Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio popsuły mi się słuchawki i planuje zakupić nowe. Tylko mam jeden problem, ja za bardzo się na tym nie znam więc proszę o pomoc w wyborze graczy placu zabaw. Potrzebuję słuchawek z mikrofonem do grania w Csa do 250 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w jakiej teraz są cenie, ale niezależnie od tego kto Ci co powie.. nie kupuj krakenów! Sh1t! Obie sluchawki poklejone izolacyjną..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

Nie wiem w jakiej teraz są cenie, ale niezależnie od tego kto Ci co powie.. nie kupuj krakenów! Sh1t! Obie sluchawki poklejone izolacyjną..

Ja mam krakeny od 3 miesiecy i dzialaja bez zarzutow. Po prostu trzeba je dobrze traktowac bo sa delikatne.

Edytowane przez Mirai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SteelSeries Siberia 200 polecam, mam je ponad pół roku i jak dla mnie są super: bardzo dobra jakość dźwięku, wysuwany mikrofon (który jest tak czuły, że nawet, kiedy jest niewysunięty to słychać wszystko bardzo dobrze). Do tego też bardzo fajnie wyglądają, łatwo się je czyści. Kosztują ok. 200-230 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Mirai napisał:

Po prostu trzeba je dobrze traktowac bo sa delikatne.

delikatnie to ja mogę pieścić cycuszki, a nie produkt, który przechodzi przez testy wytrzymałościowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

delikatnie to ja mogę pieścić cycuszki, a nie produkt, który przechodzi przez testy wytrzymałościowe

Przez delikatnie rozumiem nie rzucanie nimi na lewo i prawo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wybacz mi, ale ja jak kupuję coś co jest warte powyżej 200zł, a przykładowo istnieją tańsze alternatywy to wymagam czegoś od takiego produktu a nie, że się rozleci po pierwszym upadku :P chiński plastik najniższej kategorii pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie najlepsza opcja była by taka jakbyś kupił Qpady QH-90 , Jak dla mnie sa mega , wszystko genialnie słychać a mikrofon jest bardzo czuły i głos gdy mówisz jest bez szumów. 
Jedynym minusem jest to że ma tylko 1 metr kabel , a tak to polecam je! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Timor ma racje krakeny sie psuja szybko ;d 

Najlepsze i najtansze sluchawki jakie mam od jakos 8miesiacy to jakies chinskie no name-y 

Slyuchawki ktore mam: EasySMX G1000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam Hyperx Cloud , są one genialne , jak na moje wytrzymały , mikro dobre , a co do wyciszenia jest ono super , osoba by chciała bym zwrócił na nią uwagę kiedy gram musi podejść i poklepać po ramieniu bym się odwrócił . Polecam i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście gram na słuchawkach dousznych RAZER Hammerhead V2 i polecam.

A z Nausznych to polecam Logitech g230 LUB JEŻELI zamierzasz kupować je w najbliższym czasie to logitech g430 w sklepie www.komputronik.pl , ponieważ jest promocja 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem karakany za 450zl 2x reklamacja 3 dni temu kupilem hyperx cloudy dobre sluchawki za 289zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Revins napisał:

SteelSeries Siberia 200 polecam, mam je ponad pół roku i jak dla mnie są super: bardzo dobra jakość dźwięku, wysuwany mikrofon (który jest tak czuły, że nawet, kiedy jest niewysunięty to słychać wszystko bardzo dobrze). Do tego też bardzo fajnie wyglądają, łatwo się je czyści. Kosztują ok. 200-230 zł.

A ja nie polecam jednak, do jakości zewnętrznej nic nie mam, ale działanie pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Jerremy napisał:

A ja nie polecam jednak, do jakości zewnętrznej nic nie mam, ale działanie pozostawia wiele do życzenia

A co u Ciebie nie działa/źle działa? :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Siberia 200 - najlepsze słuchawki w ich kategorii cenowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, $Chormoneeq$ napisał:

mikrofon jest bardzo czuły i głos gdy mówisz jest bez szumów. 

chormoneq, nie wiem czy ty masz te słuchawki czy nie, ale Ciebie w ogóle nie słychać wyraźnie w grze XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

chormoneq, nie wiem czy ty masz te słuchawki czy nie, ale Ciebie w ogóle nie słychać wyraźnie w grze XD

Teraz nie mam tych słuchawek , ale mój kuzyn je ma i są bardzo dobre jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam siberie mam 4 lata i jest git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.