Skocz do zawartości
Merxy.

Ostatnia niedziela

Rekomendowane odpowiedzi

No w zasadzie to piątek, ale tekst piosenki w zasadzie pasuje. Trafiłem tu nieco ponad rok temu szukając ciekawego serwera awp. Przeglądając ponad 20 serwerów polskich jak i zagranicznych to właśnie ten serwer zapadł mi w pamięć i do niego wrócił, dlatego, że był wyjątkowy bo była ta losowa szansa na deagla i granat. Serwer z początku mało grany, potem jakoś zaczął działać no i nareszcie ktoś bije tam moje godziny(nie licząc domixa, który zrobił to w lutym/marcu). W zasadzie to gdyby nie ta konsola to po wakacjach pewnie bym nie wrócił, ale ban na tydzień zmusił mnie do napisania odwołania 

. które gdyby nie zostało rozwiązane w postaci całkowitego ub to również pewnie by mnie tu nie było. No zaraz potem oczywiście przywitanie 

(to taka informacja dla tych co pisali w tym fake'u:<).

Jakoś ten czas leciał, aż w tym roku zostałem adminem ZE.

Napisałem tam, że gdy nie będę już potrzebny to odpuszczę i miałem wtedy na myśli właśnie ten moment. może to, że zachowałem te wiedzę dla siebie było wobec was nie fair, lecz gdybym powiedział, że za 2 miesiące się pożegnamy to kto by się zgodził na zaakceptowanie podania?(takie zło, dla szczytnych celów). Czy byłem dobrym adminem, również nie mi to oceniać, na pewno nie jestem materiałem na dobrego admina, no przynajmniej nie tutaj bo porządek jaki ja chce utrzymywać na serwerze jest różny od standardów naszych serwerów, lecz na pewno mogę powiedzieć, że się starałem. Czy mogłem zrobić więcej? Pewnie tak. Czy mogłem zrobić coś lepiej? Na pewno. Ale zrobiłem tyle ile dałem rade(mimo, że po 3 dniach adminowania już miałem dość tego ZE) i serwer jest w takim stanie jaki każdy może zaobserwować. Niestety nie zrobiłem wszystkiego co chciałem, lecz nigdy nie można liczyć na to, że zrobi się wszystko tak jak się zaplanowało. Myślę, że z odrobiną szczęścia Adi, Wiesiu i osoba wam jako szerszemu gronu nieznana mogą zrobić z tego serwera najlepszy polski serwer, ale pewnie sporo wysiłku będzie ich to kosztować. 

No cóż więc teraz chyba pora na to co jest głównym wątkiem tego tematu, czyli pożegnanie. Było miło siedzieć tu z wami i spędzać czas, przez ten rok sporo się zmieniłem i to co się tutaj działo na pewno również na to wpłynęło. Można mówić wiele i wymieniać osoby po kolei z osobna i każdej coś napisać, ale trochę późna godzina a ja jutro rano wyjeżdżam więc skrócę to do podziękowań ogólnych, dla wszystkich z którymi jakieś tam słowo zamieniłem i mam nadzieję, że będę wywoływał tylko dobre wspomnienia. Może to brutalnie zabrzmi, ale mam nadzieję, że już tu nie wrócę i zajmę się w końcu czymś sensownym zamiast marnować czas w jakichś grach.

Także było miło, ale się skończyło, miejcie się fajnie i trzymajcie się ciepło.

Tych znienawidzonych przez wszystkich RSów już nie robiłem, bo stwierdziłem że nie będę aż takim sadystom więc się cieszcie;)

A jakby jakiś gościu z mutem na 2 lata pisał prośbę o ub, to powiedzcie mu że jak zmądrzał i bardzo żałuje to może mieć go skróconego do 6 miesięcy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Merxy. napisał:

A jakby jakiś gościu z mutem na 2 lata pisał prośbę o ub, to powiedzcie mu że jak zmądrzał i bardzo żałuje to może mieć go skróconego do 6 miesięcy :P

xDDDDDDDDD

Żegnaj dojczu kochany <3 <3 <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się ciepło robi jak wspominam te godziny rywalizacji na awkach z tb :P

Żegnaj i niech ci się dobrze wiedzie stary druhu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie drugi 4Live :kappa: tak na serio trzymaj się.

Mam nadzieję że złamiesz swoje postanowienie i jeszcze zajrzysz czasem na ZE :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.