HappyPlayGames

Każda świeczka musi kiedyś zgasnąć

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielka nadzieje ze kiedys 

wrocisz 😘😘😘😘😘😪😥💜💙💛💚💚💛💜💙💚💙💜 😟

I mysle ze zapali sie nowe wieksza

Nie zapomnij o nas

//Zapomnieć o Was to jak zapomnieć minionych dwóch lat swojego życia, a tak się nie da (no chyba, że miałeś wypadek i dostałeś amnezji, ale to już takie podważanie zdania ._.). ~Happy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tego nagrania już dawno nie mam, usunąłem od razu jak nagrałem :D

Trzymaj się kumplu, do zobaczenia :)

edit/ i zdrowiej!

Edytowane przez swoozhie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale mnie stary mogłeś oznaczyć ;p Przecież byliśmy starymi przyjaciółmi :D O ile w ogóle jeszcze pamiętasz wygłupianie się na Oldzie... Szkoda że odszedłeś, będę pamiętać o Tobie. Szczerze to życzę aby Twoje problemy szybko się rozwiązały, widzisz że każdy tutaj Ciebie potrzebuję :P Trzymaj się, pamiętaj nas ! 

~Kujot 2k17

Edytowane przez Talyiah
Tylko ja uroniłem łzę ? :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:( Wow naprawdę smutno się robi kiedy widzę jak odchodzą osoby naprawdę spoko z którymi spędzać czas do była przyjemność i zaszczyt a nie tylko bo jest na serwerze. Dziękuję ci za każdą przyjemność którą we mnie wpoiłeś młody doktorowy świrze :D  Powodzenia w życiu zgredzie <3 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż trochę późno to pisze :/ ale nie miałem czasu na serwer:/ i nie wiedziałem, że masz zamiar odejść :/ mimo wszystko napisz te testy jak najlepiej (wiem co czujesz ja też muszę je pisać w tym roku :( ) i wracaj na serwer :P pozdo ASsaz ^.^ DOGE moze pamietasz. Nie sądziłem że minęły już 2 lata :o. Jeszcze raz elo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta