowe dmg ( 5-10 ),

2. Silne Ciało - redukcja obrażeń ( 5-10 ),

3. Trzystronne Cięcie - szansa na zadanie potrójnych obrażeń ( czyli jak np. zadajemy z AK47 w jakąś część ciała 20 dmg to jest to mnożone x3 = 60 dmg )

4. Uderzenie mieczem - Szansa na zamroczenie przeciwnika na 2 sekundy ( oślepienie i trzęsienie się ekranu, coś w stylu pralki z JB )

5. Zawirowane Uderzenie - Dostajemy po 10 dodatkowych statystyk.

Ninja 1-99

Itemy:

1. Krycie się - Po nacisnięciu "E" stajesz się niewidoczny na 4-8 sekundy/sekund

2. Bezszelestny chód - Stajesz się szybszy o x jednostek.

3. Zasadzka - dodatkowe dmg ( 3-5 ), redukcja obrażeń ( 3-5 )

4. Tibijskie shoty - szansa na spenetrowanie przeciwinika przy strzale

Sura 1-99

Itemy: 

1. Ognisty Duch - Masz szanse na odbicie pocisku

2. Mroczna Ochrona - Redukujesz na sobie 4-8 DMG.

3. Czarowane Ostrze - Dodatkowe DMG [ 4-8 ]

4. Strach - gdy wróg w Ciebie strzela, masz szanse aby twoje spojrzenie go oślepiło na 3 sekundy. ( gdy w ciebie strzela wróg, są szanse ze sam sie oslepi swoimi strzalami )

Szaman 1-99

Itemy: 

1. Pomoc Smoka - Dostajesz buffa: dodatkowe dmg [2-5]

2. Błogosławieństwo - dostajesz buffa: redukcja obrażeń [2-5]

3. Leczenie - możesz się uleczyć 2 razy na runde tym przedmiotem dostając jednorazowo 40 HP

4. Zwinność - W każdej rundzie masz dodatkowe x jednostek szybkosci.

Myślę, że mod ten można spokojnie przerobić z coda jak i korzystając z innych rzeczy, które są na naszych serwerach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Easyblock - chetnie pomoge w budowaniu z moim movementem zrobie kampy bogow xDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym zaproponowal only pistols :P

Nie musial bym latac po innych serwerach by sie rozgrzac xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta