Skocz do zawartości
4LiveTVツ

CodMod - temat zbiorczy (buffy, nerfy, propozycje itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr Rooster 25% początkowo i dodatkowo 0,25% za każdy punkt int. 

Tak jest przynajmniej zakodowane w pliku sp, który robiłem i znajduje się cały czas na serwerze. @4LiveTVツ jeśli coś zmieniasz w kodach źródłowych, to uploaduj to na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Adi napisał:

@Mr Rooster 25% początkowo i dodatkowo 0,25% za każdy punkt int. 

Tak jest przynajmniej zakodowane w pliku sp, który robiłem i znajduje się cały czas na serwerze. @4LiveTVツ jeśli coś zmieniasz w kodach źródłowych, to uploaduj to na serwer.

To teraz na 20% początkowo i 0.25 int

Jutro wrzucę wszystkie spki na serwer :P mam wszystkie na kompie. 

Ale nadal się respi jak jakiś szaleniec XD

To znaczy narazie ma takie szansę jak @adi mówił ale od nowej edycji (wtorek) będą mniejsze. 

Edytowane przez 4LiveTVツ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ferN-gamdom.com napisał:

Gracze proponują aby nieco poprawić snajpera a dokładniej jego damage.

Nieco poprawić damage czyli? 

120% + int nie wystarcza? :P

Edytowane przez 4LiveTVツ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, 4LiveTVツ napisał:

Nieco poprawić damage czyli? 

120% + int nie wystarcza? :P

Ty mi napraw Kustronia a bo obecnie to jest totalny shit i przy max int ta klasa nic nie odbija , nie dobra odbija dokładnie 4 damage na każde 100 HP czyli praktycznie nic , jak nie da się nic z tym zrobić to wypierdol tą klasę niech nie zajmuje slota , jak zwiększysz do grywalnej postaci to może zostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mr Rooster napisał:

Ty mi napraw Kustronia a bo obecnie to jest totalny shit i przy max int ta klasa nic nie odbija , nie dobra odbija dokładnie 4 damage na każde 100 HP czyli praktycznie nic , jak nie da się nic z tym zrobić to wypierdol tą klasę niech nie zajmuje slota , jak zwiększysz do grywalnej postaci to może zostać.

Na testach było to omówione :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nerf

Klasa

Shadow Eyes

Opis: Klasa ta moim zdaniem jest lepsza od 3/4 klas dla vipów. Znerfcie ją, ponieważ 1/10 + niewidzialność + granat WH to zdecydowanie za dużo. Np taki farciarz ma tylko 1/10 i nic więcej. Jest to najlepsza klasa darmowa ale jest jak dla mnie zbyt OP.

Zwłaszcza że to 1/10 siada co 5 strzalów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z cichym. Trzeba będzie tą klase lekko znerfic, bo jeżeli przenieślibyśny ją do klas dla vip gracze bez vipa nie mieliby czym grać. :ph34r:

Proponuję zmniejszyć szanse na natychmiastowe zabicie:

Posiada 1/10 na natychmiastowe zabicie - Posiada 1/16 na natychmiastowe zabicie

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lajkujcie jego post, jeżeli się z tym zgadzacie. Jeśli nie, dajcie adekwatną reakcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałbym jeszcze zwiększyć mu troche widzialnosc bo go nie widac woogle na niektorych mapach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.