Czy nadaję się na administratora DeathRuna?  

58 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy nadaję się na administratora DeathRuna?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.-      Kacper |바지 Wita$ |바지 STEAM_1:1:155792721 

2. Wiek i coś o sobie.-       Mam 15 lat  po wakacjach idę do 3 klasy szkoły gimnazjalnej . Interesuję się Survivalem, należę do 'ZHR' - Związek  Harcerstwa Rzeczypospolitej.

3. Jakim dysponujesz czasem?-                   Mogę być dostępny od 6 do 9 godzin dziennie.

4. Doświadczenie w administracji serwerem    -         Byłem Administratorem na serwerze Diablo MOD  w Counter Strike 1.6. I bardzo dobrze sobie radziłem :) 

5. Czy posiadasz mikrofon?   -     Tak, posiadam mikrofon.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?   -      Tak , nie stanowi to dla mnie większego problemu 

7. Twoja ranga w CS:GO.    -      Gold Nova 3 

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*        -     Niestety 1.

9. Link do banów ze strony sourcebans.*   -      https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=|바지+Psita%24+|바지&Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.      -    1,432h :)

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link       4, lecz z chęcią się douczę :) 

12. Dlaczego ty?   -     Otóż, jest dużo nowych graczy, którzy nie do końca rozumieją DeathRuna, a z chęcią bym im pomógł, ale gdy tłumaczy im to administrator, to czują większy respekt. Jest też bardzo dużo trolli, krzyczą, puszczają bindy/muzykę. Jestem osobą pomocną, uczynną, zabawną, lecz potrafię się bawić w granicach rozsądku:). Jeżeli podjąłbym tą posadę, to wykonywałbym czynności administracyjne z bardzo dużym zaangażowaniem. Raczej nie mam zatargów z innymi graczami DeathRuna:). DeathRun nie jest dla mnie rzeczą obcą, ponieważ grałem już bardzo dużo na innych serwerach tego typu modu, nie tylko w Counter Strike' u Global Offensive :) Zapomniałem o najważniejszej rzeczy - Na serwerze DeathRun nie zjawia się żaden administrator.

13. Znajomość języka angielskiego.     -    4/10, lecz dogadałbym się z obcokrajowcem:) 

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.  https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=441595

Jest to moje drugie podanie, ponieważ pierwsze zostało odrzucone ze względu na brak połączenia konta ze steam (tak wiem mój błąd:() Proszę dać mi jeszcze jedną szansę :)

Edytowane przez WitaS
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, bardzo sympatyczny chłopak, bardzo często widzę go na serwerze jak tłumaczy innym graczom tego moda :) Myślę że możemy mu dać jeszcze jedną szansę. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie ... jak dla mnie się nie na daje co prawda czasami pomaga a czasami wyzywa wiem że nie jestem święty :kappa: ale mnie on mało przekonuje gram na dr codziennie jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, nigdy z tobą nie grałem ale podanie mnie przekonało :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jezeli zachowujesz sie tak jak reszta Twojego klanu to musze byc na nie :')

Wyzywanie bo ktos ich zabija, votebanowanie bo ktos ich zabil, faworyzowanie siebie nawzajem, przedluzanie map, oszukiwanie na mapach, a pewnie jest tego jeszcze wiecej ;')

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Honey Cocaine napisał:

Wyzywanie bo ktos ich zabija, votebanowanie bo ktos ich zabil, faworyzowanie siebie nawzajem, przedluzanie map, oszukiwanie na mapach, a pewnie jest tego jeszcze wiecej ;')

No niestety oni tacy są nie mam na nich większego wpływu staram i'm się mówić żeby nie robili patoli na serwerze ale to na nic rozumiem twój powod dania głosu na nie ... Ps nie wszyscy z 'mojego' klanu tacy sa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Honey Cocaine napisał:

Wyzywanie bo ktos ich zabija, votebanowanie bo ktos ich zabil, faworyzowanie siebie nawzajem, przedluzanie map, oszukiwanie na mapach, a pewnie jest tego jeszcze wiecej ;' ) a i jeszcze jedno nie faworyzujemy się nawzajem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.