Skocz do zawartości
Siara

Nowy sezon AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tego ponieważ jest przesadnie dużo graczy z serwerową rangą GE po takim czasie to się nie stało trudną rzeczą aby to wbić bo można grać przez długi czas i być boostowany przez innych lepszych graczy (bo jak wiemy podobno rangę osiąga się za wygrane rundy a przez jakiś czas można dzięki temu osiągnąć najwyższe rangi) . Wg mn GE powinno być przykładem dobrego gracza ,  który jest przykładem dla gorszego gracza . Oglądając taką osobę gorszy gracz powinien się uczyć od tego lepszego. A poza tym przy normalnym funkcjonowaniu człowieka(szkoła lub praca) nie da się dogonić Ripa lub innych graczy 20k + (mówię o ludziach , którzy zaczynają przygodę z serwerem) . Poza tym przydałoby się odświeżyć serwer.

Siara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ja mogę powiedzieć to że powinieneś:

TRENOWAĆ

NAPIERDALAĆ

WYGRYWAĆ

I NIE PIEROLIĆ GŁUPOT

A DOPIERO WTEDY OSIĄGNIESZ SUKCES !!!

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, LiSeKK napisał:

Co ja mogę powiedzieć to że powinieneś:

TRENOWAĆ

NAPIERDALAĆ

WYGRYWAĆ

I NIE PIEROLIĆ GŁUPOT

A DOPIERO WTEDY OSIĄGNIESZ SUKCES !!!

Jestem 14 w topce i mam globala 13500 pkt więc to nie chodzi o mn link :

https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=players&game=csgo-awp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak bo faktycznie gdy masz globala i bezpieszne miejsce w topce gra staje się wręcz nudna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt tak do końca nie wie za co się zdobywa punkty do rankingu :P ni nie wie też ile ma punktów (jeśli chodzi o ranking płacowy z którego się ustala rangi) jedyne co musisz robić to grać :) widzisz RIP ma więcej czasu od ciebie a co za tym idzie lepszy wynik. Nie powinno ludziom odbierać tego na co tak długo pracowali :)

1 minutę temu, TorSeV napisał:

Jestem jak najbardziej na tak bo faktycznie gdy masz globala i bezpieszne miejsce w topce gra staje się wręcz nudna

Choć może rzeczywiście trzeba iść droga gangów i wprowadzić cykliczne resety. Opini jest (i zapewne będzie więcej) dużo i pomysłów jak i kiedy to zrobić też jest dużo. Trzeba się nad tym trochę zastanowić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, taki reset bym też zrobił na arenach :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, 4LiveTVツ napisał:

Nikt tak do końca nie wie za co się zdobywa punkty do rankingu :P ni nie wie też ile ma punktów (jeśli chodzi o ranking płacowy z którego się ustala rangi) jedyne co musisz robić to grać :) widzisz RIP ma więcej czasu od ciebie a co za tym idzie lepszy wynik. Nie powinno ludziom odbierać tego na co tak długo pracowali :)

Choć może rzeczywiście trzeba iść droga gangów i wprowadzić cykliczne resety. Opini jest (i zapewne będzie więcej) dużo i pomysłów jak i kiedy to zrobić też jest dużo. Trzeba się nad tym trochę zastanowić :)

halo 4live rozmawiałem z którymś z adminów i mówił o tym ale nie wiem czy mogę powiedzieć jego nick(że za win rundy)

Edytowane przez Siara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie wie dokładnie jak działa system ranku oprócz adiego. Ja osobiście jestem za resetem. zachęci to graczy do powrotu na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas roku szkolnego 2016/2017 wbiłem 7k punktów po przez prawie codzienne granie przez godzinę czasami po dwie w okresie dwóch miesięcy. Wystarczy tylko umieć strzelać zamiast płakać że nie da się wbić topki. Jestem przeciw 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Haq napisał:

Podczas roku szkolnego 2016/2017 wbiłem 7k punktów po przez prawie codzienne granie przez godzinę czasami po dwie w okresie dwóch miesięcy. Wystarczy tylko umieć strzelać zamiast płakać że nie da się wbić topki. Jestem przeciw 

haq ja tak samo kiedyś zrobiłem tyle że chodzi o to , że to powinno być czasem resetowane m8 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak! Znowu zmotywowałoby to graczy to wbijania rangi i punktow :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, 4LiveTVツ napisał:

Choć może rzeczywiście trzeba iść droga gangów i wprowadzić cykliczne resety.

