Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ze względu na mój stan zdrowia moja aktywność spadnie. :( Oczywiście będę grał i adminował ponieważ ciężko jest odejść od tego serwera. :D Niestety jeżeli się pogorszy będę zmuszony odejść. Więc trzymajcie się ciepło. :* 

Edytowane przez demonprędkości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demonik trzymaj się ciepło i zdrowiej jak najbardziej najszybciej. Taki admin zmarnować się nam nie może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się, knifer walić admina, niech chłop nam żyje 101 lat, bo każdy chce dla innej osoby 100 lat a ja Ci życze 101 nawet! A taki kumpel będę, niech zazdroszczą, trzymej sie bracie! <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurwa! Demon! Co ty panie odpierdalasz?! 

Wracasz i to juz a ja do Boga napisze i zaraz zdrowy będziesz!

Nie no swirki!

Zdrowiej i wracaj kochanie! 

Muszę mieć do kogo wracać na oldzie :kappa: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bracie zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia mordko! To co miałem napisałem Ci na facebooku! Pamiętaj do mnie możesz pisać zawsze💖💖💖

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ty mnie zapoznałeś z zasadami serwera, to przez Ciebie zostałem przy placu zabaw, dzięki tobie świetnie się bawiłem grając w tą grę. Zdrowiej! I nawet nie myśl na pozostaniu w szpitalu chociaż 1 dzień dłużej. Pozdrawiam i mam nadzieję, że szybko wrócisz. Demonku :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.