Skocz do zawartości

admin  

37 użytkowników zagłosowało

1. 1. Nadaję się na admina?

• Tak :D
      15
    • Nie :/
      17
    • Nie wiem :(
      5

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imię, Nick, Steam ID. Tomasz, Sigalla Here, STEAM_0:1:173549531

2.Wiek i coś o sobie. Mam 16lat, po wakacjach idę do liceum, interesuję się tenisem stołowym, oraz E-sportem

3.Jakim dysponujesz czasem? W wakacje od rana do wieczora, a w czasie nauki ok.4-5h.

4.Doświadczenie w administracji serwerem. Posiadałem administratora na 2 innych serwerach dd2.

5.Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście

6.Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Jasne, że tak :) 

7.Twoja ranga w CS:GO. Aktualnie posiadam MGE.

8.Ilość banów ze strony sourcebans. Calutkie 0 :)

9.Link: https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:173549531&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. Aktua0lnie 121

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali.  4

12. Dlaczego ty? Spędzam większość dnia na tym serwerze i często bywam świadkiem pewnych konfliktów, w których byłbym w stanie zaradzić oraz czasami są takie sytuacje, że wchodzi na serwer cheater, przez co większość graczy wychodzi i wtedy przydałby się administrator.

13. Znajomość języka angielskiego. Znam dobrze język angielski, bez problemu dogadam się, znam również podstawy języka niemieckiego :) 

14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. : https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=316267

I gitara :D Pozdro ;) 

Edytowane przez Sigalla Here

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK :) 

1 Mało adminów na dd2 

2 Doświadczenie w administracji 

3 ranga ;) 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj powody czemu jesteś na nie. Tak o sobie napisałeś. Jesteś żałosny.

Edytowane przez Sigalla Here

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Sigalla Here napisał:

Podaj powody czemu jesteś na nie. Tak o sobie napisałeś. Jesteś żałosny.

Przyjmij krytykę na klatę :P Nie popełniaj tego błędu! Nie odbijaj każdy post :).  Jest na nie -- jego zdanie i tyle. 

Edytowane przez · • ●Raven● • ·
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie piszesz pod wszystkimi podaniami co jeden dwa dni jestem na tak a na drugi dzień jestem na nie i tak na zmianę :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tylko zastanawia czemu piszesz że ktoś jest żałosny tylko dlatego że dał ci głos na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widze jesteś troche dziecinny bo twierdzisz, że jest żałosny bo nie dał ci głosu na tak. To co napisał WitaS to druga sprawa.

Jestem na nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak łatwo poszło :D nie zdałeś testu więc zdania nie zmieniam. Nie nadajesz się na admina i spamujesz na SB o oddanie głosu. Do tego jesteś rozwydrzony i zarozumiały. Nie szanujesz czyjegoś zdania i masz w nicku "here", co mówi o Tobie więcej niż Twoje podanie. Pozdro :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniam zdanie na nie. Myślałem, że coś się zmieni i będzie bardziej dojrzały ale zachowanie na serwerze dale pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.