Skocz do zawartości
shell

Bety

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze troche ten dział tutaj umarł wiec moze postaram sie go odswieżyć

Podam kilka moich typow na ESL ONE NEW YORK - Kwalifikacje

[Kwalifikacje teamow Europejskich]

1. EnVyUs vs HR

HR ostatnio zmieniło dwoch graczy, wydaje mi sie ze nie sa oni tak bardzo przygotowani jak Envy

Moj bet: EnVyUs

2. F3 vs Gambit

Gambit wygrało ostatniego majora ale bez Zeusa czyli ich IGLa i trenera to juz nie ten sam team. Moja predykcja jest FlipSid3, lecz nie wiem czy obstawie ten mecz. Jak obstawie to edytuje temat 10/15min przed spotkaniem.

Moj bet: ---

3. NIP vs BIG

Tutaj wszystko zalezy od procentów. BIG lubi zaskakiwac co mozemy zauwazyc po ostatnim majorze i wydaje mi sie ze sa w stanie wygrac z kazdym. NIP z Rezem i drakenem. BIG tez mało trenowało po majorze a widac to po ich godzinacz w ciagu dwoch ostatnich tyg.

Moj bet: NIP

[Kwalifikacje teamow Amerykańskich]

4. C9 vs L4Org

C9 z trzema nowymi zawodnikami a L4Org to team o ktorym pierwszy raz słysze o.O Raczej nie bede obstawiał tego meczu i tez radze wszystkim skipowac ten mecz ewentualnie zaryzykowac na L4Org jak kurs bedzie 5.00+. Jak bede obstawiał to temat edytuje 10min przed spotkaniem. (Raczej obstawie jakiegos lowa na L4Org kurs 11.54 na arcanebet https://scr.hu/eq5LV0)

5. Renegades vs compLexity

Renegades nie przegrało zadnego meczu przeciwko compLexity wiec stawiałbym tutaj na Renegades. Edytuje 10/15min przed meczem

6. NRG vs Rise Nation

7. CLG vs Tempo Storm

Edytowane przez shell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. EnVyUs vs HR

HR ostatnio zmieniło dwoch graczy, wydaje mi sie ze nie sa oni tak bardzo przygotowani jak Envy

Moj bet: EnVyUs WYGRANA

Pierwsza mapa Cache EnVyUs wygrywa 16:12

Druga mapa Nuke EnVyUs wygrywa 16:3

2. F3 vs Gambit

Gambit wygrało ostatniego majora ale bez Zeusa czyli ich IGLa i trenera to juz nie ten sam team. Moja predykcja jest FlipSid3, lecz nie wiem czy obstawie ten mecz. Jak obstawie to edytuje temat 10/15min przed spotkaniem.

Moj bet: Gambit

Pierwsza mapa

Druga mapa

3. NIP vs BIG

Tutaj wszystko zalezy od procentów. BIG lubi zaskakiwac co mozemy zauwazyc po ostatnim majorze i wydaje mi sie ze sa w stanie wygrac z kazdym. NIP z Rezem i drakenem. BIG tez mało trenowało po majorze a widac to po ich godzinacz w ciagu dwoch ostatnich tyg.

Moj bet: NIP

Edytowane przez shell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. F3 vs Gambit

Moj bet: Gambit WYGRANA

Pierwsza mapa Overpass Gambit wygrywa 19:15 (Mapa wybrana przez FlipSid3)

Druga mapa Train FlipSid3 wygrywa 16:12 (Mapa wybrana przez Gambit)

Trzecia mapa Cache Gambit wygrywa 16:7

3. NIP vs BIG

Moj bet: NIP NIE OBSTAWIŁEM bo strona nie przeniosła godziny spotkania...

4. C9 vs L4Org

C9 z trzema nowymi zawodnikami a L4Org to team o ktorym pierwszy raz słysze  Raczej nie bede obstawiał tego meczu i tez radze wszystkim skipowac ten mecz ewentualnie zaryzykowac na L4Org jak kurs bedzie 5.00+. Jak bede obstawiał to temat edytuje 10min przed spotkaniem. (Raczej obstawie jakiegos lowa na L4Org kurs 11.54 na arcanebet https://scr.hu/eq5LV0)

Moj bet: L4Org

5. Renegades vs compLexity

Renegades nie przegrało zadnego meczu przeciwko compLexity wiec stawiałbym tutaj na Renegades. Edytuje 10/15min przed meczem

Moj bet: SKIP (słaby kurs na Renegades)

6. NRG vs Rise Nation

Ostatnie 5 meczy NRG wszystkie przegrane a Rise Nation to nastepny team o ktorym nic nie wiem. Jak bedzie fajny kurs to mozna zaryzykowac na Rise Nation narazie skip.

