Skocz do zawartości
xShadow

Zmiana konta na forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym prośic o możliwosc korzystania tylko i wyłącznie z tego konta na forum ponieważ do starego czyli "shadow" zapomniałem hasła. Bardzo prosze o zdjęcie blokady którą dostałem przez duplikacje konta chciałbym miec połączone ze steamem tylko i wyłącznie to konto z którego własnie piszę. Przepraszam za złą gramatykę i za to że chyba pomyliłem działy.

Licze na pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli by była możliwosc chciałbym również aby tamto konto zostało usunięte z forum lub w jakis sposób miec szansę zmiany adresu e-mail na tym na którym własnie piszę. Tylko że własnie chciałbym adres e-mail z tamtego konta do którego zapomniałem hasła i mogę sie logowac tylko poprzez Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz zalogować się do starego konta i zmienić sobie na nim hasło. Możesz także skorzystać z opcji resetowania hasła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak zainteresowania tematem, więc pewnie wszystko jest już OK.

Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.
Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.