Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Jako administracja SuperHero wychodzimy do was z prośbą, abyście napisali pod tym tematem, co Was zniechęca do grania na serwerze SuperHero.

Możecie też napisać, co by Was zachęciło do grania na tym trybie.

Oczywiście posty typu  "chujowy mod" to nie jest żadna konstruktywna krytyka, a takiej właśnie nam potrzeba.

Przypominam, że Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze.

Z pozdrowieniami: 

SuperTimor i Spółka.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie trochę dynamika nie w moim stylu za szybko się wszystko dzieje ale to taki mały szczegół ogólnie grałbym na sh gdyby było by więcej osób a nie tak jak jest 5osob z czego wszyscy to progracze tego trybu co mają 3herosow i ledwo co się ruszysz ze spawna juz giniesz :D

• Lubię to! 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Sp0ng napisał:

1. fps xD

2. lataja z p90... i to denerwuje

3. dziwne to 

O właśnie fps tez mi skaczą wgl z tego co się orientuje to p90 zablokowali 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FPSy skaczą jak poje*ane

W jednej sekundzie patrzysz wokół siebie i nikogo nie ma poczym za sekundę ktoś jest już za twoimi plecami i wali ci heada w biegu i w podskoku. 

Zbyt dynamiczna rozgrywka jak dla mnie :P

Niektórzy gracze umią zrobic tak że ty nie wyjdziesz dobrze ze spawn a oni są już na twoim XD. Występuje na otwartych mapach typu nuke. 

Edytowane przez 4LiveTVツ
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ żeby być dobrym trzeba troche lvl wbić, na pierwszym weź flasha i zapierdylasz jak timor do dziewczyny na majorke, potem supermana czy innego skoczka Małysza i latasz w 2 skoki po nuke, no coż na tym polega serwer :P Na początku chaos, potem już wpierdol dla każdego :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 minut temu, prodigy napisał:

Ponieważ żeby być dobrym trzeba troche lvl wbić, na pierwszym weź flasha i zapierdylasz jak timor do dziewczyny na majorke, potem supermana czy innego skoczka Małysza i latasz w 2 skoki po nuke, no coż na tym polega serwer :P Na początku chaos, potem już wpierdol dla każdego :D

Doskonale rozumiem na cz polega serwer. Ale po prostu to. Do mnie nie trafia :P

Może to dlatego że zawsze się idzie w praktycznie to samo (najpierw flash potem jakieś inne coś i 3/4 serwera lata z tym samym buildem bo jest "OP") 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Aby kogoś zabić trzeba mieć Global'a albo przynajmniej ten 4 lvl.

Wytłumaczenie 1.:

Osobnik (1 - poziom-8) - Biega jak pojebany i nie da się go trafić trzeba mieć większy poziom aby takiego zabić, taki nowy gracz nic nie zrobi i go zniechęci do gry na takim serwerze.

2. Wszystko się za szybko dzieje

Wytłumaczenie 2.:

Wszyscy szybko biegają nawet ci z pierwszymi poziomami nie wiadomo co się dzieje, do którego strzelać, i jak strzelać jak to biega jak by się strzelało w muchę w CS'ie.

3. Nie przypasował mi do gustu po prostu.  

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, TheKnifer napisał:

1. Aby kogoś zabić trzeba mieć Global'a albo przynajmniej ten 4 lvl.

Wytłumaczenie 1.:

Osobnik (1 - poziom-8) - Biega jak pojebany i nie da się go trafić trzeba mieć większy poziom aby takiego zabić, taki nowy gracz nic nie zrobi i go zniechęci do gry na takim serwerze.

Popieram, wszedłem raz na serwer typek zaczął zapierdalac szybciej niż Karyna z podpierdolonym świeżakiem to wyszedłem i już jakoś mnie nie kusi tam wracać 

• Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możnaby było zrobić jakiś event zachęcający graczy do grania na serwerze odnośnie top 10 i pierwsza dziesiątka dostaje jakieś nagrody np. 1 miejsce S-VIP na 60 dni i dalej pomniejszać nagrody. Oczywiście restart serwera, ogłosić turniej na forum, porobić reklamy. Może to że 10 osób by dostało nagrodę znacznie dobra polepszyło by to aktywność na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Resety nic nie dają. Eventy były z czego 1 kompletnie nie wypalił. Dzięki knifer że chcesz dla mnie svipa na 2 miesiące ale większość graczy SH nie używa forum. :(

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podejrzewam, że głównym czynnikiem braku zainteresowania serwerem jest ich ilość.

