Nadaje się na admina ?   

52 użytkowników zagłosowało

1. 1. Nadaje się na admina ?

• Tak!!!!!!!!!
      39
    • Nie !!!!!!!!!
      9
    • Nie wiem !!!!!
      4

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID :  Sebastian  ,  Kwachu  ,  STEAM_0:0:227090282 
2. Wiek i coś o sobie:    Mam 15 lat .Obecnie będę chodził do 3 klasy gimnazjum , po  gimnazjum planuje  iść  do liceum z profilem  policyjnym. W przyszłości  chciałbym zostać  policjantem kryminalnym. 
3. Jakim dysponujesz czasem?   Na chwile obecną   dysponuję czasem od 5h - 12h w weekendy ,  w dni robocze 4 h.
4. Doświadczenie w administracji serwerem:  Byłem adminem dosyć długo na pewnej serwerowni,ale upadła już.
5. Czy posiadasz mikrofon?   Tak.
6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?    Oczywiście.
7. Twoja ranga w CS:GO:    Obecnie  gold nova  4 .
8. Ilość banów ze strony sourcebans: 0.
9. Link do banów ze strony sourcebans: https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=Kwachu&Submit=Search
10. Ilość godzin przegranych w CS:GO:     Łącznie  na 3 kontach mam   1500 h.
11. Znajomość Sourcemoda w/g skali :      Mocne  4 ,ale jestem dobrej myśli i mogę się douczyć  tego.
12. Dlaczego ty?  Ponieważ na  serwerze nie ma  admina żadnego i wszyscy łamią przepisy. Bardzo mnie to denerwuje. A na serwerze jestem codziennie oraz staram się pilnować przepisów ale nic nie mogę zrobić ,gdyż mnie nie słuchają .Jestem odpowiedzialny i konsekwentny. Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. Jeżeli podjąłbym tą posadę, to wykonywałbym czynności administracyjne z bardzo dużym zaangażowaniem. Może  mam mało  godzin , ale  mogę to nadrobić . Zapomniałem o jednej rzeczy   DeathRun jest jak mój dom , grałem na różnych serwerach łącznie  5 lat .                                                                                       
13. Znajomość języka angielskiego: Potrafię się dogadać.                                                                                                                                                                                                                                                                           14. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie: https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=497162                                                                               

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, K4TE napisał:

Nie nadaje się wogóle go nie ma na serwerze Pozdrawiam WItasa

2 minuty temu, Hev 王 napisał:

na nie wiem nie ma go prawie na serwie 

No z tym serwerem to racja ,  ale postaram się , ostatnie 2 dnie już lepsza aktywność ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bassew    3

Jestem na nie wiem ponieważ masz mało godzin przegranych na serwerowni. Gdy zdobędziesz więcej godzin dam na tak.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na nie no sory ale masz za małe możliwośći bo jak nie masz admina a nikt cie nie slucha to jak bedziesz miał admina to myslisz ze będą cie szanowac naprzykłąd verox janusz tooster i 4live mają admina i każdy ich ma gdzieś dlatego tak słabo bym powiedział z tym admienm ale ja nie mam prawa głosu niech jakiś admin sie na to wypowie no sory jestem na "nie"

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gruuby    65

@Kwachu cs-placzabaw.pl, no niestety na nie.

Jesteś rzadko na serwerze o czym świadczą Twoje godziny, staram się być tam często i Ciebie nie widzę tylko @WitaS, nie wiem może tego nie widzę, ale nie upominasz nikogo jak złamie regulamin, nadużywa mikra czy cokolwiek innego ( jeśli jesteś na serwerze ), jesteś przeciętnym graczem, tak wynika z opinii graczy DR. Mimo że Cię lubię i przyjemnie się z Tobą rozmawia, aktualnie jestem na NIE. Jeśli nabijesz godziny, zmienię zdanie ( może ).

Dziękuję, pozdrawiam! :)

Edytowane przez Gruuby

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BOT Janusz    130
Dnia 3.09.2017 o 16:03, Mario 2K17 cs-placzabaw.pl napisał:

verox janusz tooster i 4live mają admina i każdy ich ma gdzieś dlatego tak słabo bym powiedział z tym admienm 

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz :v Poprostu trzymam z graczami dobry kontakt i nie banuje za byle gówno tylko sie z tego śmieje. Gracze nie mają mnie gdzieś, tylko wiedzą na co sobie mogą pozwolić.

Co do podania jestem na nie wiem, nabij godzinki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Deinos 8D    5

Skoro cię nie słuchają, a piszesz, że podejmiesz jakieś kroki, aby to zmienić to w jaki sposób? Banowanie każdego kto łamie zasady nie za dużo daje, uwierz :) 

Fakt, że nadużywanie mikrofonu jest karane to póki nie ma admina postaraj wyrobić jakiś szacunek do swojej osoby. Lecz nie zapominaj o granicach, nie wszystko musi być od razu karane ;) <--- taka mała rada xD 

Janusz bodajże ( chce mi się sprawdzać ;d ) pisał wyżej, że admini są na serwerze tylko ludzie ich nie słuchają dlatego rada wyżej jest idealna ;) 

A po za tym to nabij godzinki.

Zaryzykuję i dam na tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.