Czy nadaje się na administratora serwera SURF+KLASY?  

28 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy nadaje się na administratora?

Rekomendowane odpowiedzi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Mutacja.

2. Obowiązkowa znajomość i przestrzeganie regulaminu.

3. Aktywność na serwerze.

4. Posiadanie mikrofonu.

5. Posiadanie VIPa lub opłacenie składki administratorskiej (5 zł przelew / 6,25 zł PSC / 12,3 zł SMS  / 1,75 € skiny).

6. Dobra opinia wśród graczy na serwerze, bezkonfliktowy charakter.

7. Ogarnianie i udzielanie się na forum (więcej przeglądam forum niż się udzielam staram się wypowiedzieć pod postem o tematyce o której trochę wiem)

8. Połączenie konta steam z kontem forum oraz ustawienie aby pokazywał się czas gry na naszych serwerach

9.  Ogarnianie surfowania.

10. Umiejętność wytłumaczenia nowemu graczowi jak się surfuje i o co chodzi w trybie, oraz jakie są komendy itp.

11. Ogarnianie rzeczy dostępnych w !shop i !store

12. Posiadanie @Adi w znajomych na steam (dodaj zaraz po tym jak złożysz podanie)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.  Nick, Steam ID. Mój obecny nick to :Why you are MI3LNIK lecz każdy mnie zna pod nickiem MI3ELNIK  Moje ID:STEAM_0:0:98918825.

2. Wiek i coś o sobie. Mam na imię Kacper i mam 14 lat. Mieszkam w Bełchatowie. Chodzę do klasy siatkarskiej i od jakiegoś miesiąca zacząłem ćwiczyć KICK-BOXING.

3. Jakim dysponujesz czasem? Dysponuje czasem od 3 do 5h dziennie

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Z administrowaniem w CS:GO nie miałem jeszcze do czynienia ,lecz w innych grach (min. Miinecraft) jak najbardziej.

5. Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Jasne

7. Twoja ranga w CS:GO. Gold Nova 1

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*  2 Mute i 3 Gagi

9. Link do banów ze strony sourcebans.*https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=commslist&advSearch=MI3ELNIK&advType=name

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 1400h na tym koncie

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - Nie mam zbyt wielkiej znajomości z sourcemodem ponieważ tak jak mówiłem nie byłem nigdy adminisratorem CS:GO

12. Dlaczego ty? Spędzam większość wolnego czasu na tym serwerze i często jest sytuacja że nie ma żadnego admina a akurat jakiś "troll" wchodzi na serwer i psuje wszystkim rozgrywkę (wiem żę jest funkcja votemute/votekick/voteban ale jak ktoś ma vipa to nie ma jak go z zmutować/kicknąć). Jeśli sytuacja tego wymaga staram się pomagać nowym  graczom.

13. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie. https://cs-placzabaw.pl/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=425529

14. Znajomość j. angielskiego w skali od 1 do 10. 3/10 Język Angielski to jedyna moja słabość ale dogadać jakoś bym się dogadał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na TAK

+aktywność

+ogarnianie surfa

+miły głoś

Myślę, że to będzie strzał w dziesiątkę z tym adminem

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, Sp0ng napisał:

Podpunkt 12: Pisz skargi

Według mnie nie na dajesz sie na admina 

Na nie wiem

Zanim zaakceptuje ktoś skargę to ta osoba może komuś juz popsuć rozgrywkę na tyle że przestaną tu grać . A co do tego ze nie nadaje się fakt czasem jestem toksyczny wobec niektórych osób ale zazwyczaj staram się być miły i pomagać (jeżeli o to chodzi ;)

Edytowane przez Mi3ElNiK cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jestem na nie bardzo. Po tym co kiedyś robiłeś na oldzie (prowadziles nie znajac regulaminu, robiles FK. Kiedy chcialem ci wytlumaczyc, ze robisz FK to mnie zwyzywałeś). Nie wiem może się poprawiłeś, aczkolwiek chyba nie tylko ja mam o tobie takie zdanie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, TorSeV napisał:

Jestem na tak, ale czy potrzeba dziewiątego admina na surf+klasy ?

Wiesz jest 8 adminów ale czasem i tak ich brakuje. 

Edytowane przez Mi3ElNiK cs-placzabaw.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamietam go jak jeszcze grałem na serwerze wydawał sie byc spokojny i nie prowokował czasami rowniez sie odezwał, raczej zapamietałem go z tej dobrej strony tylko minusem jest u ciebie wiek dobrze wiesz ze "walcze" z ludzmi ktorzy nie maja mutacji i uzywaja mikrofonu czy tez własnie z takimi nłodymi administratorami jednak tutaj na serwerze surf 60% to dzieci wiec moze sie z nimi bedziesz dobrze dogadywał(wiem taki smieszek ze mnie) hehe, dałbym mu szanse.

PS

Czekam az admin the knifer nie przyczepi sie do twojego wieku hehehehehehehehehehehehe (pewne osoby zrozumieja)

Edytowane przez shell
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak, grałem z tobą dość długo i wiem, że się nadajesz. Tylko masz dalej utrzymywać godzinki na serwerze.

3 godziny temu, shell napisał:

Czekam az admin the knifer nie przyczepi sie do twojego wieku hehehehehehehehehehehehe (pewne osoby zrozumieja)

XD

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.