7. CLG vs Tempo Storm

Patrzac na zawodnikow wydaje mi sie ze CLG powinno to wygrac. Ja raczej skip

Moj bet: SKIP (słaby kurs na CLG)

Edytowane przez shell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3. NIP vs BIG

Moj bet: NIP NIE OBSTAWIŁEM bo strona nie przeniosła godziny spotkania... PRZEGRANA

Obstawiłem 1 mape dla NIP ktora przegrali, druga mape obstawiłem dla BIG i wygrali przez co wyszedłem na plus ale bet "Winner Match" nie siadł

Pierwsza mapa Train BIG wygrywa 19:17

Druga mapa Cache BIG wygrywa 16:12

4. C9 vs L4Org

Moj bet: L4Org PRZEGRANA

Pierwsza mapa Nuke L4Org wygrywa 16:9

Druga mapa Train C9 wygrywa 16:5

Trzecia mapa Cache C9 wygrywa 16:9

6. NRG vs Rise Nation

Moj bet: SKIP

Podsumowanie dnia

Wygranych meczy: 2

Przegranych meczy: 2

Zysk z wszystkich meczy: 10€

https://scr.hu/jeN6P3

Bez obstawiania meczu NIP vs BIG na mapy byłbym 2€ na plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z betę na mecz c9 vs l4org to wiadome było że Cloud9 wygra bo nie było innych szans. Przeciwnicy to tylko 2go ligowcy więc nie muszę tego kończyć. 

A z meczem nip vs BIG to zdziwiłem się sam ze BIG wygrało. Słabo nip grało w tym spotkaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W meczu C9 vs L4Org postawiłem euraska bo kurs był duzy.

Co do 

6. NRG vs Rise Nation

Stawiam jednak na RN jest fajny kurs na arcanebet bo ponad 2.70 a do meczu pozostało jeszcze ponad 2h

Moj bet: Rise Nation

Edytowane przez shell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, shell napisał:

W meczu C9 vs L4Org postawiłem euraska bo kurs był duzy.

Co do 

6. NRG vs Rise Nation

Stawiam jednak na RN jest fajny kurs na arcanebet bo ponad 2.70 a do meczu pozostało jeszcze ponad 2h

Moj bet: Rise Nation

Dobrze, lecz jeśli chodzi o ten drugi mecz nr vs rise Nation to radził bym Ci postawić na NRG troszkę większą sumę niż postawisz na RN. NRG już jest jakoś tam grywalna i myślę że nie będą mieli problemu z RN. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, TheKnifer napisał:

Dobrze, lecz jeśli chodzi o ten drugi mecz nr vs rise Nation to radził bym Ci postawić na NRG troszkę większą sumę niż postawisz na RN. NRG już jest jakoś tam grywalna i myślę że nie będą mieli problemu z RN. 

Nie obstawiam na kogos ponizej kursu 1.50 bo sie nie opłaca. Na arcanebet(tutaj gdzie obstawiam) NRG ma kurs 1.41 a RN 2.76, ostatnie 5 meczy NRG wszystkie przegrane. 

Zawodnicy NRG:

daps profil priv

fugly 50h w ciagu dwoch ostatnich tyg

brezhe 60h w ciagu dwoch ostatnich tyg

anj 85h w ciagu dwoch ostatnich tyg

i z tego co widze to gra z nimi "cerq" ktory dopiero co do nich dolaczyl 50h w ciagu dwoch ostatnich tyg

Zawodnicy RN:

vsa 60h w ciagu dwoch ostatnich tyg

moose 90h w ciagu dwoch ostatnich tyg

dazzle 80h w ciagu dwoch ostatnich tyg

jonji 90h w ciagu dwoch ostatnich tyg

ace 90h w ciagu dwoch ostatnich tyg

Jednym zdaniem... NRG ma nowego zawodnika, lepszy kurs na RN a kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, shell napisał:

Nie obstawiam na kogos ponizej kursu 1.50 bo sie nie opłaca. Na arcanebet(tutaj gdzie obstawiam) NRG ma kurs 1.41 a RN 2.76, ostatnie 5 meczy NRG wszystkie przegrane. 

Zawodnicy NRG:

daps profil priv

fugly 50h w ciagu dwoch ostatnich tyg

brezhe 60h w ciagu dwoch ostatnich tyg

anj 85h w ciagu dwoch ostatnich tyg

i z tego co widze to gra z nimi "cerq" ktory dopiero co do nich dolaczyl 50h w ciagu dwoch ostatnich tyg

Zawodnicy RN:

vsa 60h w ciagu dwoch ostatnich tyg

moose 90h w ciagu dwoch ostatnich tyg

dazzle 80h w ciagu dwoch ostatnich tyg

jonji 90h w ciagu dwoch ostatnich tyg

ace 90h w ciagu dwoch ostatnich tyg

Jednym zdaniem... NRG ma nowego zawodnika, lepszy kurs na RN a kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :D

No w sumie nie wiedziałem jaki jest kurs. Ale aż tak dużej ilości przegranych godzin nie mają więcej od nich to kwestia 20/30 h jednak pogarsza drużynę nr to iż jest nowy zawodnik więc zgodzę się z tobą maja szansę przegrać, lecz do tych 5 przegranych nrg to nie zawsze się sprawdza jak się na to patrzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6. NRG vs Rise Nation

Moj bet: Rise Nation WYGRANA

Pierwsza mapa Nuke RN wygrywa 16:13

Druga mapa Mirage NRG wygrywa 16:6

Trzecia mapa Inferno RN wygrywa 16:7

Wygranych meczy: 3

Przegranych meczy: 2

Zysk z wszystkich meczy: 14€

Temat mozna zamknać

Edytowane przez shell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.