Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż moi drodzy Przyjaciele i Przyjaciółki, przez parę dni obracałem się w sferze graczy DR, owi gracze myślą że serwer został puszczony samopasem i zapomniany, chcą też kilku zmian, czekam na wypowiedź graczy DR, jak i proszę o napisanie swoich propozycji!

Jednymi z propozycji które zostały złożone są:

- Zmianę ceny modeli (każdy model jest za 100 creditsów)

- Dodanie więcej przywilejów dla VIPA

- Pisanie naz żółto dla VIP'a

- Dodanie jakichś nowych rzeczy do !shop

- Dodanie ogarniętego admina

Jednym z największych problemów który występuje na serwerze, i na co gracze narzekają to lagi, lagi przez skiny (!ws, itp.). Moim zdaniem tą komendę powinni mieć tylko gracze z rangą VIP, aby ograniczyć lagi. (Wszystkie propozycje idą prosto od graczy!)

Dziękuję, Pozdrawiam!

Edytowane przez Gruuby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ! Żadnych duble jump ani grawitek dla vipa ! Moim zdaniem to popsuje grę normalnym graczom i jak dla mnie modele nie powinny mieć tylko vipy moja propozycja to VIP - 30 procent do ceny modeli a svip -50 a gracze by mieli w normalnej cenie bo gdy nowi gracze wbijają na serwer i pytają się jak mieć modele a ktoś im odpowiada że modele tylko dla vip'ow to zniechęcają się do gry na serwerze ja osobiście gram codziennie na serwerze i widzę co się tam dzieje jak dla mnie serwer potrzebuje dużo zmian :)

Edytowane przez WitaS
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gruuby napisał:

Otóż moi drodzy Przyjaciele i Przyjaciółki, przez parę dni obracałem się w sferze graczy DR, owi gracze myślą że serwer został puszczony samopasem i zapomniany, chcą też kilku zmian, czekam na wypowiedź graczy DR, jak i proszę o napisanie swoich propozycji!

Jednymi z propozycji które zostały złożone są:

- Zmianę ceny modeli (każdy model jest za 100 creditsów)

- Dodanie więcej przywilejów dla VIPA

- Pisanie naz żółto dla VIP'a

- Dodanie jakichś nowych rzeczy do !shop

- Dodanie ogarniętego admina

Jednym z największych problemów który występuje na serwerze, i na co gracze narzekają to lagi, lagi przez skiny (!ws, itp.). Moim zdaniem tą komendę powinni mieć tylko gracze z rangą VIP, aby ograniczyć lagi. (Wszystkie propozycje idą prosto od graczy!)

Dziękuję, Pozdrawiam!

Co do modeli to spoko witas wyjaśnił z tymi procentami dla VIPa i svipa jestem za tym aby wprowadzić. 

Z pisaniem na żółto to jest żenujący pomysł. Nie powinno być tego na żadnym z serwerów. Niech pozostanie jak jest. Jedyna osoba która może pisać i to na zielono to Administrator. 

Do !shop można dodać różnego typu nowe modele i dodatkowe różnorakie rzeczy aby było tego więcej. Tak na szybko nic nie wymyslę lecz inni mogą pisać propozycje. 

Z Administratorem nie będzie raczej problemu, ponieważ Witas raczej Administratora może dostać i ludzie którzy grają i spełniają warunki na Administratora również mogą zgłaszać podania. Nie jest to jakiś duży trud. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można też tak zrobic ze niektóre modele będą dostępne tylko dla VIP 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, WitaS napisał:

Można też tak zrobic ze niektóre modele będą dostępne tylko dla VIP 

Tylko wtedy musiałyby być warte troszkę większą cenę niż inne modele lecz nie za dużo. Moim zdaniem dobre. 

Ja bym dodał do VIPa również to iż VIP wchodził by na serwer to by pisało na chacie:

"Gracz (..............) dołączył na serwer" na inny kolor jakiś by to wyświetlało i można by było dodać muzyczke do tego, lecz wedle uznania już. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko spoko oprócz pisania na żóto i modeli tylko dla vipow

3 godziny temu, TheKnifer napisał:

Tylko wtedy musiałyby być warte troszkę większą cenę niż inne modele lecz nie za dużo. Moim zdaniem dobre. 

Ja bym dodał do VIPa również to iż VIP wchodził by na serwer to by pisało na chacie:

"Gracz (..............) dołączył na serwer" na inny kolor jakiś by to wyświetlało i można by było dodać muzyczke do tego, lecz wedle uznania już. 

Wszystko tylko nie muzyczka... byla na codzie cos takiego dla adminow i było to okropne (a vipow jest wiecej niz adminow) jak byloby to dla vipow to caly czas bylaby ta muzyczka...

Edytowane przez Mirai
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, WitaS napisał:

Nie ! Żadnych duble jump ani grawitek dla vipa ! Moim zdaniem to popsuje grę normalnym graczom i jak dla mnie modele nie powinny mieć tylko vipy moja propozycja to VIP - 30 procent do ceny modeli a svip -50 a gracze by mieli w normalnej cenie bo gdy nowi gracze wbijają na serwer i pytają się jak mieć modele a ktoś im odpowiada że modele tylko dla vip'ow to zniechęcają się do gry na serwerze ja osobiście gram codziennie na serwerze i widzę co się tam dzieje jak dla mnie serwer potrzebuje dużo zmian :)

Jeśli chodzi o double jump to juz dawno pisalem propozycje i by mialo to wygladac tak ze gracz z vipem ma iles % szans na dostanie go w rundzie a grawitke vip juz ma jakbys nie wiedzial pod komenda !grawitka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MrSpiXel napisał:

Jeśli chodzi o double jump to juz dawno pisalem propozycje i by mialo to wygladac tak ze gracz z vipem ma iles % szans na dostanie go w rundzie a grawitke vip juz ma jakbys nie wiedzial pod komenda !grawitka

Oo w takim razie nie wiedziałem dzięki za info ale duble Jumper przy. Najmniej  dla mnie utrudniał by grę 

Edytowane przez WitaS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestli chodzi o mapy to kazdy gracz moze wejsc na forum i napisac propozycje. Zawzse o tym mówilem jak bylem na dr. Wystarczy tylko powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Double jump jest najgorszym pomyslem na jaki mozna wpasc. Z reszta sie w miare zgadzam. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.