Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_oxd0auUGe01v8gzpeo1_500.jpg

Mialem w schowku link i forum mi od razu wyswietliko zdjecie

Edytowane przez Mirai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaj mnie wtedy, gdy zapada mrok, gdy zapada mrok
Gdy normalni ludzie śpią jeszcze godzinę
Przekładając właśnie się na prawy bok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

01000011 01101000 01110101 01101010 00100000 01100011 01101001 00100000 01101110 01100001 00100000 01100001 01100110 01101010 01101111 01101110 01101001 01101011 01100001 00100000 00111011 00101001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie skopiowałem tego celowo aby pokazać wam, że (prodigy tego nie zauważy) ta gra nie ma w ogóle sensu i można pisać co się chce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

cs-placzabaw.pl

Dodaj

7

4LiveTVツ

Dema

Sklep VIP 24/7

SourceBans

Statystyki

Administracja

Kluby

Czatbox

Nieprzeczytana zawartość

Oznacz jako przeczytane

Strona główna

Aktywność

Nieprzeczytana zawartość

Nieprzeczytana zawartość

RSS

Wyświetlanie całej zawartości: Nieprzeczytane i dodana w ciągu ostatnich 365 dni.

Pokazuj mi

Tylko zawartość; Dowolne tagi

Typ zawartości

Cała zawartość

Status przeczytania

Nieprzeczytane

Autorstwo zawartości

Wszystko

Status obserwowania

Wszystko

Okres czasu

365 ostatnich dni

Typ sortowania

Nowsze najpierw

Ostatniej godziny

Nutki do rsów

n3lly odpowiedział MiSzCzU ⇒ temat w Off-Topic

LIL PUMP - BOSS eks eks ten ta cion - Look At Me Migos - Bad and Boujee Kendrick Lamar - HUMBLE. Em - River DJ FILL IN - Beautiful smile L.O.O.P & Vinne - B.O.S.S. Dwin - LaLaLaLaLa Eazy-E - Gangsta Gangsta Bede dodawal

14 minut temu

1 odpowiedź

Witam i o zdrówko pytam

GramBezMonitora odpowiedział blsvn ⇒ temat w Przywitaj się!

Siemka

19 minut temu

5 odpowiedzi

Dzisiaj

Odwołanie od MUTE

SUPER TIMOR odpowiedział parad0x ⇒ temat w Zamknięte

Proszę o skrócenie mute do 3 dni @Killua @parad0x jeśli jakiś admin pozwoli Ci puszczać bindy, to napisz mi jego nick na PW Od dzisiaj bezwzględny zakaz puszczania bindów. Czy admin pozwala, czy nie. Przy 20+/26 na serwerze bindy w dodatku z krzykiem dzieci = karuzela na LSD.

1 godzinę temu

10 odpowiedzi

5

odwołanie

zaakceptowane  Odpracowanie warna

SUPER TIMOR odpowiedział MiSzCzU ⇒ temat w Zamknięte

Odwołanie zostało zaakceptowana. Kara została skrócona lub całkowicie zniesiona. Zapoznaj się z regulaminem, aby uniknąć dalszych kar! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

1 godzinę temu

3 odpowiedzi

odwołanie

awp  Skarga Szefoo

GK. odpowiedział MiSzCzU ⇒ temat w Skargi

Dodane, można zamknąć.

2 godziny temu

6 odpowiedzi

skarga

CTRL+V

Jerremy odpowiedział Krzychu cs-placzabaw.pl ⇒ temat w Forumowe gry i zabawy

https://giphy.com/gifs/voldemort-reatction-fhSJuJQEJfFLy

7 godzin temu

22 odpowiedzi

Zmiany!!

Karolek odpowiedział ozzi338 | cs-placzabaw.pl ⇒ temat w BaseBuilder Dyskusje ogólne

Rozbudowana odpowiedz i to mi się podoba! Krótko i na temat. Na poważnie, w sumie jestem na tak. Nieskończoność amo -> według mnie odpada, ale mogłoby być coś w stylu szybsze ładowanie / zwiększony magazynek np. z 30 do 50/60 oczywiście za YANGI iks de. LVL'owanie -> Pierwsze lvl by się wbijało izi, na pewno by się większość speszyła jakby glockiem nie dali rady zabijać typa co wbija...

8 godzin temu

15 odpowiedzi

bb

areny  Podanie blsvn

GramBezMonitora odpowiedział blsvn ⇒ temat w Podania

Jestem na Nie Wiem mało godzin na serverze 8 postów to troche mało Nabij godziny na serverze i wiecej postów to będę na tak

8 godzin temu

21 odpowiedzi

podanie

awp  [AWP] [PROPOZYCJA] usunięcie liczenia punktów na rozgrzewce

R.I.P odpowiedział MiSzCzU ⇒ temat w Propozycje / Bugi / Mapy

Jak ktos umie dobrze rozegrać rozgrzewkę to może wyjść z 50 pkt do góry//

8 godzin temu

6 odpowiedzi

zaakceptowane  Skarga Rι∂єя❤Kinga

Killua odpowiedział MiSzCzU ⇒ temat w Zamknięte

Skarga została zaakceptowana i kara została nałożona. Temat został zamknięty przez moderatora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

