Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  XD  STEAM_1:0:178904597

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: 

[ELDO]Dajmax: STEAM_0:1:122698175

[ELDO]King STEAM_0:0:111921465

3. Data i godzina zdarzenia: Dzisiejszego pięknego dnia po południu dokładnie 01/10/2017, 16:30:03

4. Mapa: jb_dust2_v50

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

-Zakaz kłamania w FK

-Zakaz wpisywanie bezpodstawnego FK

-Zakaz faworyzowania 

6. Opis sytuacji: No chłopy się faworyzują bo z jednego gangu to trzeba pewex każdy wpisany fk to oczywiście fk. No King chciał uciekną ale Dajmax go zabił i nagle pff wpisał mu fk "tam był marker" no nw ja tam dobrego wzroku nie mam ale ja tam nic nie widziałem nw jak ktoś inny 

7. Proponowana kara:  Dajmax 350 rund ct [nie wolno faworyzowac]  a King nwm 1 tydzien muta/gaga/bana

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, €nd®¥ou napisał:

No przyznaje się do bezpodstawnego fk

Powiem tak WKUR>>A mnie jak widzę wasza trójce "Dajmax,King,Zakazany" bo jeden z was {Dajmax King ] idzie do ct i daje szybkie paluszki no i wiadomo kto wygrywa żałosne jest takie coś i tyle w temacie chce powiedzieć a wiadomo czm wygrywa bo info na ts leci jak samolot. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Równie żałosne jest to że jak jest pozdro600 na serwerze w 1 sekundzie rundy Tt respi i pozdro600 mówi pozdro600 ginie, do końca rundy. 

P.S jak wasza "święta" trójca jest na serwerze nie trudno jest zgadać kto wygra szybkie paluszki :)

Psujecie grę innym tak smao jak Wojtas i inne takie osoby..... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, 4LiveTVツ napisał:

Równie żałosne jest to że jak jest pozdro600 na serwerze w 1 sekundzie rundy Tt respi i pozdro600 mówi pozdro600 ginie, do końca rundy. 

P.S jak wasza "święta" trójca jest na serwerze nie trudno jest zgadać kto wygra szybkie paluszki :)

Psujecie grę innym tak smao jak Wojtas i inne takie osoby..... 

Mamy powody co do pozdro, a co do jakiejś trójcy to tylko zostawię cytat: "

Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, €nd®¥ou napisał:

Mamy powody co do pozdro, a co do jakiejś trójcy to tylko zostawię cytat: "

Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą."

Na jednego z waszej trójcy mam dowody ale nie będę ich wrzucał Rooster wie dlaczego .Chyba ze będzie dalej grał na info z wami to je wrzucę. 

Pozdrawiam buziaczki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiele takich akcji mieliście , więc jak wy jesteście chamscy dla innych przez gre na info to ja będę chamski dla was . Może opierdziel od wyższej administracji dostanie ale was coś te bany nauczą.

[ELDO]Dajmax: 3 tygodnie bana

[ELDO]King 2 tygodnie bana 

//bany dodane do zamknięcia

Edytowane przez Mr Rooster

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona.

Temat został zamknięty przez moderatora, 

jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.