Skocz do zawartości
Mr Rooster

[Propozycja]Spect

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest by jako admin , gdy jestem w spectach nie było tego widać przez graczy , jest to o tyle ważne że jak trafi się jakiś hax to łatwiej takiemu się przyjrzeć bo nie wie, że admin jest na serwerze i obserwuje .

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuszna uwga. Najlepiej byłoby jakby admin mógł wejść na serwer niezauważalny (chociaż nwm czy tak się da) :/ . Wtedy to już wgl byłoby super.

Edit. I najlepiej jakby to było na wszystkich serwerach, a nie tylko na codzie (chodzi o ogólne łamanie regulaminu, a nie tylko cheaterow)

Edytowane przez Krzychu cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna propozycja ostatnio zauważyłem że na surfie gdy nie ma admina  ktoś nadużywa mikrofonu a jak wejdzie  to się uspokaja i mówi że tak już robić nie będzie a gdy admin wychodzi z serwera ten sam gracz robi to znowu i utrudnia rozgrywkę. Przydało by się takie coś żeby admin jak wchodzi na serwer żeby na czacie nie pisało o tym 

Edytowane przez Mi3ElNiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mr Rooster napisał:

Moją propozycją jest by jako admin , gdy jestem w spectach nie było tego widać przez graczy , jest to o tyle ważne że jak trafi się jakiś hax to łatwiej takiemu się przyjrzeć bo nie wie, że admin jest na serwerze i obserwuje .

Bardzo słuszna propozycja ponieważ przykład z wczoraj nie możemy wyłapać Cheatera, ponieważ widzi admina w spectach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Mr Rooster napisał:

To nie minecraft nie da się wejść "na vanishu" na serwer xD. Jeśli chodzi o spec to poszukam rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, 4LiveTVツ napisał:

To nie minecraft nie da się wejść "na vanishu" na serwer xD. Jeśli chodzi o spec to poszukam rozwiązania.

Jak wypali to trzeba dodać na wszystkie serwery , jest to o tyle ważne że jako admini moglibyśmy nie zauważenie wbić na serwer i patrzeć na rozgrywkę , i z tamtąd ogarniać. Ludzie jak widzą admina zmieniają się bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mr Rooster napisał:

Jak wypali to trzeba dodać na wszystkie serwery , jest to o tyle ważne że jako admini moglibyśmy nie zauważenie wbić na serwer i patrzeć na rozgrywkę , i z tamtąd ogarniać. Ludzie jak widzą admina zmieniają się bardzo.

To już mówiłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem plugin przerobiłem i działa :)

Do zamknięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedmiot wątku został zrealizowany.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post, a administracja rozpatrzy to ponownie.

Z pozdrowieniami Administracja cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.