Skocz do zawartości
Adi

Jaki kolejny serwer

Rekomendowane odpowiedzi

DIABLOOO MOOOD :P

Jestem za tym, żeby kolejny mod był znany. Wtedy nie ma większego problemu z grywalnością na tym modzie. Diablo jest kozacki, i jestem drugim Misiem Polarnym w tej kwestii. Adminowałem na takim serwerze prawie 2 lata, za czasów cs 1.6 jeszcze więc jakieś doświadczenie i ogólne pojęcie można powiedzieć że mam. 

Tylko się zdecydujmy :P

Edytowane przez SUPER TIMOR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

jestem drugim Misiem Polarnym w tej kwestii.

Jak my w jednym czepku urodzeni  xDD

Oczywiście, że ja również jestem MOCNO za diablo modem, spędziłem na tego typu serwerze kilka ładnych lat, jak i również opiekowałem się na 1.6 takim serwerem przez ponad rok, ale jeśli jest to niemożliwe, to moją inną propozycję serwera znacie - metin2 mod, który opisałem na końcu poprzedniej strony, który w sumie również jest bardzo zbliżony do diablo moda.

Edytowane przez dobra dobra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

serwer minecraft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moją propozycją jest narazie żadnego serwera nie dodawać, ponieważ ludzie będą przeskakiwać z serwera na serwer i z pięciu nowych serwerów ludzie będą grali tylko na jednym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można byłoby zrobić serwer prop hunta (tt zmieniają się w jakąś rzecz, a ct ich szuka). Jest już jeden taki serwer w Polsce i cieszy się dużą popularnością.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to jest zajebisty pomysł yakub!

już się zabieram za czytanie i proszenie Adiego o pusty serwer :D 

• Lubię to! 4
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym proponował battle royale jest już taki mod w csgo mervo nagrał polega to na tym ze jest otwarty świat są domy hangary rozbite samoloty itd. A w nich znajdowały by się bronie, bandaże,amunicja,tabletki,hełmy,armor oczywiście to nie musi być wszystko to co napisałem i myślę ze ten tryb byłby dobrym pomysłem  bo teraz battle royale jest popularne i przyniosło by graczy do servera :)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 16.06.2017 o 20:48, FunKy napisał:

Dobre tylko to nowy plugin trzeb zrobic bo oni mieli tego swojego typka co im to pisal, ale pomysl fajny

FunRounds mowi Ci to cos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ☠SzejQu✪_Rak napisał:

Ja bym proponował battle royale jest już taki mod w csgo mervo nagrał polega to na tym ze jest otwarty świat są domy hangary rozbite samoloty itd. A w nich znajdowały by się bronie, bandaże,amunicja,tabletki,hełmy,armor oczywiście to nie musi być wszystko to co napisałem i myślę ze ten tryb byłby dobrym pomysłem  bo teraz battle royale jest popularne i przyniosło by graczy do servera :)

Tylko jeden serwer opracowal ten plugin dla SIEBIE i robili to w chuj dlugo takze ten

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ☠SzejQu✪_Rak napisał:

Nagrał mervo to już wszyscy chcą taki serwer XD. Pewnie na innych sieciach też tak jest.

Do rzeczy: była taka propozycja ale została odrzucona powod? Zbyt ciężko napisać taki plugin i zrobić takĄ mapę. Oni robili to miesiącami i pewnie za darmo nie oddadzą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jeszcze aktualne to proponuję klasyczny zombie mod.

Robić skryptów itd. nie umiem, ale o tego typu serwerach wiem praktycznie wszystko więc służę pomocą ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli o mnie chodzi, to jestem sa. Potrzebna jest tylko osoba, która to skonfiguruje, ja daję całą resztę. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi, ten ZM, to taki jak w 1.6? Z przyjemnością go skonfiguruje jeśli chcesz. 

Aż mam ochotę na zombie moda z 1.6 💕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki zwykły Zombie Mod z ammopackami + sklep <3

Edytowane przez n3lly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zgadzam z haqu go server minecraft i jazda! :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plac Zabaw jest serwerownią nastawioną tylko na CSa, żadne inne gry nie wchodzą tutaj w mowe ;|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Hutsza napisał:

Ja się zgadzam z haqu go server minecraft i jazda! :3

masz kappacraft juz :D, Serwer wieska, bobika, bersika itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Sp0ng napisał:

masz kappacraft juz :D, Serwer wieska, bobika, bersika itp

Serwer jest mój i grzybka.

A jeśli chodzi o zajebisty pomysł na serwer to Zombie Mod ale puki co moze przeczekac jakis czas, serwerów coraz więcej i nie każdy wypala ja proponowałbym zrobic Zombie Moda i dopracować go w 100% poczekac jakis czas z premiera inaczej moze powtórzyc sie sytuacja z TTT 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem, że już był i prawie nikt tam nie grał, ale zaproponuje Furien Mod. Zrobiłbym wszystko, żeby jak najwięcej osób na nim grało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, liknam napisał:

Ja wiem, że już był i prawie nikt tam nie grał, ale zaproponuje Furien Mod. Zrobiłbym wszystko, żeby jak najwięcej osób na nim grało

Poważnie chcesz Furiena? Nie problem zrobić serwer ,ale gorzej czy osoby będą na tym grały.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Mr Rooster napisał:

Poważnie chcesz Furiena? Nie problem zrobić serwer ,ale gorzej czy osoby będą na tym grały.

Starałbym się, aby na serwer nie był pusty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.