Raklos[PL]

Pochwała dla @wilczur9877

Rekomendowane odpowiedzi

Raklos[PL]    7

Witajcie,

Bardzo mocno pochwalam użytkownika @wilczur9877 za wszelaką pomoc której mi udzielił dzisiaj na ts'sie.

Pytałem go na czym polega gra na serverze [PL] cs-PlacZabaw.pl [NOWY SEZON][JailBreak|GANGI]

A on bardzo chętnie odpowiedział mi wszystko i bardzo szczegółowo na czym polega cała zabawa na tym serwerze.

W dodatku wysłał mi link do filmu który według mnie bardzo dobrze przedstawia wszystkie zasady panujące na serwerze.

Pokazał mi również to forum, które od razu bardzo mi się spodobało.

Od jakiegoś czasu szukałem jakiegoś forum i to wydaje mi się na chwilę obecną odpowiednim miejscem gdzie mógłbym spędzać swój wolny czas.

No ale zobaczymy co z tego będzie, w końcu jestem tutaj od paru godzin.

Bardzo dziękuję @wilczur9877

Pozdrawiam,

Łosiu

• Lubię to! 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wiesiek    88

@wilczur9877 ma czasem mało dystansu do siebie ale i tak jest najlepszym adminem na jb, czasem może go poniesie i wpierdoli za długiego bana ale to nie jest chyba coś złego ? (co za różnica 10 a 100 rundek ctbana ?)

Powodzenia Franek mam nadzieję że dalej będziesz adminował na jb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUPER TIMOR    574

Heja! To przy okazji sprawdź nasz kolejny filmik, który pokazuje jak NIE prowadzić jako warden na tym serwerze :D

Pozdro!

Wilczek, a co do Ciebie to nie miałem nigdy żadnych wątpliwości, jesteś szczery i normalny, to najważniejsze :)

moja morda!

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wilczur9877    81

Szczerze nie spodziewałem się :D Dzięki za pierwszą napisaną na mnie pochwałę ^^

Spoiler

W końcu trochę odmiany od skarg na mnie :kappa:

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta