Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Bobik STEAM_0:0:138065822

2. Data i godzina otrzymania bana: 08-12-18 19:20

3. Serwer: Jb Gangi

4. Długość Bana: 12 mo (Rok)

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): Ban na serwer 

5. Powód bana: Wyzywanie serwerowni, administracji + mass fk

6. Admin banujący: Rooster

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): <22:51:42> "bobik": Chciałbym przeprosić Adiego jak i graczy którzy byli na serwerze w tym momencie jak łamałem regulamin i ogólnie chciałbym przeprosić wszystkich 

8. Opis sytuacji: <22:45:42> "bobik":Złamałem regulamin 

9. Link do bana na stronie https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=bobik&Submit=Search

10. Dowód*: ========

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to skrócić maks do 6 miesięcy. Wyzywałeś serwerownie plus robiłeś mass fk, więc tak średnio żebyś dostał UB. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może być UB pod jednym warunkiem , masz perm silenca z którego UB nie będzie. Jak wolisz. Dodatkowo wtedy  jeden wybryk i wpierdziele ci do tego, dodatkowego bana na reszte kary. Twój wybór.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na wielkie nie, nawet miesiąc nie minął i już piszesz prośbę  o ub, a nie było to twoje pierwsze przewinienie. Jak dla mnie najwcześniej za jakieś 2 miesiące można by skrócić bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem ZA UB!!! Niezapominajmy ze Dzieki B O B I K O W I, 3 graczy grających na P O U F N E    I N F O R M A C J E zostali zbanowani.. stara sue i trzeba mu dac Szanse...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ba zostanie skrócony do 11 miesięcy. Niestety nie ma takiej opcji w sourcebansach :( Napisz prośbę o UB jak zostanie Ci już ostatni miesiąc, wtedy odbanujemy :)

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odwołanie zostało zaakceptowana. Kara została skrócona lub całkowicie zniesiona. 

Zapoznaj się z regulaminem, aby uniknąć dalszych kar!

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.