Mysle ze to bardzo dobry pomysł. Od siebie dodam ze moznaby wprowadzic tabele ,,x,, sezonu only awp gdzie np. top6 dostawałoby drobną nagrode w postaci kapsli. Napewno byłoby to motywujące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za!

I przy okazji przywrocil bym stary system rozdawania punktow.

Ten w ktorym gracze z topki tracili po ok. 20 pkt za deda.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Domixek napisał:

Jestem za!

Przecież ten system to najgorsze co może byc. Z obecnym systemem mozna praktycznie wbic tyle punktow ile damy rady a w starym zdobycie 2k to był juz praktycznie koniec :S

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to mi sie bardziej podobalo.

Wtedy jak  dobrze grales byles topce, teraz wystarczy nerdzic na serwie...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Domixek napisał:

I to mi sie bardziej podobalo.

Wtedy jak  dobrze grales byles topce, teraz wystarczy nerdzic na serwie...

I wystarczyło miec gorszy dzień zginąć 10 razy i nie było topki o.O

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli byles wystarczajaco dobry to na drugi dzień juz w niej byles :P

Bo nie sztuką jest wbic sie do topki, sztuka jest sie w niej utrzymac.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu sie z tobą nie zgodze domix. Myslisz ze tym systemie się będzie trudno w topce utrzymac ? Wystarczy dobic te 2500 pkt i masz zapewnione miejsce bo garstka osob będzie wstanie wbic taką sume. A poco dalej grac i narażac się na utratę punktow  ? Potem zostają takie martwe konta w topce.

Edytowane przez Heywood

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moge sie zalozyc ze roznice nie beda takie ogromne, poza tym ludzie beda starali sie przebic te martwe konta a ci beda wracali by odzyskac dawne pozycje.

Lepsza roznica 100 pkt niz 10 000 pkt.

Edytowane przez Domixek
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Domixek napisał:

Jestem za!

to by napewno było dobre , ponieważ jeśli byłeś naprawdę dobry to nie był to problem

Edytowane przez Siara
nieczytelność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Heywood napisał:

Jestem jak najbardziej na tak! Znowu zmotywowałoby to graczy to wbijania rangi i punktow :) 

No napewno też by dużo osób powróciło

1 godzinę temu, Heywood napisał:

Tu sie z tobą nie zgodze domix. Myslisz ze tym systemie się będzie trudno w topce utrzymac ? Wystarczy dobic te 2500 pkt i masz zapewnione miejsce bo garstka osob będzie wstanie wbic taką sume. A poco dalej grac i narażac się na utratę punktow  ? Potem zostają takie martwe konta w topce.

e tam tak nie będzie , ponieważ wiedzą ludzie  , że to zamało aby mieć pewne miejsce heywood ja jestem na tak co mówi @Domix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kij się kłócicie z domixem? Może to było dawno i może mam słabą pamięć, ale w tamtych czasach w topce was nie było. Rusek był jedynym który tak zrobił, ale co za problem dodać punkty ujemne za brak gry przez kilka dni z rzędu, gdy jest się w topce?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Merxy. napisał:

Na kij się kłócicie z domixem? Może to było dawno i może mam słabą pamięć, ale w tamtych czasach w topce was nie było. Rusek był jedynym który tak zrobił, ale co za problem dodać punkty ujemne za brak gry przez kilka dni z rzędu, gdy jest się w topce?

to było dobre wg mn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobije 100k punktów to se róbcie reset nie grałem tyle żeby po zrobieniu se przewagi był robiony reset:/

Edytowane przez R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, R.I.P napisał:

Jak dobije 100k punktów to se róbcie reset nie grałem tyle żeby po zrobieniu se przewagi był robiony reset:/

No to sobie trooooche poczekamy na ten reset :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.