Skocz do zawartości
SUPER TIMOR

KONKURS DLA GRACZY SURF+KLASY!

Rekomendowane odpowiedzi

Czoooooooooooołem załoga!

Jest sobie licytacja na forum o kanał premium na naszym TS  --> KLIKNIJ TU

Noo.. i tak się składa, że wasz PRAWIE *@KAPIŚ najlepszy admin idzie w kierunku wygranej, więc i kanał premium i specjalny dodatek za kapsle będzie mój.

2000 kapsli nie pójdzie na "marne", więc zapraszam Was na PIERWSZY WEWNĘTRZNO-SURFO-KLASOWY event freestyle'owy!

Nie będziemy się (chyba) cisnąć, ma być dobra zabawa i dużo fajnych rymów, najlepszej osobie zasponsoruję S-VIP'a (jeśli dobra wypłata będzie) na miesiąc oczywiście i będzie można sobie tę chujową klasę którą skleiłem tj. Władca Elementów (nie wiem czemu scouta mu dałem może Adi nie zauważy jak mu zmienię na AK czy coś po nowym roku).

Po wygranej z resztą uczestników przyjdzie pora na mnie (jak przegrasz to wstyd) i jazda z S-VIP'em, a kto bogatemu zabroni! ha!

Zgłaszajcie się chętni, i tak to oleję pewnie i w dzień konkursu kto będzie to będzie, pytania też tutaj!

yaaaman!

konkurs w połowie wypłaty jakoś w weekend koło 20stego. więcej info bliżej 10tego. ^^

Edytowane przez SUPER TIMOR
zapomniałem coś o dacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ty będziesz brał udział to nikt nie ma szans xD

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więcej info jak obiecałem. Krótko i na temat.

Słaba wypa, zobaczymy jak w nast. miesiącu =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.