Bezi na admina ?  

65 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy powinienem zostać adminem cod moda ?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. Dawid, BeziCziter, STEAM_0:0:197867855

2. Wiek i coś o sobie. Mam 18 lat chodzę do techniku informatycznego, teraz idę do 3 klasy, strasznie lubię biologię a bardziej bioinformatykę, czasami chodzę na siłke xD.

3. Jakim dysponujesz czasem? Są wakacje aktualnie a dopiero wyjeżdżam w sierpniu, myślę ,że z 4 godziny dziennie spokojnie.

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Spore posiadałem własny serwer deathrun, który przez pewien czas był najlepszym deathrunem na świecie.

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Bez problemu.

7. Twoja ranga w CS:GO. Lem-suprem.

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* No całkiem sporo ale po tym powrocie  kilka, chyba 4.

9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=bezicziter&advType=name

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.  Ponad 4000h.

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 10.

12. Dlaczego ty? Z prostego powodu, sporo czasu spędzam na tym serwerze i jak dla mnie jest to najlepszy serwer na tej sieci, nie są to gangi gdzie jedynie po co się gra to dla fajek, jest tam całkiem inna atmosfera niż na jb, nikt nie spina, nikt nie prowokuję, każdy gra sobie for fun i jest spoko. Wiem, że pod tym podaniem przyleci armia ezpz i jeszcze kilka innych osób ale tym przynajmniej ja się nie przejmuje bo ich zdanie mnie nie interesuje. Miałem sporo banów ale po ty powrocie się ogarnąłem i już chyba nie mam spiny z żadnym adminem, osoby z cod moda chyba powiedzą to samo o tej atmosferze.

13. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=411236 

Wiem, że zły prefix ale coś musiałem wybrać bo na cod moda jeszcze tam nie ma ;D

Edytowane przez BeziCziter123
pomyłka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

" czasami chodzę na siłke xD. "

XDDD

Jak najbardziej na Tak dawidkowi się należy bo kreatynki i te sprawy to płynie w jego żyłach.

Edytowane przez fr4yta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

śmieszne. Nie rozumiem dlaczego ta osoba nadal jest na sieci placzabaw.

Dostała VAC'a podczas turnieju, grał odjebany na jakimś gównie i jeszcze podanie pisze?
Kpina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bezi zmienił swoje nastawienie to bardzo dobrze. Przynajmniej zmienił na codzie na którym gra sobie spokojnie bez nerwów. 

Jednak nie mogę dać na tak jeśli z nikim się nie komunikujesz na tym serwerze nic nie mówisz bo usłyszałem od kogoś na serwie że nie masz mikrofonu a ty nie zaprzeczyłeś. Przez 5 h które byłem dzisiaj (znaczy wczoraj jeszcze) nie odezwałeś się ani słowem przez mikrofon. Nie wyjaśnisz nikomu nic ani nie pomożesz szybko jeśli nie użyjesz mikrofonu. 

Jego plusem jest to iż :

dobrze gra

Zajmuje pierwsze miejsce w topce.

Ma największy level że wszystkich grających. 

Jak będziesz się odzywał i będziesz bardziej komunikatywnym graczem na serwerze to zastanowię się nad zmianą głosu. Na chwilę obecną jestem na NIE. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK, Dlaczego?

1. Miły, uprzejmy, NIgdy nie słyszałem żeby wyzywał kogokolwiek, pracowity, dobroduszny, 

2. Jest aktywny na tym serwerze, na naszej pięknej serwerowni jest od dłuższego czasu, co starzy gracze mogą go kojarzyć 

3. Jest niezłym "Ogierem" w cs'a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na wielkie NIE.

Największym powodem jest wyzywanie mamy na SB, to świadczy o Twoim poziomie, a takiego admina nie chciałbym widzieć.

Edytowane przez swoozhie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może pochwal się jeszcze doświadczeniem na serwerach codmod, bo z twoich wypowiedzi na temat trybu jedyne do czego doszedłem to to, że codmoda widzisz pierwszy raz w życiu.

Nie,

sorry taki mamy klimat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, BeziCziter123 napisał:

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak.

Na razie jestem na Nie Wiem, mam na serwerze jakieś 15 godzin, a nie słyszałem Cie ani razu.

P.S jak będziesz grał ciągle komandosem to będzie źle :kappa:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W wymaganiach na cod moda jest napisane, że mikrofon nie jest potrzebny ale ja mam tylko, że z laptopa modifikuję mi głos w cs go, ale do tego czasu już będę miał nowy mikrofon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, BeziCziter123 napisał:

Nie dostałem vaca na turnieju tylko na innym serwerze.

Co to za różnica gdzie dostałeś? Latałeś odjebany, co może się powtórzyć i to nawet na placuzabaw, na czym będzie cierpiała społeczność PZ.

P.S: Nie chce mi się wierzyć, że dostajesz podczas turnieju VAC'a i to akurat na innym serwerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.