8 godzin temu

2 odpowiedzi

skarga

awp  [BŁĄD] zbugowana mapa AWP_LEGO_R

MiSzCzU dodał temat w Propozycje / Bugi / Mapy

1. Opis błędu: Mapa awp_lego_r zapętla się (nie zmienia) do czasu wpisania rtv przez graczy 2. Okoliczności i powtarzalność: widziałem to wczoraj podczas grania mapy jak i dziś, więc chyba za każdym razem 3. Godzina: Ostatnim razem błąd pojawił mi się 28.12.2017r. ~13:00 4. Komunikaty i konsola Brak błędów i komunikatów w konsoli. https://zapodaj.net/5db18786dc5b3.jpg.html

9 godzin temu

zaakceptowane  UB na ct

Killua odpowiedział KaY#retarded ⇒ temat w Zamknięte

Odwołanie zostało zaakceptowana. Kara została skrócona lub całkowicie zniesiona. Zapoznaj się z regulaminem, aby uniknąć dalszych kar! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie. Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

9 godzin temu

11 odpowiedzi

odwołanie

zaakceptowane  Spun

SUPER TIMOR odpowiedział Spun cs-placzabaw.pl ⇒ temat w Zamknięte

9 godzin temu

5 odpowiedzi

odwołanie

Mohito odpowiedział yakub73 ⇒ temat w Zlecenia

1 2 3

10 godzin temu

4 odpowiedzi

2

PUBG - M24 <3

Krzychu cs-placzabaw.pl odpowiedział n3lly ⇒ temat w O grach

Wow #no_nieźle

10 godzin temu

1 odpowiedź

zaakceptowane  Unban

Killua odpowiedział GavalorN cs.money ⇒ temat w Zamknięte

10 godzin temu

3 odpowiedzi

odwołanie

awp  Propozycja dodania mapy awp_lego_2_crash_go

Siara odpowiedział Siara ⇒ temat w Propozycje / Bugi / Mapy

czekam aż zareaguje admin

10 godzin temu

5 odpowiedzi

mapy

odrzucone  unban

Killua odpowiedział Fake xanax ⇒ temat w Zamknięte

Odwołanie zostało odrzucone. Możliwe powody: -brak dowodu w postaci screena lub filmu na youtube -dowód nie potwierdza niewinności -kara jest odpowiednia Dowód musi być w postaci filmu na youtube lub screen. Dowodem nie może być potwierdzenie przez świadka lub link do profilu z demem Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

10 godzin temu

2 odpowiedzi

odwołanie

zaakceptowane  odwołanko

Killua odpowiedział Mirai. ⇒ temat w Zamknięte

10 godzin temu

8 odpowiedzi

odwołanie

zaakceptowane  Odwołanie fraks584

Killua odpowiedział fraks-584 ⇒ temat w Zamknięte

10 godzin temu

11 odpowiedzi

odwołanie

odrzucone  Skarga Minorek

Dakoo odpowiedział QbCi4#DjBoBo xD ⇒ temat w Zamknięte

Skarga została odrzucona. Możliwe powody: - brak dowodu w postaci filmu na youtube lub screena - dowód nie potwierdza winy oskarżonej osoby Dowód musi być w postaci filmu na youtube lub screena. Dowodem nie może być zeznanie świadka lub link do pliku z demem. Dodatkowo może zostać nałożony warn w postaci 10% ostrzeżenia za brak dowodu w skardze. Z pozdrowieniami Administracja...

11 godzin temu

1 odpowiedź

skarga

Event

SUPER TIMOR odpowiedział Get_Left.. ⇒ temat w Propozycje

Głosem ludu, no i ja myślę tak samo.

13 godzin temu

7 odpowiedzi

surf+klasy

4fun  Podanie ASzaz

Get_Left.. odpowiedział ASzaz ^.^ ⇒ temat w Podania

Bardzo miły i pomocny gracz. Jestem na tak!

13 godzin temu

27 odpowiedzi

podanie

No tak jakoś wyszło xD

n3lly odpowiedział Sigalla Here ⇒ temat w Pożegnaj się!

Poradnik odejscia z sieci by n3LLy 1. Napisz podanie na admina 2. Graj na JB 3. Dostan sie do EZPZ, KAPPY lub krow 4. Czekaj 6. 5 podpunktu nie ma 7. Czekaj, az @Adi dostanie demko od swojego informatora 8. Wbij na forum 9. Wejdz tutaj Strona główna > Hyde Park > Pożegnaj się! 10. Dodaj nowy temat

18 godzin temu

16 odpowiedzi

odrzucone  JERY GO CT

Adi odpowiedział Jery ⇒ temat w Zamknięte

Odwołanie zostało odrzucone. Możliwe powody: -brak dowodu w postaci screena lub filmu na youtube -dowód nie potwierdza niewinności -kara jest odpowiednia Dowód musi być w postaci filmu na youtube lub screen. Dowodem nie może być potwierdzenie przez świadka lub link do profilu z demem Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

20 godzin temu

2 odpowiedzi

1

odwołanie

Nieprzeczytana zawartość

Oznacz jako przeczytane

Strona główna

Aktywność

Nieprzeczytana zawartość

Styl

Kontakt