Jedyny w Polsce wcale nie przekonuje. Skoro jedyny, tzn. nie warto ich robić.

Niestety tak nie jest, ale .. co my możemy. Ew kontaktować się z innymi sieciami celem rozpromowania moda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, SUPER TIMOR napisał:

Podejrzewam, że głównym czynnikiem braku zainteresowania serwerem jest ich ilość.

Jedyny w Polsce wcale nie przekonuje. Skoro jedyny, tzn. nie warto ich robić.

Niestety tak nie jest, ale .. co my możemy. Ew kontaktować się z innymi sieciami celem rozpromowania moda.

Można też starać się u jakiś większych YouTuberów (niestety ale oni za darmo tego nie zrobią) by zaczęli nagrywać filmiki grając na SH, bo mod jest kozacki tylko trzeba na nim chwile pograć. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, to racja. Będę dokładał stówy za coś, za co nie mam złotówki i robię czysto jako hobby.. no nie tędy droga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

Tak, to racja. Będę dokładał stówy za coś, za co nie mam złotówki i robię czysto jako hobby.. no nie tędy droga.

Myślę że nie trzeba od razu pisać do isamu czy izaka i bulic kafle tylko np. taki Forlify (Adi ma go w znajomych xDD) czy Matuss, Pevor tez moze by sie zgodzil. Za jakiegoś vipa, s-vipa, czy kapsle mogliby nagrać. Niektórym skończyły się pomysły na fimly imo, kontent jest słabszy, zatem why not?!! Spróbować zawsze można ;)

Jest jeszcze Ci4stko, Grzechu (ZWG), NOLIF. Może ktoś ich jeszcze ogląda :kappa: . Ich widzowie będą chcieli być na odcinkach więc będą wbijać. Będą wbijać => wkrótce kupią VIP'a :D

Jest jeszcze taki jutjuber on się chyba Prodigy nazywa, ma dużo subskrajberow może się zgodzi :kappa:

Edytowane przez Krzychu cs-placzabaw.pl
Jutjuber

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można spróbować.. ale trzeba fajny przywilej dla VIP'a wymyśleć i wtedy każdemu kto przyjdzie od takiego jutubera damy jakiegoś vip'a na np 30 dni.. chociaż wątpię by jutuberowi na widzach zależało :D

wolą pewnie kasę.. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to pytanie teraz, czy taka forma promocji coś za coś by pasowała @Adi. Z tego co pamiętam chyba kiedyś o tym gadaliśmy i właśnie taką propozycją rzuciłeś ale nie jestem w 100% pewny, jednak pamiętam że dla graczy tego jutubera vipek za friko czy coś. Odnośnie któregoś z serwerów to było.

Może Ty masz jakiś pomysł? W razie czego jestem w gotowości by pisać do tych nierobów z jutuba :D:D:D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilku Youtuberom (których spotkałem już na serwerze) poustawiałem S-VIPy, tak na wszelki wypadek, gdyby kiedyś znowu wbili. Jeśli jakiś Youtuber nie ma VIPa, to mu go za darmo ustawię. Oczywiście jeśli to będzie jakiś youtuber, z duża sporą ilością subów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz, wydaje mi się, że lepszą (dla nas finalnie darmową) opcją będzie zapłacenie youtuberowi w vipach dla nowych ludzi TYLKO na ten serwer, TYLKO na 30 dni. Taka akcja byłaby korzystna dla youtubera = pokusiłby fanów do gry i oglądali by jego filmik, a dla nas - po miesiącu gdy VIP wygaśnie wydatek 5zł jeśli walą grube donate na streamach nie byłby problemem a podejrzewam że zakładając wbija 100 osób w miesiącu nowych = conajmniej 10 zostaje, to dla nas i tak sporo. 

Co o tym myślisz? Bo wydaje mi się również, że youtuberzy mają w dupie to czy mają tu vip'a, czy nie. Dla nich liczą się głównie filmiki jeśli mowa stricte o youtube i widzach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta