Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu:

Można posiadać tylko jeden medishot. Jeżeli ktoś nam dorzuci 2 medishota lub dostaniemy kolejnego po rundzie (w CT) to jest napisane, że posiadamy 1023 medishoty. Gdy go wyrzucimy bądź użyjemy, tracimy wszystkie.

2. Okoliczności i powtarzalność:

Błąd występuje za każdym razem.

3. Godzina:

Ostatnim razem błąd pojawił mi się godzinę temu.

4. Komunikaty i konsola:

Na medishocie jest napisane, że posiadamy ich aż 1023.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie nie bylo mnie w domu od piatku wczoraj wchodze na serwer i jak wyciagne medi to tam na dole jest ze mam ich 4 a na paski broni jest napisane ze mam ich 1023 a jak wyrzucilem i podnioslem to wtedy mialem juz tylko jednego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
prodigy    283

Medishooty się nie stackują jak kiedyś, jeśli przeżyjemy z rundy na runde jest nadal jeden. W prawym dolnym rogu nie ma ani napisanej ilości, ani nie ma znacznika.

#EDIT Sprawdzałem to na gangach nie oldzie, bo czekam na vipa z eventu i na oldzie nie mam jak sprawdzić.

Edytowane przez prodigy
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
prodigy    283

No właśnie tak średnio bym powiedział, nie dasz rady zrobić żeby się stackowały co runde? Kiedyś było tak: masz jednego medishota przeżyłeś runde i miałeś 2, teraz co runde jest jeden.

#Edit Na oldzie przed chwilą goha w pierwszej rundzie miał 1023, a później bez względu co się działo był 1 cały czas.

#Edit2 Po zmianie mapy było normalnie, teraz druga runda i znowu ma 1023.

Edytowane przez prodigy
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się go ma od początku rundy to pisze że posiadamy 1023 medishoty trzymając tylko jednego medishota. Lecz jak się go wyrzuci i podniesie to wyskakuje że ma się tylko jednego. A jak ktoś nam rzuci drugiego to on tak jakby znika i mamy cały czas tylko jednego. (Chyba jakiś ćpun nam kradnie bo na głodzie jest) :kappa:

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
prodigy    283

Więc tak, goha wszedł na nowo na serwer to miał 1023 medishotow.

Drugie zdjęcie przedstawia brak tych znaków od medishoota, było to gdy goha dał mi 1 medishoota.

3 zdjęcie przedstawia jakby ilość 4 medishootów, ale tak naprawdę ilość ich to jeden medishoot. Po wyrzuceniu dzieje się to co na drugim obrazku, a po użyciu znika medishoot.

8598a1243a5a0.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
prodigy    283

Nowe wieści, bug prawdopodobnie spowodowany jest przez CSa, bo Izak na swoim odcinku ma ten sam błąd.

260aa44932ad5.png

Screen mój, wiadomość podesłał liknam wiec chwała mu i mi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, prodigy napisał:

Nowe wieści, bug prawdopodobnie spowodowany jest przez CSa, bo Izak na swoim odcinku ma ten sam błąd.

260aa44932ad5.png

Screen mój, wiadomość podesłał liknam wiec chwała mu i mi!

Ten błąd występuje od pewnej aktualizacji, więc temat do zamknięcia raczej, bo  @Adi nie może nic z tym zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta